Sayfa 27 Toplam 30 Sayfadan BirinciBirinci ... 172526272829 ... SonuncuSonuncu
Toplam 292 adet sonuctan sayfa basi 261 ile 270 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc günlüğüm ve tüm gelişmeler

Durum
    kb86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Ahcc günlüğüm ve tüm gelişmeler

Elturco dan önce ben aydınlatayım :P bir alet var kalem gibi bir kez yüzüne dokunduruyorlar bir kez de elinin üstüne nem oranını ölçüyor ve kağıda döküm yapıyor cildin kuru- çok kuru vs. gibi bir kaç öneride yazıyor uygulaman için Bizim için şu anda en son önemsenecek bir işlem anlayacağın hepeveciğim

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Alıntı kb86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elturco dan önce ben aydınlatayım :P bir alet var kalem gibi bir kez yüzüne dokunduruyorlar bir kez de elinin üstüne nem oranını ölçüyor ve kağıda döküm yapıyor cildin kuru- çok kuru vs. gibi bir kaç öneride yazıyor uygulaman için Bizim için şu anda en son önemsenecek bir işlem anlayacağın hepeveciğim
    yahu palavra resmen, cildin kuru deyip anlaştıkları reprezantın ilaç firmasına ait kremleri dayıyorlar. doktor değil TACİR olmuşlar. yesun oni amucalaru... ilaç firmasıda doktor hanımefendileri pattayalara barcelonalara aileleriyle "seminer" lere ücretsiz gönderiyor. Bu seminerlerlerde hep turistik yerlerde olur dümen bunlar dümennnnnn

Durum
    üzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Elturco bende takipteyim senin yazilarini.105-110 gündür Ahcc kullanıyorum . Ahcc öncesiyle kiyasladigimda %70-80 azalma mevcut sigillerde.ancak hala çıkıyor kriyodan 15-gün sonra . Ama böyle böyle bitecek işte. Bıçak değil ki bu birden kessin.umarim herkes en kısa zamanda kurtulur bu hastaliktan.

Durum
    Ezgi30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

HPV yeni gelişme, Lancet'te yayınlanan bir makale;

Brezilya, Meksika ve Florida/Amerika'da yaşayan 4000 gönüllü erkek üzerinde yapılmış Hpv taraması sonuçları açıklandı. Sonuçlar korkutucu: Yaş ortalaması 32 olan erkeklerin yarısı o tarihe kadar en az bir defa Hpv ile enfekte olmuşlardı.Araştırma 2005 yılında yapılmaya başlanmış ve katılan 4000 erkek 30 ay boyunca 6 ayda bir yeni tarama ile kontrol edilmiş. Araştırmanın başladığı tarihte %50 si Hpv ile zaten tanışmış olan erkeklerden 1572 si takiben eden 30 ayda yeni enfeksiyonlara maruz kalmışlar. Araştırma ekibi, insan vücudunun Hp virüsünü tamamen temizleyebildiğini; temizlenme sürecinin kişiler arasında farklılık göstermediğini ancak Hpv türüne göre 7 ile 24 ay arasında değişebildiğini belirtiyorlar.Kadınlarda rahimağzı kanserine neden olan Hpv 16 özel olarak incelenmiş ve vücuttan ortalama 12 ayda temizlendiği gözlenmiş. Hpv 16'nın uzun süre vücutta kalması ve hiçbir semptomunun olmaması bu tipin neden en yaygın tip olduğunu da gösteriyor. Araştırma ekibi, cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlar arasında yaygın, sinsi ve kanserojen olması nedeniyle Hpv'ye vurgu yapıyorlar; en iyi korunma yönteminin çokeşlilikten uzak kalmak ve bağışıklık sistemini güçlü tutmak olduğunu belirtiyorlar. Ahcc nin de bu sureyi destekledigini yeni arastirmalarda guncel bilgiler arkadaslar vücuttan temizlendigi ve negatif ciktigini belirtiyor. Inatci hpv 16 sinsi oldugu icin yillarca vucatta kaldigi aslinda 12 ay gibi guclu bir bagisiklikla negatife çevrileceğini belirtiyor. Bir umit iste ben cok arastiriyorum ve farkli makaleleri de okuyorum doktorlarin yayinladigi umutlu guzel seylere ulasmislar ingilizcesi iyi olanlar orijinal metinleri de okuyabilir.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Daha önce paylaşılmıstı bu yazı ..tip 16 2yılda atılsa insanlar kanser olmaz işte .hsile dönüşüyor zamanla,birde insanların önceden karsılastıgını nasıl anlamıslar yani suanda yok ama önceden karsılasılmıs bilgisi nasıl deniyor,insanlar biliyordu ozaman enfekte oldugunu

Durum
    Ezgi30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Iyi de atanlar biz onemlerini alanlardir. Biz leep olmazsak hayatimizi duzene sokmazsak elbette kanser oluruz. Senin mantikla ben erken onlem almama ragmen yuksek riskliyim ozaman kanser olcam ve burdaki butun yuksek riskliler kanser olucak. Cin1 cin2 bile leep olmadan gerileyebiliyor. Enfekte olduguna gelince ya kisiler sigil cikardi biliyor ya da paetnerleri. Illa bir sekilde belirlenmistir. Onemli olan sonuc vucuttan gittigi tespit edilmis. Bazi kaynaklarda da ulastim vucuttan atildigina ama surekli iliski icinde olanlarda tekrar etmesi kapmasi ve belli sure virusun kendini gostermemesinden dolayi kesin kimin vucudundan attigini tespit edemiyorlarmis. Her hastalikta risk var onlem almazsan her sekilde kanser ya da baska bir hastalik olabilirsin. Ben yuksek risk 16 yi tasiyorum ve illa vucudum bunu yenicek baska bir hastaligim cikmaz zayif dusmezsem tabi.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Benim mantıgımla nasıl kanser olma fikrine kapıldınız acaba ezgi 30? Demek istedigim vücutta uyuyor kalıyor tekrar uyanabilir demek farkedilmexse hsile dönüşebilir demek oluyor bu kanser olacaksınız diye birşey demedim.insanlara bu sekilde muameleyi doktorlar Yapıyor ben diyemem bunu.siz kendiniZe dikkat edin ozaman şu kanser olayını düşünmeyin sürekli bence fazla düşünüyosunuz sanırım

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Merhaba sevgili günlük

140. Gün ( 25.09.2017) hey gidi hey 140 günüde geride bıraktık.

HPV li 15 ay , AHCC li 140 gün

AHCC tam disiplin devam. bu gün 1 adet daha lezyona kriyo yapıldı. Aldaraya 2 hafta daha devam edeceğim. Sonrasında Efudix Krem her gün akşam kullanacağım. Doktor tahriş yaparsa endişelenme sakın dedi. Efudix te kanser tedavisinde kullanılan bir ilaç sanırım. Bu sefer son olsun be ne çektim ulen bu dünyada...

etrafımda deli kadınlar, bense uzaktan bakan kedi gibi kalakaldım bu dünyada... truva bile helen için savaşa girmiş. su sesi para sesi kadın sesi demiş atalar...

Şimdi HPV olunca çükte işemeye yarayan bir kamıştan farklı değil artık....

Neyse hayat devam ediyor. Bu da ders oldu bize...her yüzümüze gülen kadının kahvesini içmeye gitmeyiz artık... İlahi adalet buymuş demekki
    lezyon yoksa problemde yoktur.

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

161. Gün - AHCC devam. Efudix her gün gece sürüyorum. Tahriş yok. Şimdilik lezyonda yok...

Durum
    elektrikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı elturco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    161. Gün - AHCC devam. Efudix her gün gece sürüyorum. Tahriş yok. Şimdilik lezyonda yok...
    tıbbi araştırmalar bu virüsün ortalama 6-7 ayda vücuttan atıldığını söylüyor. eğer jilet ile kanatıp yayıldıysa veya tedaviye geç başlandıysa 1,5 yıla kadar sürebiliyormuş.

eninde sonunda siz de kurtulacaksınız.

Bu Konu için Etiketler