Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 111 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Time Health Ahcc - Ahcc kullanım dozu - Ahcc nasıl icilir ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Time Health Ahcc - Ahcc kullanım dozu - Ahcc nasıl icilir ?

Merhabalar sevgili arkadaşlar,

Blogumda yazmış olduğum yazıyı buraya da kopyalıyorum, sizler de buradan okuyabilirsiniz:

Hepinizin ahcc ile ilgili kafasında soru işareti olduğunu tahmin edebiliyorum. Bugün konuşacağımız konular şu şekildedir:
    Ahcc nasıl içilir,
    ahcc ne işe yarar,
    ahcc’nin veya a.h.c.c.’nin yan etkileri (aslında yok)
    en iyi ahcc hangisi,
    ahcc kullanım dozu,
    ahcc yararları gibi konular olacaktır.

Öncelikle Ahcc’nin yan etkilerini merak ediyor olabilirsiniz, acaba bir sıkıntı yaratır mı vs diye. Ahcc’nin herhangi bir yan etkisi yoktur. Bakın üstüne basa basa söylüyorum. Ahcc’nin yan etkisi yoktur 🙂 Çünkü ahcc esasında bir ”ilaç” değil, ahcc bir gıda takviyesidir. Birazdan ahcc’nin kullanım dozundan ve ahcc ne işe yarar? bundan bahsedeceğim.

Ahcc’nin bir gıda takviyesi olduğunu netleştirdiysek şöyle de bir bilgi verebilirim. Amerika’da insanlar hasta olmamak için bunu içiyorlar. Grip’ten vs korunmak için. Çünkü time health ahcc kullandığınız zaman gerçekten hasta olmazsınız. Aslında sadece time health ahcc için geçerli bir durum değil bu, bütün ahcc’lerin özü aynıdır. Ama aman dikkat edin sahtesine vs denk gelmeyin ya da solgar ahcc gibi şeylere inanmayın. Solgar’ın ahcc’si gerçek ahcc değildir aklınızda bulunsun. Ve gerçekten time health ahcc kullandığınız zaman hem hpv negatif olursunuz bu en güzel özelliği ama bir diğer özelliği de hasta olmazsınız. Ben kış zamanında ahcc’ye başlamıştım. Bu sene kış ayında bile tam 3 kere hasta olan ben o sene hiç hasta olmamıştım. Ki her sene 1-2 kez kesin hasta olurum 🙂 Hatta şöyle söyleyeyim vücudunuza bir yan etkisi olmadığı için içerde ne olup bittiğini anlamıyorsunuz. Ama ben o kış ayında çevremde ve iş yerindeki herkes hastayken hasta olmadığım zaman ufo gören masum köylü gibi ”aaaaaaaaa)) demek ki ondaaaaaan” diye cem yılmaz’ın skeçlerindeki gibi komik bir şekilde aydınlandım. Komik ama gerçek. Ve Time health ahcc kullanıp da bunu bir tek fark eden ben değilim. Hpvliyiz.com forum sitemizde de benle birlikte hasta olmadığına dair aydınlanan birçok kişi oldu 🙂 Siz hepsini görmüyorsunuz, hepsi foruma yazmıyor ama ben çoğuyla iletişim halindeyim. Hatta şöyle söyleyeyim: Forumda 850 kişiyiz. En cimcimli zamanlarımızda çoğumuz patır patır ahcc kullanarak hpv negatif olurken 10 kişiden 1 veya maks. 2 kişi yazı yazdı, laboratuvar fotoğrafını koyup hpv negatif olduğunu belgeledi. Belki 40 kişiden rica etmişimdir yapar mısın? insanlar görsün umut olalım insanlara? diye ancak şunu da çok sonradan anladım ki; birçok kişi hpv ile mücadele ettiği için yoruldu, savaştı yılmadı ve negatif olduğunda forumu terk etti, hayatında hpv’ye dair bir şey barındırmak istemedi. Aslında haklılar, çünkü ben de negatif olduğumda 2-3 ay foruma uğramamıştım sizi yalnız bıraktım özür dilerim ama buna ihtiyacım vardı.. Aktif 1 buçuk yıl boyunca hpv ile uğraşıp leep operasyonu olup, leep’ten sonra regl kanamasını bile çok ağır atlatmış, bir hayli kan kaybetmiş biri olarak bu dönemler bende travma olarak kaldı. Tekrar özür dilerim, artık forumda aktifim bana oradan ulaşabilirsiniz istediğinizde. Neyse konudan çok sapmadan devam edelim.

A.h.c.c. kullanım dozu ne olmalıdır? Bir kere amerika’da yapılan deneylerde özellikle dr. judith smith’in deneyinde bütün kanser riski yüksek hpv tipine sahip kişiler günde 3 gr ahcc aldı. Biz de taaa en başından bu şekilde başladık. Hala öyle devam ediyoruz. Ahcc kullanım dozunuz ve ölçünüz günde 3 gr olmalıdır. İçerisinde kaç adet ahcc bulunduğuna bağlı olarak 3gr’ı tamamlıyorsunuz. Forumda temin edilen ahcc için günde 6 tane almanız gerekiyor. 3 gr 6 tane a.h.c.c.’ye tekabül ediyor. Ve en çok aldığım sorulardan bir tanesi ”bu ahcc’lerin hepsini bir arada mı alıyorum?”
    Evet hepsini bir anda bir büyük bardak suyla yutuyorsunuz. Ben hepsini teker teker agzıma atıp yutuyordum 6 tanesini bir arada yutmadım. 6 tane ilacı bir anda yutmak ”ulan napıyorum ben” diyerek sizi kötü hissettirebilir ama merak etmeyin ahcc hpv’den kurtuluşunuz olacak 🙂 Ona bir bebek, bir çıkış yolu, bir son durak olarak bakınız ve hpv pozitif olan son günlerinize her kullandığınızda elveda diyiniz 🙂 İyi hissettirecek.

Ahcc ne işe yarar ve ahcc’nin yararları sorusuna gelirsek eğer, ingilizce bütün kaynaklardan araştırabilirsiniz. Ama en basit tabiriyle ahcc nedir, ahcc yararları ve ahcc ne işe yarar’a cevap olarak ”ahcc bağışıklığınızı en yüksek seviyeye çıkarır” diyebilirim. Ahcc bağışıklık güçlendiricinin de ötesindedir. Normalde kullandığınız bağışıklık güçlendiricilerinden çok daha farklı ve çok daha fazla bağışıklığınızı güçlendirir herhangi bir bağışıklık güçlendiricisi ile kıyaslamayınız lütfen 🙂 Ahcc’nin yeri çok ayrı.

Ben neden hep time health marka ahcc’den bahsediyorum ona geleyim. En büyük sebebim: Çünkü güveniyorum olacaktır. Time health marka ahcc ile hpv negatif oldum. Forumdaki arkadaşlar da aynı şekilde time health ile negatif oldular. Kinoko’nun da iyi olduğu söyleniyor kesinlikle doğrudur ancak insan kullandığı, bildiği ve güvendiği ahcc’yi tavsiye eder. Ben hiçbir zaman kendime faydasını görmediğim bir şeyi size önermedim. Forumda asla da önermem. Benim hep yaşam prensibimdir hem de sitedeki prensibimdir.
    Siz başka markayı tercih edebilirsiniz tabii ki de, ama elimizde negatif yapanı var, kullananlarda %80 hpv negatif yaptığından emin olduğumuz bir marka var bu sebeple bunu öneriyorum. Bu arada ahcc için ”%100 negatif olacaksın” demiyorum, diyenlere de inanmayın, %80 olacaksın diyorum. Yine oranlara vuracaksak forumda 60 kişi kullandıysa 3 kişi negatif olamadı diyelim size. o 3 kişi benim %20 negatif olmama payım. 1 tanesi sonradan negatif oldu bu arada vazgeçmedi ve 3-4 ay daha ahcc kullandı sanırım toplamda 11 ay kullandı ve negatif oldu. 11 veya 12 ay kullandı diye hatırlıyorum. Yanlış bilgi vermeyeyim

Neyse umarım ahcc ne işe yarar, kullanım dozu, nasıl içilir, ahcc’nin yararları konusundan iyi bir şekilde bahsedebilmişimdir. Kafanızda soru işareti varsa hpvliyiz.com forumumuza gelip bana özel mesaj atabilirsiniz, cevap veririm

Arya.

Durum
    kraker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Time Health Ahcc - Ahcc kullanım dozu - Ahcc nasıl icilir ?

Merhaba öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim, AHCC tedarik edebilmek gerçekten çok önemliydi.
    Kullanım şekli ile ilgili olarak ise bir sorum var. Doktorum 3x2 şeklinde kullanmamı söyledi. Günde 3 defa 2’şer adet alıyorum. Önemli olan günlük 3 gr dozu almak sanırım yoksa yanlış mı biliyorum.? 🤔

Durum
    Admin

Merhabalar, rica ederim
    Time health marka forumdan temin ediyorsan verdigim numarayla bi konuş ben 6 tane almanız gerek diye biliyorum ve evet 3 gr olması onemli. Doktorun oyle onerdiyse sen bilirsin tabii ki ama hepsi tek tek farklı saatlerde alma kesinlikle.

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, rica ederim
    Time health marka forumdan temin ediyorsan verdigim numarayla bi konuş ben 6 tane almanız gerek diye biliyorum ve evet 3 gr olması onemli. Doktorun oyle onerdiyse sen bilirsin tabii ki ama hepsi tek tek farklı saatlerde alma kesinlikle.
    Arya ben ahcc aldım 1 grlıktan maddi sıkıntıdan dolayı günde 2 gr olsa faydalı olmaz. Mı

Durum
    Admin

Bahar hayır kesinlikle böyle yapma. Günde 3 gr alman lazım. Ne olursa olsun 3 gr. İstersen ara vererek kullan (bunu da tavsiye etmem ama 3 gr alman daha önemli) ama 3 gr kullan. Deneylerde kişiler günde 3 gr alarak negatif oldu.

Durum
    Kıdemli Üye

Bahar hayır kesinlikle böyle yapma. Günde 3 gr alman lazım. Ne olursa olsun 3 gr. İstersen ara vererek kullan (bunu da tavsiye etmem ama 3 gr alman daha önemli) ama 3 gr kullan. Deneylerde kişiler günde 3 gr alarak negatif oldu.
    Arya öncelikle tesekkurler sabah aç karna 3 tane iciyorum dimi

Durum
    Admin

3 tane değil 3 gr içmen gerekiyor. Ahcc yi bizim forumdan temin ettiysen time health marka, 6 tane icmen gerek.

Durum
    Kıdemli Üye

3 tane değil 3 gr içmen gerekiyor. Ahcc yi bizim forumdan temin ettiysen time health marka, 6 tane icmen gerek.
    Buradan aldım arya.erkek arkadasımdan bulastı bana peki o ne yapmalı sence gardasil vurdursa nasıl olur

Durum
    Admin

Artık iş işten geçmiş canım gardasil işe yaramaz o sana bulastırmış, sende de virüs var. Yani birbirinize bir şeyiniz dokunmaz.

Durum
    kraker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hepsini tek tek almıyorum ama 8 saatte 1, 2’şer tablet alıyorum. Forumdan temin ediyorum 2. kutu bitmek üzere. Kutunun üzerinde de güne yayarak yemeklerle 6 tablet alınabilir yazıyor. Ama ben tekrar sorayım, teşekkürler

Bu Konu için Etiketler