hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    02.Mart.2019
    Tecrbe Puan
    0

Tip 51 tayp siilleri olan var m?

Herhangi bir siilim vs yokken srf evhamdan smear ve hpv testi yaptrdm, 2 Ay nce hpv tip 51 pozitif olduumu rendim. smear testinde enfeksiyon kt. kolposkopi yaplacakt falan bana ok arl geldi ve kendimi kastm iin doktor yapamad. Acaba benim grmediim yerlerde siil var mdr? tip 51 pozitif olan ve siilleri olan var m? Yarn ahccye balyorum umarm bununla negatif olabilirim nk benim iin smear testi bile ikence gibi :/

Kdemli ye
    yelik tarihi
    04.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    5

Cevap: Tip 51 tayp siilleri olan var m?

Alnt zeytin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Herhangi bir siilim vs yokken srf evhamdan smear ve hpv testi yaptrdm, 2 Ay nce hpv tip 51 pozitif olduumu rendim. smear testinde enfeksiyon kt. kolposkopi yaplacakt falan bana ok arl geldi ve kendimi kastm iin doktor yapamad. Acaba benim grmediim yerlerde siil var mdr? tip 51 pozitif olan ve siilleri olan var m? Yarn ahccye balyorum umarm bununla negatif olabilirim nk benim iin smear testi bile ikence gibi :/
    Benim tip 6 ve 51 var kuzum siilim olmutu. Tip 51 siil yapabilen nadir yksek tiplilerdendir canm

Uzaktrlm ye
    yelik tarihi
    02.Mart.2019
    Tecrbe Puan
    0

Re: Tip 51 tayp siilleri olan var m?

bu mesaj tarafimca silindi. hesap silme islemi olmadigi icin editleme islemi yaptim.
    Konu corto tarafndan (15.Temmuz.2019 Saat 11:32 ) deitirilmitir.

Bu Konu iin Etiketler