Sayfa 7 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu
Toplam 218 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: Ahcc Markaları

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc Markaları

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz türkiye'den alva supplement'tan aldık Ahcc'yi, o yüzden link paylaşamıyorum. Fakat time supplement ahcc yazan ürünü almalısınız. Active Hexose Correlated Compound yazmalı üstünde
    Biz türkiye'den alva supplement'tan aldık Ahcc'yi, o yüzden link paylaşamıyorum. Fakat time supplement ahcc yazan ürünü almalısınız. Active Hexose Correlated Compound yazmalı üstünde

Durum
    Zolam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Sevgili arya merhaba
    Ben yaklaşık 2.5 yıldır hpv 18 pozitifim ve ilk sene ahcc görünce 3 ay kullanambildim malum fiyatlar 😅🥹 devam edemedim ve kolposkopi yaptırdım temiz geldi sonucum 1.5 yıl önce ancak şimdi yeniden aklıma düştü ahcc kullansam mı diye güya kendi kendine gider deniliyor ama siğiller gene cıktı krem işe yaramadı. Ahcc time marka alıcam yine ancak endişem su: bunun bir başlama süresi var mıdır bildiğin ? Boşuna almak istemiyorum para vermiyim cünkü sunu yazanlar var üstünden zaman gecince virüs yerleşir ve ahcc işe yaramaz diye sen fprumları daha cok takip ettin böyle örneklerle karşılaştın mı ?

Durum
    Admin

Alıntı Zolam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili arya merhaba
    Ben yaklaşık 2.5 yıldır hpv 18 pozitifim ve ilk sene ahcc görünce 3 ay kullanambildim malum fiyatlar 😅🥹 devam edemedim ve kolposkopi yaptırdım temiz geldi sonucum 1.5 yıl önce ancak şimdi yeniden aklıma düştü ahcc kullansam mı diye güya kendi kendine gider deniliyor ama siğiller gene cıktı krem işe yaramadı. Ahcc time marka alıcam yine ancak endişem su: bunun bir başlama süresi var mıdır bildiğin ? Boşuna almak istemiyorum para vermiyim cünkü sunu yazanlar var üstünden zaman gecince virüs yerleşir ve ahcc işe yaramaz diye sen fprumları daha cok takip ettin böyle örneklerle karşılaştın mı ?
    Merhabalar evet haklısın ahcc eskiden bu kadar pahalı değildi ülkemizde döviz yükselince malum...
    Şöyle ki öyle bir süresi yok aslında. Ben hpv olduktan 1 yıl sonra kullandım. Yani aslında 1 yıldır hpv ve sigillerle ugrasıyordum. Bazıları şanslı oldugu için forumu hemen buluyorlar ve başlayabiliyorlar o tabi daha iyi bir şey. Yılanın başını küçükken ezeceksin hahahaha.
    Ama bu sorun değil, sadece tip 18 olduğun için; yüksek riskli tipler 16,18, mesela benim tip 56 idi dirençli ve yüksek riskti, 6 aydan daha fazla uzun süre kullanım gerektirebiliyorlar. Bence 8 veya 9 ay kullanacak şekilde düşün bunu. Ben 8 ay kullanmıştım mesela, tek tip vardı. Sende de tek tip ve yüksek riskli ise 9 ay + sigara varsa sigarayı bırakmak + alkol çok arada, iyi uyku, paketli gıdalardan uzak durmak + cinsel yaşama 1 yıl ara vermek + jilet kullanmamak + d vitaminini elden bırakmamak gibi şeylerle birlikte bence tip 18'i 8 veya 9 ayda yenebilirsin. Çok yenen oldu 1 yıl içinde yüksek tipe sahip olup, o yüzden ihtimali yüksek veriyorum. Ama kendine de dikkat etmen lazım, ''aman ahcc kullanıyorum nolcak'' diye cinsellik devam, sigara full devam edersen vs. olmaz... eğer sigara içiyorsan diye söylüyorum bunları; sigarayı bırakamıyorsan bile çok azalt. Ben bir süre bırakmıştım ahcc kullandıgım donemde, sonra tekrar baslamıştım ama tek tük günde 1-2 tane içiyordum, yine de benim yaptığımı yapma sen hahaha.

Durum
    Zolam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar evet haklısın ahcc eskiden bu kadar pahalı değildi ülkemizde döviz yükselince malum...
    Şöyle ki öyle bir süresi yok aslında. Ben hpv olduktan 1 yıl sonra kullandım. Yani aslında 1 yıldır hpv ve sigillerle ugrasıyordum. Bazıları şanslı oldugu için forumu hemen buluyorlar ve başlayabiliyorlar o tabi daha iyi bir şey. Yılanın başını küçükken ezeceksin hahahaha.
    Ama bu sorun değil, sadece tip 18 olduğun için; yüksek riskli tipler 16,18, mesela benim tip 56 idi dirençli ve yüksek riskti, 6 aydan daha fazla uzun süre kullanım gerektirebiliyorlar. Bence 8 veya 9 ay kullanacak şekilde düşün bunu. Ben 8 ay kullanmıştım mesela, tek tip vardı. Sende de tek tip ve yüksek riskli ise 9 ay + sigara varsa sigarayı bırakmak + alkol çok arada, iyi uyku, paketli gıdalardan uzak durmak + cinsel yaşama 1 yıl ara vermek + jilet kullanmamak + d vitaminini elden bırakmamak gibi şeylerle birlikte bence tip 18'i 8 veya 9 ayda yenebilirsin. Çok yenen oldu 1 yıl içinde yüksek tipe sahip olup, o yüzden ihtimali yüksek veriyorum. Ama kendine de dikkat etmen lazım, ''aman ahcc kullanıyorum nolcak'' diye cinsellik devam, sigara full devam edersen vs. olmaz... eğer sigara içiyorsan diye söylüyorum bunları; sigarayı bırakamıyorsan bile çok azalt. Ben bir süre bırakmıştım ahcc kullandıgım donemde, sonra tekrar baslamıştım ama tek tük günde 1-2 tane içiyordum, yine de benim yaptığımı yapma sen hahaha.

Valla benim nerdeyse üç yıl olacak deneyeceğim sekiz ay seklinde tek tip değilim siğil de var ama kadın doğumcu arkadaşım takma bişey yapmasan da gececek zaten dedi. Yalnız böyle yaşamakta sinir bozucu malum. Artık yüksek pralar dçkmek zorundayım . Tek handikap valla sigarayı nasıl bırakıcam bilmiyorum. Tek sorun bu !!! İnternette 8-9 yıldır hpv olup sonra ahcc kullanmaya başlayanlar oldugu için bir sorayım dedim gec kaldıysam boşa para vermiyim

Durum
    Admin

Doktorların umrunda bile değiliz. Takma bir şey yapmasan da geçecek dedikten sonra hpv ile enfekte oldugundan beri 2,5 yıldır hpv'lisin. Geçecek dedigi süre kaç yılmış mesela? 5 yıl jilet değil her gün makasla mı kısaltacaksın tüyleri ? 5 yıl cinsel ilişkiye girmeyecek misin, hayatında biri olmayacak mı, 5 yıl cinsel ilişkiye girip insanlara mı bulaştırma riskini alacaksın ya da, veya 5 yıl boyunca bagısıklıgı yüksek tutmaya ugrasıp gitsin diye mi bekleyeceksin diye diye daha da uzatabilirim Kısaca umrunda bile değiliz onların, genelde doktorların papağan gibi ezberledikleri tek şey; 2-3 yılda atılır diyorlar, öyle saf saf durunca atılamıyor bazı tipler, bazı tipler için gerçekten bir şey yapmamız gerekiyor, bazı tiplerin direnci düsük oluyor kişinin kendisi de sigara içmiyor güzel besleniyor mesela, o zaman gidebiliyor, ama hpv ile ilgili artık tüm doktorların papağan gibi bu cümleyi söylemesinden çok sıkıldım. Bu forum bize gösterdi ki her durumdan insan var burada... 1 yılda atan şanslı bir azınlık da var, 5 ve 10 yıl atamamış olanlarda var. Realite öyle değil, kitap ezberleyip konuşuyorlar.

Sigara en büyük etkenlerden birisi sigarayı bırakmaya veya günde 1 taneye kadar azaltmaya (bu da bırakamıyorsan yani) önem ver. Bir de bizler burada bir deneyi gerçekleştirdik. Dr. judith smith'in ahcc deneyini devam ettiriyor gibi bir şeyiz biliyorsun. Ama bu yolda geç kaldın anlamına gelmiyor, fakat bir garanti istiyorsan o garantiyi ben veremem sana, yani gün sonunda çoğu kişi negatif oluyor, olamayan azınlık da var aslında onlar 6-8 ayda olamayanlar genelde 1 yılda oluyorlar, forumda @umut vardı mesela, 1 yılda negatif oldu ahcc ile, elturco vardı 1 yıl sonra gitti vs.

Tek değil daha fazla tip taşıyormuşsun; ki bu da önemli, tek tip olmadığın için fikrimi değiştiriyorum, 'en az' 6-7 ay kullanmalısın. Yani eğer bir şans vermek istersen dene, başka alternatifin varsa onu dene? Bence seçenekler zaten az ve bu kadar süredir kendi kendine negatif olmamışsa 3 yıl diyor doktorlarda bir takviye alman gerekiyor, bu ahcc olmak zorunda değil, yani bir şeyler yapmalısın anlamında konuşmak isyedim

Durum
    Lateralrise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Herkese merhabalar. Bugün, dünyamin basıma yıkıldığı tarih ve bu tarih itibariyle aranizdayim.. Jinekolog muayenesi sonucu sigillerden yola cikarak hpv tanısı koyuldu, tip için 10 gün sonra smear yapılacak. Ben şimdiden mücadeleye başlamaya karar verdim. AHCC çok öneriliyor fakat ben bunu nereden nasıl temin edebilecegimi bilmiyorum. Bana yardımcı olur musunuz? Siparis için En güvenilir yer neresidir?

Moralim çok bozuk arkadaşlar. Ama atlatirim diye düşünüyorum. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ediyorum..

Durum
    Admin

Merhaba başlıkta yazan yazıyı okumanızı tavsiye ederim, sordugunuz soruların cevapları var orada. Forumdaki çoğu kişi time health marka kullanıyor, ve türkiye distribütörü ''alva supplement'' bu markanın, güvenilir baya baya türkiye şubesidir. Ben de time health kullanarak negatif oldum.
    Alva supplement'ın internet sitesi şudur: https://www.alvasupplement.com

Bir diğer marka ise amino up, eczanelerde bulabilirsiniz onu da, toz şeklinde diye biliyorum, time health ise kapsül hap seklindedir.

Durum
    kirlibardak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşlar ahcc nin karaciğer veya böbrek yan etkileri var mi düzenli karaciğer böbrek fonksiyon testleri yaptırmalı mıyız acaba

Durum
    Admin

Alıntı kirlibardak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ahcc nin karaciğer veya böbrek yan etkileri var mi düzenli karaciğer böbrek fonksiyon testleri yaptırmalı mıyız acaba
    Merhabalar @kirlibardak, ahcc'nin bilinen bir yan etkisi yok. Bu bir ilaç değil, takviye kategorisindedir. Sadece bizim gözlemlediğimiz; bazı kişilerde bağırsakları hızlı çalıştırması durumu var, bu da normalde kabızlık çekenlere iyi geliyor sanırım 3-5 kişide de mide bulantısı olmuştu ilk başlarda sonra geçiyor denilmişti. Genel olarak buna bünyeniz karar verebilir ama düzenli karaciğer ve böbrek testleri gibi ciddi sonuçlara sebep olacak bir takviye değildir, yine de siz yaptırmak istiyorsanız bi baktırın, 3 ay kullandıktan sonra tekrar baktırın mesela

Durum
    kirlibardak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim

Bu Konu için Etiketler