Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    25.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    0

mutor ve propolis kullanm konusunda yardm?

Arkadalar merhaba. mutor kullanmaya balayacam ama herhangi bir zarar olur mu bilmiyorum. Hi denemedim. Olur da ansma siil artar ya diye ok korkuyorum veya baka bir problem yaratr diye. Kullanan var m? Faydasn grdnz m? u an sanrm siil yok elime hibir ey gelmiyor ( maallah ekesim geldi. Maallah evet. Artk tbb braktm dini olaylara geeceim bu gidile )
    Bir dier konu propolis. Bunu nasl kullanyoruz, nereden temin edebiliriz, alerjik reaksiyon yaratirsa nasil mdahale edebilirim bilmiyorum. Alerji testi var m onu bile bilmiyorum. Bu arada polen alerjim var tetikler mi? Evet hadi bakalm pamuk parmaklar klavyeye iyilestirin bu gen kz.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    25.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: mutor ve propolis kullanm konusunda yardm?

Bir de markette apitera grdm propolis karm. Nasldr acep bilmiyorum

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    25.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    0

Bu arada kant yanma maalesef var ara ara

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

mutorun sana ne zarar olsun deli misin ahahaha. imutorun icinden prospekts bile kmyor canm cunku o kadar zararsz rahat ol. imutor bayag iyidir.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    25.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    mutorun sana ne zarar olsun deli misin ahahaha. imutorun icinden prospekts bile kmyor canm cunku o kadar zararsz rahat ol. imutor bayag iyidir.
    Hemen baslayayim mi o zaman
    Bu arada kant yanma vs ne zaman geecek arya ya nasl kurtulabilirim bundan neden oluyor ki

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

propolisi bilmiyorum ama imutor genel olarak guzeldir. hpv negatif falan yapmasn bekleme ama hpv negatif yapan bir sey degl cunku. diger sorunlarn icin bence doktora danssan daha iyi olur

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    25.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    0

Tohtor bey dedi ki koca kar ilalar vs hi ise yaramaz. Ben sana yaplacaklar syleyeyim hpv taramas ve genotiplemesi yaplacak. Eer rahim azna yayildiysa rahim aznn bir ksm alnacak bu operasyon da leep ve bir ey daha dedi ama adn hatrlamyorum. nmzdeki ay adetin bittikten iki gn sonra gel dedi. Adam psikopat kt rza baba. Ama bendeki bu iyileme isteini hibir ey geiremez. Resmen yeniden domak istiyorum

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

propolis iin koca kar ilac m diyor ahahahaha valla yle deil diye dusunuyorum ama geirmez konusunda evet. Propolis negatif olmaya yarayan bir rn deil sadece vcuduna iyi gelir diye duydum, ben propolis hi kullanmadm. Doktor dogru demi tipleme yaplsn leep konizasyon demitir

Yeni ye
    yelik tarihi
    25.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    0

Ben aylarca verrutol srdm siiller dt geri ckt. Bikac ay immuneks kullandm.1 kutu aldara bitirdim fark bile yaratmad. 2 kutu propolis itim srdm hala ayn noktalarda tekrar tekrar kyor siiller. Geiremiyorum artk kafay yiycem. 2 kez gittiim doktor yakmaya vs gerek yok dedi yollad. Sanrm son are farkl bir doktora gidip koter yaptrcam stne Ahcc kullanmaya balamam lazm fakat ok pahal

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    25.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    0

Maalesef ben de ahcc alamadm iin imutor ve propolise bavurma yolunda ilerliyorum. Elimden baka bir ey gelmiyor.

Bu Konu iin Etiketler