Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: merhaba ben dr medusa

Durum
    Dertliyim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: merhaba ben dr medusa

Teşekkürler hocam cevap için.

"Mexican scientist cures the Human Papilloma Virus" - Eva Ramon Gallegos, a researcher at Mexico National Polytechnic Institute was able to completely eradicate the Human Papilloma Virus (HPV) in 29 patients using non-invasive photodynamic therapy: a method using oxygen and light frequencies. : worldnews

Nette araştırırken şöyle bir gelişmeye denk geldim. Fotodinamik terapi denilen bir yöntemle çok yüksek bir başarı elde edilmiş yazıyor. İncelediğimde daha çok kadınlar için kullanıldığı gözüküyor ancak erkekler için de kullanılıyordur sanırım. Bu yöntem uygulanabilir ve gerçekten umut verici bir yöntem mi? Kanser tedavisinde de kullanılıyormuş sanırım.

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

negatif olmak mümkün.bunun için bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gerekır. beta glukan yeşil çay çörek otu ve kefır onerebıleceğim gıdalardır
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL 0505 600 40 10 – 0212 586 81 80 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

fotodinamik terapi hakkında bilgim yok ama meksıkada sınırlı sayıda kişi ile yapılmış bir çalışma olduğu için biraz daha araştırılması gerekıyor bu yöntemin
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL 0505 600 40 10 – 0212 586 81 80 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    air737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba levent bey

İlk siğilimi 2 tane olarak yaklaşık 9-10 ay önce gördüm ve hiç yaktırma yoluna girmeden bu forum sayesinde öğrendiğim duoderm adlı siğil ilacı ile düşürdüm. Ve periyodik olarak çıkmaya Devam etti. En çok 3 sayısına ulaşıyordu toplam siğil sayısı. Daha sonra düzenli spor ve sigarayı bırakmamın sayesinde çıkma periyodu uzadı. Bağışıklık sistemim düşünce örneğin grip nezle vs gibi durumlar da çıkmaya başladı ve hala aynı şekilde 1-2 devam etmekte. Ve ben gördüğüm zaman duoderm ile müdahale ediyorum Bu böyle hep sürecek mi yoksa bir yerde duracak mı? Çözüm nedir.

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@medusa bir erkekte hpv olduğu nasıl saptanır siğil gibi bir belirti vermediyse?

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Alıntı air737 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba levent bey

İlk siğilimi 2 tane olarak yaklaşık 9-10 ay önce gördüm ve hiç yaktırma yoluna girmeden bu forum sayesinde öğrendiğim duoderm adlı siğil ilacı ile düşürdüm. Ve periyodik olarak çıkmaya Devam etti. En çok 3 sayısına ulaşıyordu toplam siğil sayısı. Daha sonra düzenli spor ve sigarayı bırakmamın sayesinde çıkma periyodu uzadı. Bağışıklık sistemim düşünce örneğin grip nezle vs gibi durumlar da çıkmaya başladı ve hala aynı şekilde 1-2 devam etmekte. Ve ben gördüğüm zaman duoderm ile müdahale ediyorum Bu böyle hep sürecek mi yoksa bir yerde duracak mı? Çözüm nedir.
    bir daha çıkınca koter yaptırmanı tavsiye ederim duoderm yeterlı gelmıyor olabılır bu kadar sık tekrarlıyorsa

www.leventturk.com.tr

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Alıntı zuzu697 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @medusa bir erkekte hpv olduğu nasıl saptanır siğil gibi bir belirti vermediyse?
    üretradan çubukla alınan sürüntüden bakılabiliyor

www.leventturk.com.tr

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ne kadar doğru bir sonuç verir hocam?

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı drmedusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üretradan çubukla alınan sürüntüden bakılabiliyor
    Siğiller testis ya da kasık bölgesinde ise, ya da penisin alt bölümlerinde ise yine de üretradan alınan sürüntü işe yarar mı?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

daylon, sigilden direkt numune alır o halde, yani bence.

Bu Konu için Etiketler