Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: beyaz akıntı

Durum
    neon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: beyaz akıntı

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada mantar cok bariz bi sekilde batma yapar kucuk kucuk igneler batiyor hissi verir. Kasinti her ikisinde de var o yuzden kasintiyi baz alma ama batma gibi bi durum yoksa arti olarak vajina icindr pamukcuk yoksa mantar degildir. Mantar pamukcuk da yapar cunku ilerledigi zamanlarda.. senin dedigin durum benimkine cok benziyor neon. Cok uzerine dusme akintinin bence antibiyotik falan kullanip daha da mahfetme bunyeni.. bi sure sabret hpv gectiginde o da geciyor zaten.. hpv sonrasinda kullandigin fitillere yanit veriyor yani. Oncesinde malesef vermiyor fitili biraktigin an yine basliyo akinti bizzat yasadim
    mantar değil zaten mantarın etkilerini biliyorum bu direkt hpv kaynaklı yani doktor da aynı şeyi söylemişti ama siğil çıkartmayı durdurduğum için hala akıntının olması beni endişelendirdi hani tekrar çıkartıcak mıyım yakın zamanda diye düşündüm sanırım daha uzun zaman gerekiyor tamamen akıntıların da geçmesi için

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı neon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mantar değil zaten mantarın etkilerini biliyorum bu direkt hpv kaynaklı yani doktor da aynı şeyi söylemişti ama siğil çıkartmayı durdurduğum için hala akıntının olması beni endişelendirdi hani tekrar çıkartıcak mıyım yakın zamanda diye düşündüm sanırım daha uzun zaman gerekiyor tamamen akıntıların da geçmesi için
    Evet canm ben de dedim ya hpvden kaynakli diye. Mantari diger yorum yazana itafen yazdm mantar oyle olmaz diye.. ayrimi cok belirgin zaten. Malesef hpv durumj tamamen gecene kadr devam ediyo o akinti dert etme fazla ustune dusme.. onemli olan sigillerin olmamasi vucut virusu yenince zamanla o akinti da kesilecektir. İstersen doktora cik fitil falan yazsn ama cok etkisi olmuyor hpv iken malesef

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Peki bu beyaz akıntı smearı temiz olup sadece siğil çıkaranlarda da oluyor mu yoksa içerilerde de bir şey olması gerekir mi?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet canm ben de dedim ya hpvden kaynakli diye. Mantari diger yorum yazana itafen yazdm mantar oyle olmaz diye.. ayrimi cok belirgin zaten. Malesef hpv durumj tamamen gecene kadr devam ediyo o akinti dert etme fazla ustune dusme.. onemli olan sigillerin olmamasi vucut virusu yenince zamanla o akinti da kesilecektir. İstersen doktora cik fitil falan yazsn ama cok etkisi olmuyor hpv iken malesef
    Bende yıllardır akıntı var hala da var hpv gecince geciyor diye birsey demek biraz yanılgı bence , hpvyle ilgili demekte yanılgı olusturabilir bu konuda yani suan hpvyim o zaman senin dedigine göre

Durum
    Özel Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende yıllardır akıntı var hala da var hpv gecince geciyor diye birsey demek biraz yanılgı bence , hpvyle ilgili demekte yanılgı olusturabilir bu konuda yani suan hpvyim o zaman senin dedigine göre
    Hayir her akintisi olan hpv demedim. Hpv iken o tarz akintilar daha fazla oluyor ve malesef hpv iken fitil antibiyotik gibi tedavilere cok yanit vermiyor. Yeniden yeniden tekrarliyor. Bunu bana doktor da demişti hpv iken enfeksiyonlara daha acik olursun diye onu demek istiyorum.

Normal sartlarda da akinti olabilir normaldir bu hpv oldugunu gostermez. Ama tedaviye daha cabuk yanit verir iyilesirsin. Bu arada senin durumun yani yillardir gecmeyen akinti icin illaki doktor tedavisi aliyorsundur ama onun disinda cay agaci yagini onerebilirim gerçek anlamda etkili hatta cogu fitilden daha etkili bu konuda bide bakteri ve virüslerin yarattigi enfeksiyonlar icin gumus suyunu oneriyorlar o da mucizevi bisey biraz kullandiktan sonra etkilerini ayri bi baslikta yazmayi dusunuyorm hatta burdaki bicok kisiye faydali olabilecek bitkisel cozumler.

Son olarak canim illaki kultur baktirmissindir gecmeyen akinti icin ne cikti sonucunda? Doktorlar ne diyor bu konuda ne oneriyor ?

Durum
    Özel Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı eyluly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki bu beyaz akıntı smearı temiz olup sadece siğil çıkaranlarda da oluyor mu yoksa içerilerde de bir şey olması gerekir mi?
    Benm smearim hep temizdi ama beyaz akinti oluyordu beyaz akintiyla cin olusumunun( onu kastediyosun sanirm) alakasi yok. Cin olusumunda farkli renklerde akinti oldugunu goren soyleyenler var hatta ama ben o konuya hakim deglm bende olmadi cunku

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Sadece hpv ile ilgili değil genel başka şeylerden dolayı da olan bir akıntı olabilir. Merve cin oluşumundan bahsetmiş mesela, katılıyorum.
    Ben zamanında cin3 olup leep operasyonu olduktan sonra benim akıntım bitti gibi bir şey. Yıllardır da olmuyor. Akıntım biter bitmez hpv'den kurtulmadım tabi ahcc kullanıyordum o sırada ve hala hpv'ydim. Ama o operasyon etkili oldu sanırım ne varsa.

Durum
    Helpp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben geçen Pazartesi doktora gittim en son Aralık’ta kontrole gitmiştim siğilim kalmamış ama mantar oluşmuş zaten akıntım ve kaşıntım çok fazlaydı. Bana bir tane fitil verdi ve şimdi akıntım kokusuz hale gelip azaldı. Geçmezse d vitaminine baktır bu cinsel yolla bulaşan bir mantar değil beslenmene dikkat et her şeyden olabilir dedi. Fitil kaşıntımı baya bir kesti fiyatı da uygundu bence bir baktırın çok rahatlattı fitil

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Siğil mantar oluşumuna neden oluyor mu ? Ben erkeğim bende de mantar oluştu

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece hpv ile ilgili değil genel başka şeylerden dolayı da olan bir akıntı olabilir. Merve cin oluşumundan bahsetmiş mesela, katılıyorum.
    Ben zamanında cin3 olup leep operasyonu olduktan sonra benim akıntım bitti gibi bir şey. Yıllardır da olmuyor. Akıntım biter bitmez hpv'den kurtulmadım tabi ahcc kullanıyordum o sırada ve hala hpv'ydim. Ama o operasyon etkili oldu sanırım ne varsa.
    Yani evet aryanin dediklerini de goz onuna alarak toparlarsam akinti her kosulda olabilir zaten illa akintin varsa hpvsindir demiyoruz kimseye ama hpvnin de akinti yaptigi goruluyor cin olusumlarindaki akinti gibi mesela veya cin olusmasa bile o beyaz sut gibi akitiyi
    ben hpvli oldugum donem boyunca yasadim ve hpv gectikten sonra yine akintim olsa bile beyaz sut gibi olmadi. O yuzden onu hpvye baglamistm ben.. arkadasin durumu da benimkini andirdigi icin kendi basimdan geceni anlattm durum budur.