Sayfa 5 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 107 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sigil tedavisi ve başarı oranları ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Sigil tedavisi ve başarı oranları ?

Lazerde teknoloji gelişmiş diyorlar bayağı. Koterizasyon yıkıcı bir çözümdür ama çok faydalı. Yapılan yerde bir daha siğil çıkmıyor genelde.

Durum
    Bitsedegitse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lazerde teknoloji gelişmiş diyorlar bayağı. Koterizasyon yıkıcı bir çözümdür ama çok faydalı. Yapılan yerde bir daha siğil çıkmıyor genelde.
    Teşekkürler yorum için 🙏🏻

Durum
    Admin

Lazer de bayağı etkiliymiş arkadaşlar siğillere müdahale ettirmek için haberiniz olsun. Önceden koter kadar etkili değildi.

Durum
    cof7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşlar elimde fazladan aldara krem kaldı. Kullanmama gerek kalmadan lezyonlar kayboldu. Pahalı bir ilaç, alacak olan varsa piyasa fiyatının bi tık altına verebilirim, hem de benim elimden çıkmış olur, kargo da benden. ankara içi elden de verebilirim.

Durum
    Admin

Alıntı cof7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar elimde fazladan aldara krem kaldı. Kullanmama gerek kalmadan lezyonlar kayboldu. Pahalı bir ilaç, alacak olan varsa piyasa fiyatının bi tık altına verebilirim, hem de benim elimden çıkmış olur, kargo da benden. ankara içi elden de verebilirim.
    Selam cof, normalde forumda ahcc dışında, başka marka bilinmedik ve güvenilirliği belli olmayan ahcclerde dahil, ilaç ve türevleri şeylerin satışını yaptırmıyorum. Tamamen üyelerimin herhangi bir sorunla karşılaşmasını istemediğim ve benim sitemin buna sebep olmaması için. Sahte vs. gibi şeylerden dolayı forumda güven zedelenmesinden + insanların zan altında kalmasından, sitenin imajının sarsılmasından çekiniyorum. Ama aldara krem çok yaygın eczanelerde satılıyor. Böyle bir şeyin sahtesiyle uğraşacağını sanmam zaten. Ama normalde satış yaptırmadığımı bil sadece

Durum
    adogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

hasbelkader merhaba, boğazındaki siğilleri tedavi ettirdin mi? Bende de var yeni farkettim nasıl tedavi olacağını ve nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum😢

Durum
    adogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı hasbelkader Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben dr medusa ile konuştum ve bana iç taraftaki siğilleri yakamayacağını söyledi. Bana içerdeki siğilleri yakacak bir doktor önerebilir misiniz? Yaktırdıktan sonra ahcc başlamak istiyorum. Aslında bana Rusya’dan allokin alfa getirebilecek birini buldum fakat bana allokin tek çareymiş, yoksa ölecekmişim gibi davranıyor. Ahcc kesinlikle işe yaramaz dedi ve boğazda da oldugu için durumun ciddi dedi. Adam moralimi bozuyor anlayacağınız. Senin önerdiğin firma ile görüştüm ve ahcc’yi uzun süre kullandığımda boğazımdaki lezyonları, hücre değişikliklerini bile gerileteceğini söyledi. Bana ahcc daha mantıklı geldi açıkçası. Neyse konu saptı dediğim gibi böyle işte.. İç taraftaki siğiller sıkıntı.. Bir de boğaz ama ona cerrahi bir operasyon düşünmüyorum direkt ahcc alacağım
    Hasbelkader merhaba, boğazındaki siğilleri tedavi ettirdin mi? Bende de var yeni farkettim nasıl tedavi olacağını ve nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum😢

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Radyofrekans yöntemi hakkında bilginiz var mı benim doktorum radyofrekansla yakıyor siğilleri sizce iyi bir yöntem mi

Durum
    Burhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba. Siteye yeni üye oldum. Sigillerim bittikten sonra hpv nin vücudumdan temizlenip temizlenmediğini nasıl öğrenebilirim. Erkeklere yönelik yapılabilen bir test var mı ?

Durum
    Admin

Alıntı Burhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Siteye yeni üye oldum. Sigillerim bittikten sonra hpv nin vücudumdan temizlenip temizlenmediğini nasıl öğrenebilirim. Erkeklere yönelik yapılabilen bir test var mı ?
    Evet vardır. Laboratuvar veya hastanelerle konuşabilirsiniz. İsmi hpv dna genotipleme testidir.
    Ek olarak; sigiliniz biter bitmez değil uzun bir süre cıkmazsa test yaptırmanızı öneririm Çünkü siğiller 3-4 ay sonra bile nüks edebilir.

Bu Konu için Etiketler