Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mantar enfeksiyonu

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Mantar enfeksiyonu

Alıntı Şans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet canım benim, ilk ay 7 gün kullandım. İkinci ay cok az bi akıntım kaldı ben de yine tane daha kullandım. Kullanınca asla akıntım olmuyor yani şeffaf oluyor. Bittikten sonra bi hafta bitti sanıyorum sonra hop yine hafif hafif oluyo ama rengi eskisi gibi yesile dönük değil. Şeffaftan beyaza dönğk. Arada sarımsı. Hafif de kaşıntı oluyor gün içinde ara ara ne yapsam bilemiyorum. Bi 7li daha kullanıp sonrasında flora düzenleyici mi kullanaam😔
    Canim bi doktora gorun bakalim mantar derse mantar tedavisi uygularsin ondan sonra flora duzenleyici en son o bakteriyel ilactan sıkarsın yine 7 gun gecer dogru tedaviyle. Benim bitmeyen akintim o sekilde gecmisti o gun bugundur temiz. Ama once bi mantari bitirmen lazm eger mantarsa.. hpv kaynakli akinti oldugunu sanmiyorum senin hpv de cunku ya gecti ya gecmeye yakin. Buyuk ihtimalle mantardir o

Durum
    mabella85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Benimde bu ara akıntım çoğaldı beyaz renkte süt kesiği gibi zaten hpv de yapıyor mantarda olmuştur perşembe randevu aldım 2.5 aydan sonra kontrolüm olacak ama siğili yakan doktora gitmeyeceğim umarım bu doktor forumdan ismini aldım daha ilgilidir bana bol şans

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Çoküzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki cin1 2 yada 3 var mı sende? Onlar da sebep oluyor olabilir akintiya
    3 kere smear verdim bir yılda ve hepsi temiz cıktı. Cin oluşumu yok zaten bendeki siğiller de hpv testinde düşük riskli çıktı. Hazirandan bu yana siğil de yok zaten bir kere cıktı siğil. Memoriale gittim baska bir özele gittim devlete gittim daha sonra başka bir özele daha gittim ama hepsi ya bakteriyel ya da mantar dedi. Ama bi türlü gecmiyor ki marttan beri asla cinsellik yok ve her gün iç çamasırımı değiştiriyorum %100 pamuklu giyiniyorum bölgeyi kuru tutmaya özen gösteriyorum ve iç çamasırlarımı eşiminkilrle ayrı 60 derecede sirke ve deterjanla yıkıyorum ve ütülüyorum ikimizinkini de. Acaba günde 2 defa mı değiştirmem gerek iç çamaşırımı. Bıktım ya. Hpv den daha cok yordu bu durum beni. Ocakta hpv testi yaptırcam o zmn doktora tekrar gösteririm. Ama hiç umudum yok. Deflagyn kullanan oldu mu aranızda ? Onu da merak ediyorum bı hususta.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canim bi doktora gorun bakalim mantar derse mantar tedavisi uygularsin ondan sonra flora duzenleyici en son o bakteriyel ilactan sıkarsın yine 7 gun gecer dogru tedaviyle. Benim bitmeyen akintim o sekilde gecmisti o gun bugundur temiz. Ama once bi mantari bitirmen lazm eger mantarsa.. hpv kaynakli akinti oldugunu sanmiyorum senin hpv de cunku ya gecti ya gecmeye yakin. Buyuk ihtimalle mantardir o
    Canım benim çok teşekkür ederim iyi düşüncen için. İnşallah bu hpvden kurtulmuşumdur. Hazirandan beri hiç siğil yok. Ama bu akıntı ve kaşıntı durumu cok canımı sıkıyor.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Canım benim çok teşekkür ederim iyi düşüncen için. İnşallah bu hpvden kurtulmuşumdur. Hazirandan beri hiç siğil yok. Ama bu akıntı ve kaşıntı durumu cok canımı sıkıyor.
    kuzum o mantardan ya hpvden olmus olsa o kadar kasintiya mutlaka sigil cikartirdin ama mantar geçecektir takma kafana duzgun bi mantar tedavisi baslatsin doktorun sonra bizim efsanevi ilacimizla son vurusu yaparsin yine hahahah opuyorum

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

3 kere smear verdim bir yılda ve hepsi temiz cıktı. Cin oluşumu yok zaten bendeki siğiller de hpv testinde düşük riskli çıktı. Hazirandan bu yana siğil de yok zaten bir kere cıktı siğil. Memoriale gittim baska bir özele gittim devlete gittim daha sonra başka bir özele daha gittim ama hepsi ya bakteriyel ya da mantar dedi. Ama bi türlü gecmiyor ki marttan beri asla cinsellik yok ve her gün iç çamasırımı değiştiriyorum %100 pamuklu giyiniyorum bölgeyi kuru tutmaya özen gösteriyorum ve iç çamasırlarımı eşiminkilrle ayrı 60 derecede sirke ve deterjanla yıkıyorum ve ütülüyorum ikimizinkini de. Acaba günde 2 defa mı değiştirmem gerek iç çamaşırımı. Bıktım ya. Hpv den daha cok yordu bu durum beni. Ocakta hpv testi yaptırcam o zmn doktora tekrar gösteririm. Ama hiç umudum yok. Deflagyn kullanan oldu mu aranızda ? Onu da merak ediyorum bı hususta.
    Ben onu da kullandım, dedigim gibi benim de vardı bu şikayetlerim. Doktorlar çok önemsemiyorlar ama, ben bol su içerek, ahcc kullanarak kendime dikkat ederek geçirdim galiba. Bide günde bazen 3 kez iç çamaşırı degistirirdim. Asla günlük ped kullanmam, doktorum cok zararli demisti, sen de kullanma sık sık camasirini degistir. Kendine biraz zaman ver canim. Psikolojik de olabilir.

Durum
    Özel Üye

Çok teşekkür ederim kızlar yazdıklarınızı dikkate alacağım.