Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv 16 negatiffff

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hpv 16 negatiffff

Arkadaşlar merhabalar
    Hpv yolculuğum bir sene önce başladı başta vajinamda çıkan siğilleri görmemle doktora gitmem bir oldu Siğil olduğunu söyledi doktor. Aman Allahım hayatımın en kötü zamanlarının başladığını düşünüp kahretmiştim kendimi. Tipleme yapıldı 16 ve 11 pozitif.
    Kolposkopi oldum cin1 ve cin2 geldi sonuç. Gittiğim bütün doktorlar leep dedi. Belki 15 doktor dolaştım en son gittiğim doç Dr Tolga bey Allah ondan razı olsun jinekolojik muayenem sonrası 3 ay daha bekle dedi atlatabilirsin. Bekledim iyiki beklemişim.
    Yakınlarımla helalleşmeye başladığım anda bu siteyi ve sevgili Aryayı tanıdım bana güç motive hep destek oldu ❤️ hakkını ne yapsam ödeyemem. Ahcc kullandım 9 ay sigara içiyordum bıraktım sabahları kahvaltı etmeyen ben en sağlıklı neyse o şekilde yeme düzenimi ayarladım bolca kefiri de unutmamak lazım tabi 😌
    Velhasıl kelam bir sene sonunda yaptırdığım hpv genotipleme sonucum şükürler olsun ki negatif 😊
    Burada negatif olanları görünce içimi umut kaplardı hep içim giderdi negatif olup burada sizinle paylaşmayı hayal ederdim hep şükürler olsun ki bugün hayalim gerçekleşti 🙏
    Darısı başınıza olsun inşallah sakın kaybetmeyin umudunuzu. Almam gereken yaşam dersimi alıp yoluma devam edeceğim inşallah.
    Herkese acil şifalar diliyorum ❤️

Durum
    cataleya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv 16 negatiffff

ne kadar şanslısınız, insallah bizde negatif oluruz, nisan 21 den beri perianal siğillerle ugrasıyorum şimdiden çok yoruldum, sürekli siğillerim nüksediyor, radyofrekans canımı acıtıyor, acıkcası asla gecmeyecekmıs gibi geliyor, sanki ömür boyu cıkacakmıs gibi... ahcc kullanmıyorum suan sadece propolis kullanıyorum, aksam da aldaraya baslayacagım bakalım artık

Durum
    Kıdemli Üye

Çok teşekkür ederim ❤️
    Ben siğillerimi lazer ile yaktırmıştım 3. Seanstan sonra bir daha çıkmadı. Aldara denedim bende ama pek faydasını görmedim açıkçası. İnşallah size iyi gelir. Elbette geçecek sakın umudunuzu kaybetmeyin çok zor bir süreç anlıyorum insan bıkıyor yeter artık diyor ama ömür boyu kalmayacak buna inanın en başta. Aklınıza takmayın mesela ben umursamayı bıraktığım anda siğillerimden kurtuldum. Buradaki bütün arkadaşlar için dua ediyorum inşallah güzel günler çok yakında ❤️

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Leep olmadınız ve 9 ay beklediniz mı ? Şuan cin durumu nedir gerilemiş mı?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Almedaa çok mutlu oldum eski uyemizsin sen cok sevindim tebrik ederim gerçekten ❤

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Almedaa çok mutlu oldum eski uyemizsin sen cok sevindim tebrik ederim gerçekten ❤
    Canım Aryam ya bana olan desteklerini nasıl unutabilirim 😊 benim kahramanım sensin çok ama çok teşekkür ediyorum sana hep söylüyorum ya sen lider gelmişsin bu dünyaya ve iyiki varsın benim gibi binlerce arkadaşa daha umutsun ❤️ çok ama çokkkkkk mutlu ol sen ❤️

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Mağdurella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Leep olmadınız ve 9 ay beklediniz mı ? Şuan cin durumu nedir gerilemiş mı?
    Evet leep olmadım şubat ayında smear yaptırdım temiz çıktı doktorum 3 ayı doldurduk bir daha kolposkopi yapalım bazen smear bizi yanıltabilir dedi. Şubatta kolposkopi oldum temiz çıktı hatta doktor hasarlı alan bile bulamamış işlem sırasında. Hem smear hem hpv testi verdim iki hafta önce. Ben bu test konularında devlet hastanelerine güveniyorum özeller bana güven vermiyor açıkçası. Hpv şükürler olsun negatif smearde öyle gelir inşallah.

Durum
    Admin

Alıntı Almeda2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canım Aryam ya bana olan desteklerini nasıl unutabilirim 😊 benim kahramanım sensin çok ama çok teşekkür ediyorum sana hep söylüyorum ya sen lider gelmişsin bu dünyaya ve iyiki varsın benim gibi binlerce arkadaşa daha umutsun ❤ çok ama çokkkkkk mutlu ol sen ❤
    Yaaaa sözlere bak döktürüyor Sabah motivasyonum oldun Bu gazla kaç iş bitiririm sen biliyor musun hahaha.
    Ne demek canım benim altı üstü yazdım, konuştuk, destek oldum elime yapışmaz ki, ben çok mutlu oluyorum bak ne güzel atlattın Sen de başkalarına umut ol ara ara uğra buralara bizi unutma ❤

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaaaa sözlere bak döktürüyor Sabah motivasyonum oldun Bu gazla kaç iş bitiririm sen biliyor musun hahaha.
    Ne demek canım benim altı üstü yazdım, konuştuk, destek oldum elime yapışmaz ki, ben çok mutlu oluyorum bak ne güzel atlattın Sen de başkalarına umut ol ara ara uğra buralara bizi unutma ❤
    Ahh Aryam ya seni ve bu siteyi unutmam mümkün değilllllll o süreçte iyi hissettiğim her anı bu siteye borçluyum. Bana ve nicelerine umutsun sen ❤️ bu site sayesinde tanımadığın onlarca hayata dokunuyorsun ve negatif çıkan burada bizimle paylaşan tüm arkadaşlara da minnet borçluyum umudumu hiç kaybetmedim sayenizde. Kimse kaybetmesin dünyanın sonu değil çaresi var senin de dediğin gibi herşey güzel olacak. Belki bugün değil ama elbet bir gün 😊

Durum
    Admin

Belki bugün değil ama elbet bir gün