Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğil şekli nasıldır yardım.

Durum
    kararsızz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Siğil şekli nasıldır yardım.

Merhaba arkadaşlar genital bölgemde sivilce tarzı çıkıntılar oluştu daha sonra doktora cildiye uzmanına gittim çok önemsemedi siğil bu biyerden bulaşmış sana dedi , içimi bir korku aldı başka bir cildiye uzmanına daha gittim ve molleskum dedi ,kafam iyice karıştı , görüntü olarak içlerinde beyaz birşey var ama internette araştırdığım gibi bir molleskum görüntüsü değil sivilce gibi bunları patlayınca kuruyorlar sizce bu nedir . teşekkürler.

Durum
    Yeni Üye

Cevap: Siğil şekli nasıldır yardım.

Benim kafamı karıştıran her sigilin görüntüsü farklı sanırım bu iğne başlı siğil varmış onun görüntüsü nasıl oluyor başına gelen var mı yani onun içerisindedir beyazımsı bir sıvı oluyor mu

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

merhaba anlattaığınız görüntü yüzde 90 ıhtımalle molluscum. molluscum parlak beyaz renklı olur ve etrafında kırmızı bır halka olur
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Yeni Üye

#drmedusa merhaba hocam ilgilendiğiniz için teşekkürler. Forumda isminizi çok okudum . Bunlar ile ilgili nasıl bir yol izlemeliyiz hocam yardımcı olur musunuz ? Ve hocam birde iğne başlı siğil nasıl oluyor onlarında içinde irin tarzı birşey olur mu ?

Durum
    Yeni Üye

Alıntı drmedusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba anlattaığınız görüntü yüzde 90 ıhtımalle molluscum. molluscum parlak beyaz renklı olur ve etrafında kırmızı bır halka olur
    @drmedusa

#drmedusa merhaba hocam ilgilendiğiniz için teşekkürler. Forumda isminizi çok okudum . Bunlar ile ilgili nasıl bir yol izlemeliyiz hocam yardımcı olur musunuz ? Ve hocam birde iğne başlı siğil nasıl oluyor onlarında içinde irin tarzı birşey olur mu ?

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Igne başli sigil fusiform sigillerdir. Icinde irin olmaz. Molluscumlar icin koter kriyo gibi yontemler uygulanabilir
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    HpvSoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hpv 11 gıbı genıta siğil yapan hpv tipleri ayaktaki acık yaradan gırıp oraya da bulasıyr mı yanı kitaplarda ve makalelere sadece genıtal bolgede enfeksiyon yapar diyor ama orada bulasop kalma ihtimali nedır acaba

Durum
    İtfaiye İtfaiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba, aynıları ben de de mevcut. Naptınız, bir sonuca ulaşabildinizmi?

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

YARDİM!! Arkadaşlar ben hpv 16'yım simdiye kadar siğil problemim olmadı. Ögreneli 2 ay virusu alali 6 ay kadar oldu. Vajina girisimde bugun bir sey gördüm boyutu mercimek kadar ici sert oynayan başsız sivilce gibi bir sey. Sizce bu kıl kökü iltihabı falan mı yoksa siğil mi nasıl anlarım.? Herkesin siğili farklı her halde etten bagimsiz fotograflarda gördugum gibi yeni bi et parcasi gibi degilde etin icinden bir sislik. Anlatamadım ama ne olur anlayın. Cevabıniz benim icin çok önemli.

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arya kimse dönüş yapmamış yetiş imdadıma 😂