Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uyku dışında sürekli HPV düşünme

Durum
    Mrshadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Uyku dışında sürekli HPV düşünme

merhabalar arkadaşlar,

uykuyu çok seven ben yaklaşık 20 gündür ( pozitif olduğumu öğrendiğimden beri ) sürekli HPV düşünüyorum ve yaklaşık her saat başı hpv düşünerek uyanıyorum. Uykum dışında sürekli aklıma, bazen boğulacak gibi oluyorum. intiharı düşünüyorum. Psikolojik destek almak istiyorum ama bir faydası olmayacağını da biliyorum çünkü mantıklı gerekçelerle sıkıntı yaşıyorum.

bu sıkıntıları ne kadar zaman içinde düzelttiniz?

Durum
    adaderiiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Uyku dışında sürekli HPV düşünme

Hocam şu an hastanedeyim. 28 yaşında 15 yıldır şeker hastası olan bir arkadaşım dün saat 14.00dan bugün saat 10.00a kadar acilde zangır zangır titriyordu 5 kişi zor tutuyorduk. Yani vücuttan atılma ihtimali çok çok yüksek bir virüs için niye hayatı kendinize dar ediyorsunuz.daha 21 yaşında bir kuzenim var borderline(sınırda kişilik bozukluğu) hastası hem çok güzel hem de çok akıllı bir kadın ama doktor büyük ihtimalle intihar eder dedi. Çok acı hayatlar var

Durum
    Hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Mrshadow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar arkadaşlar,

uykuyu çok seven ben yaklaşık 20 gündür ( pozitif olduğumu öğrendiğimden beri ) sürekli HPV düşünüyorum ve yaklaşık her saat başı hpv düşünerek uyanıyorum. Uykum dışında sürekli aklıma, bazen boğulacak gibi oluyorum. intiharı düşünüyorum. Psikolojik destek almak istiyorum ama bir faydası olmayacağını da biliyorum çünkü mantıklı gerekçelerle sıkıntı yaşıyorum.

bu sıkıntıları ne kadar zaman içinde düzelttiniz?
    4 yıl boyunca bu bok ile yaşıyorum. Psikoloji bozuluyor ister istemez haklısın. Bir dakika bile intihar etmeyi düşünmedim ama . Eninde sonunda bu lanet virüs’ü vücudumuzdan kovacağız. Hıv pozitif ile insanlar yaşama tutunuyor. Neden ben ? Sorusunu sorma kendine yapılan araştırmalara ve tahminlere göre 10 kişiden 6’sının hayatına hpv bir şekilde giriyor ülkemizde. Çinde 10 kişiden 8 kişi hpv. Herkes dediğin yöntemi denese dünyada insan kalmaz. Aktif cinsel yaşamın kaçınılmaz sorunsalı bu. Zaten bir gün öleceğiz acele etmeye gerek yok. Bu bir savaş ve kaderini inanmak belirler. İnan kardeşim sadece. Ahcc-yeşilçay-sirke-koter-kriyo-lazer-zerdeçal-ekinezya-süzme- bal-immuneks-imutor. Silahların bunlar yenmen gereken tek şey mikro bir virüs alkol ve sigaradan uzak dur seni seviyoruz. Geçmezse birlikte sıkarız kafamıza yıllar sonra ama o gün bu gün değil. Bu gün mücadele günü

Durum
    yildiz10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Hendrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 yıl boyunca bu bok ile yaşıyorum. Psikoloji bozuluyor ister istemez haklısın. Bir dakika bile intihar etmeyi düşünmedim ama . Eninde sonunda bu lanet virüs’ü vücudumuzdan kovacağız. Hıv pozitif ile insanlar yaşama tutunuyor. Neden ben ? Sorusunu sorma kendine yapılan araştırmalara ve tahminlere göre 10 kişiden 6’sının hayatına hpv bir şekilde giriyor ülkemizde. Çinde 10 kişiden 8 kişi hpv. Herkes dediğin yöntemi denese dünyada insan kalmaz. Aktif cinsel yaşamın kaçınılmaz sorunsalı bu. Zaten bir gün öleceğiz acele etmeye gerek yok. Bu bir savaş ve kaderini inanmak belirler. İnan kardeşim sadece. Ahcc-yeşilçay-sirke-koter-kriyo-lazer-zerdeçal-ekinezya-süzme- bal-immuneks-imutor. Silahların bunlar yenmen gereken tek şey mikro bir virüs alkol ve sigaradan uzak dur seni seviyoruz. Geçmezse birlikte sıkarız kafamıza yıllar sonra ama o gün bu gün değil. Bu gün mücadele günü

pfff 4 yıl çok uzun bir süre neyi eksik yaptın da 4 yıldır bununla savaşıyorsun yani bir çok yerde 1,5 ile 3 yıl arası vücudun bunu attıgı söyleniyor.

Durum
    Hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı yildiz10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pfff 4 yıl çok uzun bir süre neyi eksik yaptın da 4 yıldır bununla savaşıyorsun yani bir çok yerde 1,5 ile 3 yıl arası vücudun bunu attıgı söyleniyor.
    Sen bana bakma ben bu süreçte kokain bile kullandım bağışıklığı yerden yere vuruyordum kendiliğinden geçer kafasındaydım yaktırıp bırakıyordum ne kadar salakmışım şimdi akıllandım ama yenmeden bırakmam.

Durum
    Banlı Üye

Zor maalesef cok zor... Keske hic bilmeseydim

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı adaderiiin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam şu an hastanedeyim. 28 yaşında 15 yıldır şeker hastası olan bir arkadaşım dün saat 14.00dan bugün saat 10.00a kadar acilde zangır zangır titriyordu 5 kişi zor tutuyorduk. Yani vücuttan atılma ihtimali çok çok yüksek bir virüs için niye hayatı kendinize dar ediyorsunuz.daha 21 yaşında bir kuzenim var borderline(sınırda kişilik bozukluğu) hastası hem çok güzel hem de çok akıllı bir kadın ama doktor büyük ihtimalle intihar eder dedi. Çok acı hayatlar var
    neden ben demek yanlıs olur cünkü cok yaygın bir virüs bu ..ilişki yasadıysan olabilmesi muhtemel..gercekten öyle..bunu atacagınızı düşünün..kanser olmadınız henüz yani bunu ögrendiyseniz tedaviyle olmassınız olmıycaksınız büyük ihtimalle..ne hayatlar var twiterda dolasan bi haber var yumusak doku kanseri diye kız tedavi olamıyor hatta suan ..kemotarapi alamıyormus.sükretmek gerek ve bununla birlikte geregini yapmak gerek..

Durum
    Banlı Üye

bir erkegin geregini yapmasi nedir, smear mi baska bisey mi
    bagisiklik icin gerekeni yapiyoruz zaten

Durum
    Melekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Çok psikoloji bozucu bi durum haklısın ben 1senenin sonunda kabullendim hpv yi taşıyan ve bilmeyenler daha mutlu evet ama biz biliyoruz ve hazırlıklıyım her zaman diye düşünerek baktım olaya bi kadın olarak başta çok ağır geliyor ama emin ol geçiyor normalleşiyor gözünde zamanla bi erkek olarak bağışılığıno yüksek tut korunmasız cinsel hayattan uzak dur normal hayatına devam et şanslı hisset duygu düşüncelerini paylaşacağın bi forum var hepimiz bu yollardan geçtik şimdi ne desek havada kalır senin için ama hayatını normalleştirmeni tavsiye ederim

Durum
    Banlı Üye

aslında hepimizin tek sorunu 2 yıl içinde mi atacağım yoksa %10'luk kısımda mı olacağım.
    diğer türlü 2 sene çok uzun bir süre değil aslında. yani bir şekilde normale döner insan. yeterki bu süreçte atılacağına inansın

Bu Konu için Etiketler