Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İmutor ve propolis kullanımı konusunda yardım?

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: İmutor ve propolis kullanımı konusunda yardım?

Alıntı Birkucukhpvli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maalesef ben de ahcc alamadığım için imutor ve propolise başvurma yolunda ilerliyorum. Elimden başka bir şey gelmiyor.
    Bitaz sakin olmalısın. Herkes ahcc kullanmıyor. Ben de alabilmek için para biriktiriyorum ama hiç alamayacak olsam bile çok dert etmezdim ki benimki en riskli tip olmasına rağmen. Ahcc olmadan negatif olamazsın diye bişe yok. Sen bağışıklığını güclü tut. Zaten onu yenecek olan bağışıklık sistemin psikiyatristimin dediğine göre bagışıklığı en çok etkileyen şeylerden biri stresmiş. Stresini yenmelisin önce

Durum
    Bamya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bugün itibariyle bende imutor - propolis ikilisine başladım haftaya da doktora gideceğim herkes propolisin ise yarayacağını söylüyor ama bakalım ne olacak yaktırmak veya dondurmak da istemiyorum açıkças. Erkeğim kimden bulaştı bilmiyorum ama artık benimsedim iyi ki bu site var için rahatladı biraz

Durum
    hpvfighters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Arkadaşlar ben ahcc ile beraber propolis kullanıyorum ya hata yapmıyorum umarım �� Ben de öğrenciyim üstelik ailemden gelen para yetmiyor bu hpv için yaptırdıklarına yok folik asit yok çok kaliteli Yasemin yeşil çayı yok kaliteli zerdeçal d3 k2 daha nicesi hepsi karaciğere yüklenmesin diye arada bir enginar suyu derken aylık 1000 oluyor ben de hafta sonları özel ders vermeye de başladım bir şekilde ilerliyor artık ����hpvye yönelik testlerden bahsetmiyorum bile 30 yaşından küçüğüz diye muayene bile etmeyecekler yakında bizi

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı hpvfighters Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben ahcc ile beraber propolis kullanıyorum ya hata yapmıyorum umarım �� Ben de öğrenciyim üstelik ailemden gelen para yetmiyor bu hpv için yaptırdıklarına yok folik asit yok çok kaliteli Yasemin yeşil çayı yok kaliteli zerdeçal d3 k2 daha nicesi hepsi karaciğere yüklenmesin diye arada bir enginar suyu derken aylık 1000 oluyor ben de hafta sonları özel ders vermeye de başladım bir şekilde ilerliyor artık ����hpvye yönelik testlerden bahsetmiyorum bile 30 yaşından küçüğüz diye muayene bile etmeyecekler yakında bizi
    Vallahi ya en çok canimı sıkan kısmı paramı sürekli bu illet yüzünden harcıyor olmam şaka maka sağlık daha önemli tabii ama keşke bunlar olmasaydı da bu dertleri çekmeseydik diyorum ayni zamanda.

Durum
    Birkucukhpvli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben de o yüzden üniversite hastanesinde testlerimi yaptırmaya başlayacağım hpvfighters. Biraz bunu araştır istersen

Durum
    hpvfighters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Testler artık sona kaldı tiplemeyi falan yaptırdım bağışıklık için yaptıklarım bile bir sürü masraf oluyor ama katlanacağız mecbur leep olmam gerekli benim ama tam leep değil yarayı tıraşlama yaptırmam lazım rahim ağzımdaki

Bu Konu için Etiketler