hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 69 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    09.Nisan.2019
    Tecrbe Puan
    0

Hpv siil azalmas ve viral yk

Negatif olan arkadalar tamamen siilleriniz kmamaya balamadan nce son siilleriniz say ve inatl tekrar sreleri bakmndan ne durumdayd? son zamanlar viral yk azaldnda siillerin says teke mi dt yokettikten sonra ka kez tekrarlad

zel ye
    yelik tarihi
    25.Haziran.2019
    Tecrbe Puan
    5

Cevap: gidiat

Cok guzel soru bende bunu merak ediyordum

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: gidiat

Achilles, hpv negatif olmu olan biri olarak cevap vereyim Ama negatif olup hala burda taklan pek kii bulamazsn burda o insanlar gzel atlara binip gittiler siiller azalmt. Mesela daha nceden, 1 ayda 4- 5 siil karyorsam, siil karmamaya balamadan nce 1 ayda 1 siil karyordum ve minikti. Tabi bu srete ben 3 aydan bahsediyorum. 3-4 aydan sonra da hi siil karmamaya baladm. Bu azalma baladktan 3-4 ay sonra siil kmas durdu.

Bu arada konunun balk ksmn iznin olursa deitirmek istiyorum. Gzel bir soru sormusun ama yeler ''gidiat'' diye bir balkta byle bir soru soracan tahmin etmezler bu sebeple balk ksmlarmz yazdn eyin ana temas olmal mesela bu konuya en uygun olan balk ''siil azalmas ve viral yk'' olabilir. Yeni gelen yelerin okumasn ve aratrmasn kolaylatralm

zel ye
    yelik tarihi
    25.Haziran.2019
    Tecrbe Puan
    5

Cevap: Hpv siil azalmas ve viral yk

Mesela ben bu konuda benim surecimi anlatayim hpvyi ilk kesfetigimde ilk 2 3 ay deli gibi sigil cikardim verrutolle yakmadigimda veya koter olmadigimda vajina icine kadar ilerliyordu durum cok vahimdi 3 ay boyle devam etti sonra ahccye basladim 2 ay daha sigil cikarttm ama ahcc ile 2 ayin sonunda kuculdugunu ve azaldigini farkettm suan 3. Aydayim tek tuk cikiyor sanirm veya eskiden olup gecmeyenler vardir yeni olusum farketmiyorum. Ama burda cok uzun yillarca hpv tasiyan kisileri duydukca sanki gecmeyecekms gbime geliyor

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Mervecim ayn bende senin gibi oldu. lk 4-5 ay full siil kardm. Vajina iinde de vard ve doktor onlar koterle yakt. Hatta ilk 2-3 ay vajina icinde sigil yoktu sonradan sram oraya. Daha sonra bu sre hpv olduum andan beri 8 ay falan boyle devam etti. Daha sonra leep operasyonu oldum, olduktan sonra siillerim azald ama yine de kyorlard, sonra ahcc ye baladm ve hi siil karmadm. Zaten 8 ay ahcc kullandm sonra da hpv negatif oldum

zel ye
    yelik tarihi
    25.Haziran.2019
    Tecrbe Puan
    5

Arya canim ben gercekten ahcc etkisine inaniyorum kim kullanmaya baslasa 3 ay sonra azalma gordu aksini iddia eden varmi blmiyorm ama ben okumadim hic oyle birsey. Bende 8 ay kullanmayi planliyorum yaninda imutor de takviye edecegm su aralar ilac alamiyorum sadece yakin zamanda ilac zehirlenmesi yasadigm icn olabildignce az sey kullanmaya calisiyorm bi sure . Resmen burda kendimizi denek ede ede onla bunla karsilastirarak hastaligi cozuyoruz 😂

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Tabi canm. Hangi doktor ahcc'yi yaym? Ben kendi adma olduka gurur duyuyorum yarattm bu platformla ve ahcc kullanmamla, sizlere de nermemle. Sizlerde bana gvendiniz, aratrmalar okudunuz, hepiniz gelmi gemi tm yeler yani ve yazldndan ok daha fazla kii negatif oldu. Ben bunu hem kendi baarma hem de sizlerin de bunu fark edip olumlu yorum yapmasna balyorum. Bunu biz baardk. Zamanla doktorlar da ahcc'yi tand ve u an birok doktor neriyor. Ahcc'nin ne olduu bilinmezken forumda ahcc yazlar yazdm, sordum, ettim vs vs. Bazen reklam yapyorsun diyenler olabiliyor sanki kt ve faydasz bir eyi neriyormuuz gibi.. sanki kandrmaca varm gibi ama olsun. Herkesin fikri neyse zikri de o olur diyip geiyorum. Ahcc kendini kantlad zaten, hala birok aratrma yaplyor ve yakn zamanda zm olacak tam anlamyla. Ben bu kadar nermeseydim, stne basa basa nermeseydim, savunmasaydm ve sizlerde ahcc'yi kullanmasaydnz, bu noktalara inan gelemezdik. Her hpv negatif olan kii iin ayr ayr mutluyum. ster reklam yapyor desinler ister fazla neriyor desinler. ll olmaya alyorum ama inan ki kyamyorum anlatyorlar birok ey, iimden ''bak byle bir ey var ismi ahcc sen bir aratr'' diyesim geliyor demeden duramyorum yani. Demezsem saklyormuum gibi..

Bu hepimizin baars ve kendimizi denek yapa yapa bu hastalktan kurtuluyoruz aynen yle Mervecim

Moderator hepeve - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    8

Uzun zaman sonra merhaba herkes. imdi yle bir soru var kafamda .uzun zamandr siilim olmadgn sylenitim hatta atlatms olabilirim virs ama emin degilim..virsn viral yk azalms olabilir Cinsel perhiz olayn yaptgmdan tr..suan sevgilimle uzagz fakat evlendigimiZde cinsel hayatm daha aktif olacagndan ilikiye girdikce tekrar sigillerin ortaya ckmas muhtemel midir buyrun sohbete

zel ye
    yelik tarihi
    25.Haziran.2019
    Tecrbe Puan
    5

Alnt hepeve Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Uzun zaman sonra merhaba herkes. imdi yle bir soru var kafamda .uzun zamandr siilim olmadgn sylenitim hatta atlatms olabilirim virs ama emin degilim..virsn viral yk azalms olabilir Cinsel perhiz olayn yaptgmdan tr..suan sevgilimle uzagz fakat evlendigimiZde cinsel hayatm daha aktif olacagndan ilikiye girdikce tekrar sigillerin ortaya ckmas muhtemel midir buyrun sohbete
    Sanmiyorum ya bence sen o zamana kadr negatif olursun olmasan bile hastaligi yenme duzeyinde olursun ilk yakalandigimizdaki ataklat gibi sigil olacagini ben hic sanmiyorum ama esinde de varsa ne olacak ? Onda yoksa iliskiyle hic bi alakasi yok bence

Moderator hepeve - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    8

Alnt Merv.000 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sanmiyorum ya bence sen o zamana kadr negatif olursun olmasan bile hastaligi yenme duzeyinde olursun ilk yakalandigimizdaki ataklat gibi sigil olacagini ben hic sanmiyorum ama esinde de varsa ne olacak ? Onda yoksa iliskiyle hic bi alakasi yok bence
    Ben siillerimin farkndaydm onla sevgili olmadan nce durumu bildigimizden cinsellik yoktu bisre aramzda ne zamanki sigiller gecti bi sre sonra bieyler oldu .. yani bilemiyorum altan gercekten

Bu Konu iin Etiketler