Sayfa 19 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 9171819
Toplam 188 adet sonuctan sayfa basi 181 ile 188 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv konusunda doktorlara sormak istediğiniz sorular?

Durum
    Berree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv konusunda doktorlara sormak istediğiniz sorular?

Alıntı Berree Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkek misiniz kadın mı
    Verrütolle yakın çok etkili jilet filan yapmadiniz demi

Durum
    Bys
    Bys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv vücut da kaldığı süre boyunca tedavisi zorlaşıyor mu ? Genelde ilk senede fark edilip tedavi ye başladığında geçme olasılığı daha yüksek deniyor peki 3-4 senedir vücudun da ise tedavi edilmesi daha mı zor oluyor?

Durum
    Ac91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

1 ay önce kriyoterapi yaptırmıştım.İltihap yaptı temizledim ve çok geç iğleşti.Akabinde özellikle gece ileri derecede kaşınmam oluyor uyuz olmuşum gibi doktorların verdiği kremler vs hiçbiri işe yaramıyor

Durum
    Afitap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Ac91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 ay önce kriyoterapi yaptırmıştım.İltihap yaptı temizledim ve çok geç iğleşti.Akabinde özellikle gece ileri derecede kaşınmam oluyor uyuz olmuşum gibi doktorların verdiği kremler vs hiçbiri işe yaramıyor
    Geçmiş olsun iltihap temizlendi demişsin kaşıntı sebebi mantar olabilir mi kontrole gitmelisin.

Durum
    Yeni Üye

3-4 defa gittim hastaneye mantar değil sanmıyorum.Cildiyenin verdiği krem dahada kötü yaptı.Dün yine işi bırakıp serum taktırdım

Durum
    Yeni Üye

Femoflor cinsel bulaş tarama testimin sonucunu aldım.(Tamamı pozitif) Fakat. Sample in take control : Rakamının yanında kırmızı tik var,küçük şekilde 10 üstü 3.1 Total Bacterial Mass : 10 üstü 4.5

Durum
    Htt
    Htt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tip6 mutasyonla tip53 e donusebilir mi?
    Tip6im vardi, sigil tekrarlamadi ancak 6 ay sonra hpv testimde sadece tip53 cikti. Kendi vucudum bunu yapmis olabilir mi? Yoksa partnerimden mi almisimdir?
    Partnerimde tip6, tip45, tip 52 vardi.

Durum
    Msue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Re: Hpv konusunda doktorlara sormak istediğiniz sorular?

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar,

Hpv konusunda alanında iyi ve ünlü bir doktor ile görüşeceğim. Kabul aldık Sizlerin sorularını derleyip kendi sorularımla harmanlayıp röportaj gibi bir şey yapmayı düşünüyoruz. Lütfen sormak istediğiniz soruları ya bana özel mesaj atarak ya da bu başlık altına sorularınızı yazarak sıralar mısınız? Bunu sizler için yapıyorum biliyorsunuz kendimden yana hiçbir çıkarım yok bana güveniyorsanız bilirsiniz az çok beni. O sebeple sorularınızın lütfen çok basit google'da ufacık araştırmayla bulunacak sorular olmasından ziyade daha komplex sorular olmasına özen gösterin. Yani hpv nasıl bulaşıyor hocam demek yerine hpv neden başka birine geçerken tip değiştiriyor? gibi sorular bütün hepimizin aydınlanmasını sağlayacaktır

Sevgilerle.

Sorularınızı bekliyorum.

Arya.
    ?yi günler arya han?m ilk hpv oldumdan beri takipteyim sizi önce oralda tesbit edildi kbb gittim tedavi uyguland? 14 ay sonra teste gittim temiz ç?kt? 2023 8 ay?nda bu s?ralar gentaldede sihil tesbit edildi. Formda geçen ismini vermi? oldunuz levent türk e gittim 3 sihil ald? 6 ay kontrol alt?nda kald?m temiz ?uanda temiz birde yeni bir tedavi önerdi ???nla tedavi ben ba?lad?mda sade bayanlara yap?l?yormu? bu tedavi ?imdi erkeklerde yap?ld??? söyleniyor. Arya han?m siz kurtuldunuz yapm??t?n?z tamamen bitme durumu ne benim gibi erkek lerde test olmad??? söylüyor lar tekrar etmeme durumu ne cinsel bölgede iyile?me durumu nedir. Te?ekkürler

Bu Konu için Etiketler