Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Leep sonrası 10. Gün ve kanama sürekliliği

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Leep sonrası 10. Gün ve kanama sürekliliği

Bir sonuca varılmasına çok sevindim. Acil şifalar dilerim.

Durum
    Rumeysa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhaba Kac yasindayken Leep oldun acaba
    Alıntı Cloudslove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, bugün leep ameliyatımın üzerinden 10 gün geçti. İki gün önce pıhtılı ve anlık yoğun bir kanamam oldu doktorum çağırınca gittim,yaralarım yakıldı. Ve dün gece kabız olmam sonucunda zorlanmadan dolayı tekrar kanamam başladı pıhtılı olarak.. her kanamam bir travma halini almaya başladı,ve doktorumun tekrar çağırması üzerine bugün tekrar gittim ve saat 12 hizası dedikleri bölgeye diri diri dikiş attılar.. böyle bir acı olamaz.. allah bir daha yaşatmasın bana bunu. Diğer bölgelerde de işlem sırasında sızıntılarım oldu,ve gümüşle dondurdular. Doktorum bir daha olacağını sanmıyorum ama çok dikkatli olmalısın dedi.. 1 saat evvel sırf öksürdüm diye yine kanamam başladı.

Ben sanırım çok yoruldum,ve dayanamıyorum bu travmaya. Geçmiyor bir türlü ne duruyor,ne iyileşiyor. Bunu tek yaşayan ben miyim? Neden..

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Rumeysa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Kac yasindayken Leep oldun acaba
    Merhaba 25

Durum
    Nadia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba, 3 hafta once leep oldum. İlk 12 gun herhangi bir sorun olmadı, regl oldum ve bitmesine yakın ayaklarımdan aşagıya kan fışkırdı, durdurulamıyordu acilen hastaneye götürüldüm, gümüş nitrat ve damar ucu yakma ile durduruldu. 3 gun sonra tekrar edince anestezisiz dikiş atıldı , tabiki acıdı ama o an dayanmak gerekti. 5 gun sonra kırmızı kanlanma olunca Sonrasında antibiyotikler verildi. Biteral ve tavanic. Su an kahverengi sulu büyük parçalar cıkıyor , sanki içimden tanımlanamayan birşeyler düşüyor ama çok şükür kanamama yok. Bu clot denilen parçalar leep sonrasında sizlere oldu mu?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

merhaba onlar kan pıhtısı evet benim de başıma geldi pıhtı düşüyor parça parça ve sonra çok fazla kan gelmişti ertesi gün doktora gittim ve gazlı bezle tampon koydu. 5-6 saat sonra çıkar dedi. O günden sonra sıkıntı olmadı ama aynen dediginizi bende yaşadım sadece ayaklarımdan kan fışkırmadı ama tuvalette basıma geldi belki 500 ml kan gelmiştir yani öyle söyliyim. Merak etmeyin geçecek ilk etapta olabiliyomuş herkeste olmasa da.

Durum
    Nadia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cok sagolun bilgi icin. Leep sonrası Vücudunuzdan hpvyi atabildiniz mi peki ne kadar sürede?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Nadia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok sagolun bilgi icin. Leep sonrası Vücudunuzdan hpvyi atabildiniz mi peki ne kadar sürede?
    Leep ile hpv atılmaz. Hpv gitsin diye değil hpvnin yarattıgı tahribat için leep yapılır.
    Ben ahcc kullanarak vücudumdan attım hpv'yi.
    Rica ederim ne demek

Bu Konu için Etiketler