Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gardasil 9lu aşı olan var mi?

Durum
    Birbiyologg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Gardasil 9lu aşı olan var mi?

Herkese merhaba 2018 yilinda hpv ile tanistim tipini hatirlamiyorum ama yuksekti leep oldum sonrasinda hpv tek tip 68 oldu onceden 2 tipti. Neyse sonraki her smearim temiz geldi sigarayi azaltarak braktm alkolu de birden. Ve nisanlilik donemi yasadim streslydi evlilik te keza öyle. Gecen yil hpv negatftm bu yil da verdim ekimde ocakta cikti sonuc yine negatif numuneleri kit yok diye uzun sure beklettiler umarim sonuc dogrudur. Simdi ben 9lu asi olsam mi eczaci doktor onerdi mi dedi. Kadin dogum doktoru yazabilirim demisti ama ekrana dusmedi yazamiorm dedi bakinca. Aranizda asi olan var mi yeni gelendenn? Ayrica bnm gbi kaygili biri attiysa korkmamali hpvden. Sevgiler

Durum
    threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Gardasil 9lu aşı olan var mi?

Valla 2018 falan okuyunca pozitif diye korkarak okuyorum şu yazıları

Geçmiş olsun, olun tabii. Aşının sadece koruyuculuğu var. Yan etkisi bile yok. Pozitifken de olunabiliyor, ki negatifsiniz. Aşıyı kesin olun.

Durum
    Birbiyologg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı threat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla 2018 falan okuyunca pozitif diye korkarak okuyorum şu yazıları

Geçmiş olsun, olun tabii. Aşının sadece koruyuculuğu var. Yan etkisi bile yok. Pozitifken de olunabiliyor, ki negatifsiniz. Aşıyı kesin olun.
    Sağolun yan etki yazanlar olmuş korktum acikcasi. Tek esliyim evliyim esime bulastirdiysam gerci 6 aydir aktif degiliz varsa da ondan gtmis olabilir. Korkuyorum sanırım asidan. Negatifim ama kasinti sorunum var antbyotk kullanmistim belki ondandir inanamadm 2. Negatiflik bu. Propolis kullaniorm sadece.

Durum
    nedesembilemedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Belki mantar olabilir kaşıntı varsa. Her şeyi hpvye bağlaya bağlaya öldük😄 koşturuverrr aşını ol hiçbir şeyden de korkma, geçmiş olsun 🥰

Durum
    Portakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben olmadım 2 hfta içinde olacağım. Yan etki çoğu aşı da söylüyorlar da bu çok çok düşük ihtimal.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Birbiyologg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba 2018 yilinda hpv ile tanistim tipini hatirlamiyorum ama yuksekti leep oldum sonrasinda hpv tek tip 68 oldu onceden 2 tipti. Neyse sonraki her smearim temiz geldi sigarayi azaltarak braktm alkolu de birden. Ve nisanlilik donemi yasadim streslydi evlilik te keza öyle. Gecen yil hpv negatftm bu yil da verdim ekimde ocakta cikti sonuc yine negatif numuneleri kit yok diye uzun sure beklettiler umarim sonuc dogrudur. Simdi ben 9lu asi olsam mi eczaci doktor onerdi mi dedi. Kadin dogum doktoru yazabilirim demisti ama ekrana dusmedi yazamiorm dedi bakinca. Aranizda asi olan var mi yeni gelendenn? Ayrica bnm gbi kaygili biri attiysa korkmamali hpvden. Sevgiler
    9lu aşı geldi mi ki olabiliyorsunuz? senelerdir ha geldi ha gelecek deniliyor :d

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    9lu aşı geldi mi ki olabiliyorsunuz? senelerdir ha geldi ha gelecek deniliyor :d
    Ekim de geldi sanırım arya. Bende baktım eczaneler de var olmayan da depo dan getirtiyor. İstanbul da sordum be Trabzon’da sordum. Oralar da var. Bilginize ...

Aşı güncel fiyatı 1.928 TL tek doz. Gardasil 9

Durum
    Pembeoje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Portakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekim de geldi sanırım arya. Bende baktım eczaneler de var olmayan da depo dan getirtiyor. İstanbul da sordum be Trabzon’da sordum. Oralar da var. Bilginize ...

Aşı güncel fiyatı 1.928 TL tek doz. Gardasil 9
    Eczaneden alıp sağlık ocağında yaptırabiliyor muyuz peki bir bilgin var mı bide yer yer aşk fiyatı değişebilir mi acaba

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Birbiyologg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağolun yan etki yazanlar olmuş korktum acikcasi. Tek esliyim evliyim esime bulastirdiysam gerci 6 aydir aktif degiliz varsa da ondan gtmis olabilir. Korkuyorum sanırım asidan. Negatifim ama kasinti sorunum var antbyotk kullanmistim belki ondandir inanamadm 2. Negatiflik bu. Propolis kullaniorm sadece.
    2018 yılında hpv olup 5senedir virüsü tasıyıp son 6ay öncemi negatif oldunuz ben hiç birsey anlamadım daha acıklayıcı anlatır mısınız

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Pembeoje Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eczaneden alıp sağlık ocağında yaptırabiliyor muyuz peki bir bilgin var mı bide yer yer aşk fiyatı değişebilir mi acaba
    Yaparlar sanırım. Ben eczaneleri arıyorum, eczane içinde uygulayan olursa ondan alacağım 2 iş yapmak istemiyorum. He tabi yapmazsalar en yakın hastane saplık ocağına da giderim bulamazsam.

Bu Konu için Etiketler