Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    zel ye
    yelik tarihi
    27.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    3

Cevap: mutor ve propolis kullanm konusunda yardm?

Alnt Birkucukhpvli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Maalesef ben de ahcc alamadm iin imutor ve propolise bavurma yolunda ilerliyorum. Elimden baka bir ey gelmiyor.
    Bitaz sakin olmalsn. Herkes ahcc kullanmyor. Ben de alabilmek iin para biriktiriyorum ama hi alamayacak olsam bile ok dert etmezdim ki benimki en riskli tip olmasna ramen. Ahcc olmadan negatif olamazsn diye bie yok. Sen bakln gcl tut. Zaten onu yenecek olan baklk sistemin psikiyatristimin dediine gre bagkl en ok etkileyen eylerden biri stresmi. Stresini yenmelisin nce

Yeni ye
    yelik tarihi
    05.Nisan.2019
    Tecrbe Puan
    0

Bugn itibariyle bende imutor - propolis ikilisine baladm haftaya da doktora gideceim herkes propolisin ise yarayacan sylyor ama bakalm ne olacak yaktrmak veya dondurmak da istemiyorum akas. Erkeim kimden bulat bilmiyorum ama artk benimsedim iyi ki bu site var iin rahatlad biraz

Kdemli ye
    yelik tarihi
    10.Mart.2019
    Tecrbe Puan
    3

Arkadalar ben ahcc ile beraber propolis kullanyorum ya hata yapmyorum umarm �� Ben de renciyim stelik ailemden gelen para yetmiyor bu hpv iin yaptrdklarna yok folik asit yok ok kaliteli Yasemin yeil ay yok kaliteli zerdeal d3 k2 daha nicesi hepsi karaciere yklenmesin diye arada bir enginar suyu derken aylk 1000 oluyor ben de hafta sonlar zel ders vermeye de baladm bir ekilde ilerliyor artk ����hpvye ynelik testlerden bahsetmiyorum bile 30 yandan kz diye muayene bile etmeyecekler yaknda bizi

zel ye
    yelik tarihi
    27.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    3

Alnt hpvfighters Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar ben ahcc ile beraber propolis kullanyorum ya hata yapmyorum umarm �� Ben de renciyim stelik ailemden gelen para yetmiyor bu hpv iin yaptrdklarna yok folik asit yok ok kaliteli Yasemin yeil ay yok kaliteli zerdeal d3 k2 daha nicesi hepsi karaciere yklenmesin diye arada bir enginar suyu derken aylk 1000 oluyor ben de hafta sonlar zel ders vermeye de baladm bir ekilde ilerliyor artk ����hpvye ynelik testlerden bahsetmiyorum bile 30 yandan kz diye muayene bile etmeyecekler yaknda bizi
    Vallahi ya en ok canim skan ksm param srekli bu illet yznden harcyor olmam aka maka salk daha nemli tabii ama keke bunlar olmasayd da bu dertleri ekmeseydik diyorum ayni zamanda.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    25.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    0

Ben de o yzden niversite hastanesinde testlerimi yaptrmaya balayacam hpvfighters. Biraz bunu aratr istersen

Kdemli ye
    yelik tarihi
    10.Mart.2019
    Tecrbe Puan
    3

Testler artk sona kald tiplemeyi falan yaptrdm baklk iin yaptklarm bile bir sr masraf oluyor ama katlanacaz mecbur leep olmam gerekli benim ama tam leep deil yaray tralama yaptrmam lazm rahim azmdaki

Bu Konu iin Etiketler