Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc hakkinda

Durum
    Polisbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc hakkinda

Herkese selamlar 30 yaşında erkek bireyim. Yaklaşık 1 yıl önce küçük noktalar halinde dikkatimi çeken benekler zamanla büyüdü 4 5 tane olmak üzere siğil halini aldı. Önceleri sıradan bir et beni sanlarken araştırdıkça HPV den haberler oldum. Doktora görünmedim halen bu süreç içerisinde ilişkim de olmadı. Araştırdıklarım kadarıyla HPV olduğumu düşünüyorum çalıştığım bölge ve iş yoğunluğu nedeniyle doktora tam manasıyla gitmeye vakit bulamadım. Ama şu bir hafta içerisinde gidip gereğini yapmayı düşünüyorum artık yakar dondurur o doktora kalmış🤷🏻♂ özür dileyerek sizden bu konuda cahilliğime vermenizi dileyerek bir soru sormak istiyorum. AHCC ile olası HPV teşhisinden kurtulmam daha doğrusu bu meret virüsten kurtulmam mümkün olabilir mi ? Eğer öyle ise teşhis konulması durumunda sağlam en güvenilir AHCC tedariği için yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır? Şimdiden çok teşekkür ediyorum…

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc hakkinda

Alıntı Polisbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar 30 yaşında erkek bireyim. Yaklaşık 1 yıl önce küçük noktalar halinde dikkatimi çeken benekler zamanla büyüdü 4 5 tane olmak üzere siğil halini aldı. Önceleri sıradan bir et beni sanlarken araştırdıkça HPV den haberler oldum. Doktora görünmedim halen bu süreç içerisinde ilişkim de olmadı. Araştırdıklarım kadarıyla HPV olduğumu düşünüyorum çalıştığım bölge ve iş yoğunluğu nedeniyle doktora tam manasıyla gitmeye vakit bulamadım. Ama şu bir hafta içerisinde gidip gereğini yapmayı düşünüyorum artık yakar dondurur o doktora kalmış🤷🏻♂ özür dileyerek sizden bu konuda cahilliğime vermenizi dileyerek bir soru sormak istiyorum. AHCC ile olası HPV teşhisinden kurtulmam daha doğrusu bu meret virüsten kurtulmam mümkün olabilir mi ? Eğer öyle ise teşhis konulması durumunda sağlam en güvenilir AHCC tedariği için yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır? Şimdiden çok teşekkür ediyorum…
    Merhaba, önce hpv olduğunuzu kesinleştirdikten sonra sadece ahcc desteği değil, sizin ve + ahcc'nin desteği ile hpv negatif olma ihtimaliniz yüksektir. Maalesef hpv'nin tıbbi net bir çözümü yok kanıtlanmış olarak.. Ondan dolayı yapabileceklerimiz sınırlı. Hpv genelde 2 veya 3 yılda vücuttan gidiyor, taşıdığımız tip sayısına da bağlı tabi ve kendimize nasıl baktığımıza da. Ama bu süre çoğumuza çok uzun geldiği için ve süreyi kısaltmak istediğimiz için ahcc kullanıyoruz genelde.

Sizin yapabilecekleriniz ve hpv negatif olma yolunda yapmanız gerekenler şunlar: sağlıklı beslenmek, sigarayı bırakmak (kullanıyorsanız, bu çok önemli), epilasyon olarak jilet kullanmamak (onun yerine makasla kısaltma,makina ile almayı öneririm jilet hpv'yi azıtıyor), alkolü abartmamak ve azaltmak, d vitamini seviyeniz düşükse öncelikle d vitamininizi yükseltmek ve diğer vitaminlerinize baktırmak.

Bunların yanında + Ahcc'de kullanırsanız birden fazla tip taşımıyorsanız; muhtemelen 9 ay - 1 yıl içinde negatif olma ihtimaliniz çok fazla olur. Yani bunu tabii ki genel tecrübeme dayalı olarak söylüyorum belli bir istatistiği yok, forumda gördüklerim üzerine..

Ahcc tedariği için yardımcı olacak bir kişi değil ama birkaç kurum var: Ben kendim time health marka ahcc ile negatif oldum, forumdakilerin çoğu da time health marka ahcc'yi kullanıyor, bu marka ile negatiflik oranımızın yüksek olduğunu keşfettik, çünkü önceliğimiz bir ahcc'nin negatif yapması. Negatif yapmayan bir markayı kullanmanın anlamı olmaz hem maddi hem de iyileşme açısından..

Bunun dışında türkiye'de amino up marka da var fiyatı 1-2 kat daha pahalı diğerinden ama o da iyidir, eğer yurtdışındaysanız kinoko marka da çok iyidir, bu da birçok yabancıyı negatif yapmış bir marka.

Amino up'ı eczanelerde bulabilirsiniz.
    Time health ahcc için ise; resmi türkiye distribütörü alva supplement'tır. sitelerini buraya koyuyorum: https://alvasupplement.com
    Buna tıklayıp irtibat kurabilirsiniz kendileriyle vs.

Kinoko için bir kaynak yok çünkü kinoko türkiye'de satılmıyor sadece bazı yabancı ülkelerde bulunuyor.

Durum
    Yeni Üye

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Sizin her konuya içtenlikle yazdığınız cevapları okudum. Bu arada foruma üye olurken tavsiye edenler kısmına sizin adınızı yazdım halbuki forumu bir YouTube videosunun yorumlarında gördüm☺. Meseleye gelince pozitif olma ihtimalim çok yüksek ki ben pozitif sayıyorum kendimi. AHCCnin klinik ortamda vücuttan tamamen attığına dair kanıtlar olduğunu okudum bu yüzden sanırım yeterli olacağını düşündüm. Belki beslenme konusunda bir çoğunuz bekar hayatı yaşamıştır buna sebep düzenli değil. Ama elbette bundan sonra direnci immün sistemini artıracak her ne varsa ona yöneleceğim. Sigara içiyorum alkol almıyorum uyku düzenim yeni yeni düzeldi bir kaç ay öncesine kadar gece gündüz birbirine karışmıştı onun vücut direncini ciddi manada düşürdüğüne inanıyorum. Bugüne kadar jilet kullandım ama artık traş makinasının zamanı geldi sanırım. Aklımdaki sorulardan birisi de doğuda bir ildeyim ve burada sağlıklı test yapan tedavi yapan bir kuruluş olup olmaması. D vitaminim oldum olası düşüktü bu konuda da duymuştum d vitamini düştüğünde siğiller kendini gösteriyor diye yazanları vs. Sizin bahsettiğiniz Time marka aklıma yattı sanırım buna yöneleceğim bir de supplemet ibaresi olması cezbetti sanırım. Protein tozları gainerlerden sonra başka bir supplement diye daha motive olacağım ☺ bence tüm tedavilerde buna kanser de dahil en büyük ilaç moral motivasyon inançtır. Umarım bu konuda her şey herkesin istediği gibi olur. Yalnız bu forumun tek bi kötü noktası var konulara daldıkça okudukça karamsara düşüyorsunuz ama yine bunun ilacı da bu forumda ki karamsarlığı yine konuları okudukça aşıyorsun ve umutlar yeşeriyor☺ Gelişmeleri buradan aktarmaya devam edeceğim umarım kimseye rahatsızlık vermeden yardımlarınızı esirgemediğiniz bir konu olur. Herkese sağlıklı yüksek moralli sağlam psikolojili günler dilerim. Bu arada @Arya insanların tanımadan görmeden dua ettiği iyi dileklerde bulunduğu nadir insanlardansın bunu tüm forumu gezdikten sonra aklı başında olan herkes fark edebilir. Herkese iyi günler diliyorum.

Durum
    Admin

Alıntı Polisbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Sizin her konuya içtenlikle yazdığınız cevapları okudum. Bu arada foruma üye olurken tavsiye edenler kısmına sizin adınızı yazdım halbuki forumu bir YouTube videosunun yorumlarında gördüm☺. Meseleye gelince pozitif olma ihtimalim çok yüksek ki ben pozitif sayıyorum kendimi. AHCCnin klinik ortamda vücuttan tamamen attığına dair kanıtlar olduğunu okudum bu yüzden sanırım yeterli olacağını düşündüm. Belki beslenme konusunda bir çoğunuz bekar hayatı yaşamıştır buna sebep düzenli değil. Ama elbette bundan sonra direnci immün sistemini artıracak her ne varsa ona yöneleceğim. Sigara içiyorum alkol almıyorum uyku düzenim yeni yeni düzeldi bir kaç ay öncesine kadar gece gündüz birbirine karışmıştı onun vücut direncini ciddi manada düşürdüğüne inanıyorum. Bugüne kadar jilet kullandım ama artık traş makinasının zamanı geldi sanırım. Aklımdaki sorulardan birisi de doğuda bir ildeyim ve burada sağlıklı test yapan tedavi yapan bir kuruluş olup olmaması. D vitaminim oldum olası düşüktü bu konuda da duymuştum d vitamini düştüğünde siğiller kendini gösteriyor diye yazanları vs. Sizin bahsettiğiniz Time marka aklıma yattı sanırım buna yöneleceğim bir de supplemet ibaresi olması cezbetti sanırım. Protein tozları gainerlerden sonra başka bir supplement diye daha motive olacağım ☺ bence tüm tedavilerde buna kanser de dahil en büyük ilaç moral motivasyon inançtır. Umarım bu konuda her şey herkesin istediği gibi olur. Yalnız bu forumun tek bi kötü noktası var konulara daldıkça okudukça karamsara düşüyorsunuz ama yine bunun ilacı da bu forumda ki karamsarlığı yine konuları okudukça aşıyorsun ve umutlar yeşeriyor☺ Gelişmeleri buradan aktarmaya devam edeceğim umarım kimseye rahatsızlık vermeden yardımlarınızı esirgemediğiniz bir konu olur. Herkese sağlıklı yüksek moralli sağlam psikolojili günler dilerim. Bu arada @Arya insanların tanımadan görmeden dua ettiği iyi dileklerde bulunduğu nadir insanlardansın bunu tüm forumu gezdikten sonra aklı başında olan herkes fark edebilir. Herkese iyi günler diliyorum.
    Çok teşekkür ederim güzel sözlerin için, çok mutlu oldum, faydalı da olduysam/ forum da fayda sağladıysa çok sevindim

Merak ettim hangi youtube kanalının yorumlarında görmüştünüz siteyi? Hoşuma da gitmedi değil sitemizin konuşulması, çok hoş

Bunun dışında sigara gerçekten önemli, yani birincil yapmanız gereken onu bırakmak, bırakamıyorsanız günde 1*2 taneye düşürmek diyeceğim ama siz bırakmaya çalışın. d vitamini de oldukça onemli, makina ile epilasyon yaparken sigillere gelmemesine çok dikkat edin, koparsa falan büyük sorun, çoğaltan var bu şekilde..

Time supplement konusunda da şunu diyebilirim, ahcc'ler ilaç kategorisine girmez hiçbir zaman yani aslında supplement hepsi, takviye gibi düşünün

Durum
    Yeni Üye

Mesajınızı alıntılayıp cevap yazmayı beceremedim mazur görün ☺ formun faydası olmaz olur mu belki erkek olarak çok ciddi sonuçları yok benim için ama ileride evlendiğim zaman eşimin benim yüzümden bu illeti yaşamasını asla istemem ve benim yüzümden bunu yaşayacağını sizin sitenizden öğrendim. Forumun ismini Berk Karataş diye bi hekimin videosunun altında gördüm bi kadın arkadaş önermişti detaylı şeyler var diye sonra direk videoyu kapatıp buraya geldim ☺ sigara konusu benim için sanırım işin en zor kısmı olacak nasıl bırakırım bilmiyorum ama kesinlikle azaltmayı deneyeceğim d vitaminini kesinlikle alacağım ve tanı konulduğu gün Alvadan sipariş vereceğim. Supplementlerin ilaç olmadığını çok iyi biliyorum spor yaptığım için. Bunun yüzünden çok kez tartışmaya dahi girdim. Neden ben demek yerine her şeyin insan için olduğunu düşünüp işe koyulmalı. Bir akrabamız göğüs kanseri olmuştu. Doktor maks 6 ay ömür vermişti çok yayılmış falan demişti. Kadın 20 yıldır hayatta. Demem o ki inanç be psikoloji..

Durum
    Admin

Sigara konusu gerçekten önemli. Sigara içen bir arkadaşımız tip 16 ve tip 11 taşıyorken, tip 11i attı ama hala tip 16yı atamadı mesela.
    Bağışıklığı en çok baskılayan şeylerden biri sigara.. O sebeple belki kısa süreliğine bırakmanızı öneririm, 6 ay mesela, 1 sene mesela... gidişata göre.
    Supplement konusunu bilmenize de sevindim
    Umarım en kısa sürede atlatacaksınız, er ya da geç negatife döneceğinizi bilin ve içinizi ferah tutun.

Durum
    Yeni Üye

Deneyeceğim bırakmayı umarım her şey yolunda gider verdiğiniz moral motivasyon için teşekkür ederim bakalım neler olacak yaşayıp göreceğiz ☺

Durum
    Yeni Üye

Merhaba tekrardan herkese bugün özel bir hastanede cildiye bölümüne gittim ve biraz önce döndüm. Doktor bakar bakmaz genital siğil cinsel yolla bulaşır dedi. Kan testi istedi hepatit vs. Var mi bakmak için. Velhasıl gaz sıktı yakma ya da dondurma olmadı siğiller hala duruyor benden başkası siğil bölgesini görmediğinden sorun yok o ayrı bi konu da bu tedavi böyle devam edecek sanırım. 2 hafta sonra gel yine gazla devam dedi. Siğiller duruyor arkadaşlar 🤷🏻♂ gazla kurutacak sanırım anlayamadım. İnternet üzerinden Alvadan sipariş verdim diyordum tam AHCC hata verdi bakalım watsaptan deneyeceğim. Bu süreçte bana tecrübelerini paylaşacak arkadaşlar biliyorum zaten kimseyi yalnız bırakmazsınız da başta @Arya olmak üzere yönlendirmelerinizi bekliyorum.

Durum
    Yeni Üye

Bir de internette İzderma nın Renewal Cream adlı kremine denk geldim 20 ml lik bi krem söylediklerine göre genital siğiller için üretilmiş yorumlar da bi o kadar teşvik edici binlerce yorum var yaktırma dondurma yapanlar 2 3 kullanımdan sonra siğillerinin yok olduğunu söylüyorlar krem hakkında bilgi sahibi olan var mı ?

Durum
    Yeni Üye

Günümün günlerimin çoğu saatini burada geçiriyorum beni kimse tanımıyor ama burada olan yorum yapan herkesle ismen kendimi artık çok Yakın hissetmeye başladım. Ben zorunlu görevde olduğum için baya kimsesizim bir de böyle rahatsız edici mide bulandırıcı bi hastalık olunca insan boşa düşmüyor değil. Ama burada hastalığıyla ya da başkalarının hastalıklarıyla alakalı detaylı bilgiler veren yok gösteren deneyiminden asla mahrum bırakmayan insanlar var ki ailenin içinde gibi hissediyorum belki de bu yüzden çıkamıyorum formdan. Velhasıl bugün AHCC lerim geldi yarın sabah inşallah başlayacağım kutulara bakıp bakıp ‘Beni sen mi iyi edeceksin bakiim’ diyip seviyorum 😅 AHCC ye inancım tam yeşil çay, yeşil biber , probiyotik şase , propolis , kefir.. Abandım bildiğin 🤷🏻♂ 3 gündür sigara içmiyorum ki bu hastalıktan daha fazla zorluyor. Adanalı olunca şalgam da eksik olmuyor tabi 😅 yarın sabah da inşallah AHCC başlıyorum dediğim gibi. Yaza bu virüs gider benden demesi 💪 sağlıklı günler dilerim…

Bu Konu için Etiketler