Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc sipariş nereden veriliyor

Durum
    Zamankaybı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc sipariş nereden veriliyor

Ahcc temin edebilmemiz icin bir siteden mi almamız gerekiyor yoksa eczanelerde satiliyor mu

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc sipariş nereden veriliyor

Alıntı Zamankaybı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc temin edebilmemiz icin bir siteden mi almamız gerekiyor yoksa eczanelerde satiliyor mu
    0542 487 21 22 Bu numaraya whatsapptan yazarak veya arayarak sipariş verebilirsin. Forumumuzu biliyorlar, burada hepimizin ben dahil, kullanıp da negatif olduğumuz ahcc markası time health'in orjinal türkiye distribütörüdür, yani için rahat olsun birkaç kutudan fazla alırsanız indirim gibi seçenekleri var, detayları onlara sorabilirsin.
    Eczaneden almayı düşünüyorsan sen bilirsin sadece şunu söyleyeyim, alacagın ahcc kaç kişiyi negatif yapmış buna bak. Yani verdiğin paraya değip de seni negatif yapacak mı, bunu araştır türkçe ve yabancı kaynaklardan.

Durum
    Sineklerintanrısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sevgili Arya. Yanlış bilmiyorsam forum üyelerine bir miktar indirim yaptıklarını okumuştum burda. Ama bana hep sitedeki fiyattan sattılar. Bu durumla ilgili bi bilgin var mı acaba?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Sineklerintanrısı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Arya. Yanlış bilmiyorsam forum üyelerine bir miktar indirim yaptıklarını okumuştum burda. Ama bana hep sitedeki fiyattan sattılar. Bu durumla ilgili bi bilgin var mı acaba?
    Toplu alımlarda indirim yapıyorlar diye biliyorum, amazondan falan daha uygun fiyata alıyorsunuz. Detaylarını inan ki bilmiyorum onların satış politikaları. Ben sadece güvenilir, iyi bir yer ve orjinal time health diye öneriyorum, ben de bunu kullanarak negatif oldum çünkü.

Durum
    ercüment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

sitelerinde belirtildiği gibi 4 ve üzeri kutuda indirim oluyor. ben 4 kutu aldığım da indirim yapılmıştı siitedeki indirim oranına göre.