Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc

Durum
    birselin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc

Merhaba ilk test sonrası 5 ay ABAY AHCC tablet 1 tane kullandım, ilk testten 6 ay sonra yine DNA testi pozitif, doktorum günde 2 tablete tolere edersen 3’e çık dedi, normalde önerilen 6 tablet, bir yandan da otoummin reaksiyondan korkuyorum , önerileriniz olur mu? (Bu arada bana erkek arkadaşımdan geçti, siğil olduğunu farketmemiş, ben de siğil olmadı, 1 yıldır cinsel birlikte olmayıp bekliyoruz, bu da ayrı bir stres tabi)

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc

selam birselin, ahcc ilaç değil bitkisel bir takviye ondan dolayı bağışıklık bir reaksiyon gelişeceğini sanmıyorum. Günde 2 tablet 1 gram ediyor eger time health kullanıyorsan, çok az. en azından 4 olması lazım. Anlıyorum seni ama hpv negatif olabilmek için 3 gram almalısın, hepimiz böyle kullandık deneylerde hep 3 gram yapıldı, karar senin tabii ki

Durum
    Yeni Üye

Çok teşekkürler Arya, 5 ay günde 1 tane kullandım( amino up/Abay) , şimdi günde 3 tablet alsam yeterli olur mu ki, bir de ne kadar süre kullanmalıyım? 6 ay sonra kontrol olacak, bu sürede ara vermeli miyim? Bir de timehealth mi, amino up mu sizce?

Durum
    Admin

Alıntı birselin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler Arya, 5 ay günde 1 tane kullandım( amino up/Abay) , şimdi günde 3 tablet alsam yeterli olur mu ki, bir de ne kadar süre kullanmalıyım? 6 ay sonra kontrol olacak, bu sürede ara vermeli miyim? Bir de timehealth mi, amino up mu sizce?
    Amino up markasında 3 gram ne kadara denk geliyor bilmiyorum ama gunde 3 gram gerekiyor negatiflk için. 3 gramın kaç taneye tekabul ettiğini senin hesaplaman lazım o kısmı ben bilmiyorum, her ahcc de gramaj değişir marka farklıysa.
    Ara verecek bir durum görmüyorum bir şey kullanmamıssın zaten 1 tane hiçbir etki etmez, 2-3 tane de etmez...
    Ben time health kullandım, forumdakilerde öyle, bundan dolayı benim için time health tartışmasız, çünkü negatif yapıyor bundan dolayı. Abay pharmadan ve etkisinden memnunsan sen onla devam edebilirsin

Durum
    Yeni Üye

Genel olarak Ne kadar süre kullandınız? Bir de tabletleri aynı anda mı, sabah öğle akşam gibi aldınız ?

Durum
    Yeni Üye

Genel olarak Ne kadar süre kullandınız?6 ay fazla mı?( 6 ay ara ile kontrole çağrılıyoruz çünkü ) Bir de tabletleri aynı anda mı aldınız ? 6 tablet birden sabah ?

Durum
    Admin

Genel olarak Ne kadar süre kullandınız? Bir de tabletleri aynı anda mı, sabah öğle akşam gibi aldınız ?
    Ben 8 ay kullandım, benim hpv tipim yüksek riskliydi. Kişide, birden fazla hpv tipi varsa vücutta zaten 6 ay her zaman yeterli gelmiyor. Hele 2 den fazlaysa tip sayısı mutlaka 9 ay falan yapmak lazım.

Ben hepsini aynı anda sabahları aldım. Time health ahcc sabah aç karna içiliyor. İçildikten 45 dk sonra kahvaltı yapabilirsin, hemen yapamıyorsun. Yani bir yemegi yemeden 45 dk önce ve aç içmen lazım, o yuzden en mantıklısı sabah erkenden oluyor.

Durum
    Yeni Üye

Teşekkürler Arya 🙏🏻

Durum
    Admin

Teşekkürler Arya 🙏🏻
    Rica ederim