Sayfa 2 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 111 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Time Health Ahcc - Ahcc kullanım dozu - Ahcc nasıl icilir ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Time Health Ahcc - Ahcc kullanım dozu - Ahcc nasıl icilir ?

Valla güne yaymayı ben mantıklı bulmuyorum yine de sen bilirsin

Durum
    Ahu
    Ahu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

AÇ MI İÇİYORUZ TOK MU Nolur cevap verin

Durum
    Admin

Ahu sanırım sen time health kullanmıyordun? Ve kendin gidip eczaneden almıştın? Senin kullandığın ahcc'yi ''ilk ahcclerden'' falan diyordun. Açıkçası senin ahcc'n hakkında bilgim yok, ama normalde time health yemekten 1 saat- yarım saat önce içilir. Seninki için yanlış bir şey söylemek istemem, bunu söylediğim için de sorumluluk kabul etmem Yine de bence eczanene sor. Aşağıdaki gibi bir yazın vardı ordan hatırlıyorum:

Alıntı Ahu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam @hpvfighters evet basladim amino Up diye bişi ilk ahccymiş japon firmasının eczaneden aldim diğerlerinden farki ne bilmiyrum ama 425 TL aldım cok pahaliii ve ayda uc kutu bitirmem gerekiyo 1275 yani her ay sadece ahcc��

Durum
    Ilo3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ahcc kullanımıyla ilgili küçük bir detay paylaşmak istiyorum. Ben kapsüllerin ucunu kesip içindeki tozu ılık suya karıştırıp öyle içiyorum. Böylece kapsül maddesi vücuduma girmemiş oluyor. Tadı kötü oluyor ama daha sağlıklı diye düşünüyorum. Fikir olması adına yazmak istedim..

Durum
    Admin

Ilo3, deli misin? şu an yaptıgını dehşet içinde okudum. Yalnız kimse bu şekilde negatif olmadı, deneylerde de denekler ilacı bu şekilde kullanmadı. Haberin olsun sadece. Onun kapsül olmasının bir nedeni var sonucta.. Bence asla böyle kullanmamalısın senin tercihin ama dediğim gibi ahcc ile insanlar bu sekilde negatif olmadı suya falan atmadılar, bu dogru bir yol değil, sana kalmış. Ama insanlara fikir olarak böyle bir şeyi önerme lütfen hele ki negatif olmaya calısan birine.. Senin kararınsa kendin uygula, ama benim görüşüm bu şekilde negatif olunmaz...

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilo3, deli misin? şu an yaptıgını dehşet içinde okudum. Yalnız kimse bu şekilde negatif olmadı, deneylerde de denekler ilacı bu şekilde kullanmadı. Haberin olsun sadece. Onun kapsül olmasının bir nedeni var sonucta.. Bence asla böyle kullanmamalısın senin tercihin ama dediğim gibi ahcc ile insanlar bu sekilde negatif olmadı suya falan atmadılar, bu dogru bir yol değil, sana kalmış. Ama insanlara fikir olarak böyle bir şeyi önerme lütfen hele ki negatif olmaya calısan birine.. Senin kararınsa kendin uygula, ama benim görüşüm bu şekilde negatif olunmaz...

Tamam tamam önermiyorum.😀 Silebilirsin mesajı

Durum
    Admin

Hayır kalsın sonucta bu da bir deneyimdir, insanlar görür. Sen de lütfen kapsülle içmeye başla bence, yani nacizane arkadaş önerisi gibi kabul et bunu vucuduna giren kapsul bir sey yapmaz emin ol ben 8 ay kullandım haha

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır kalsın sonucta bu da bir deneyimdir, insanlar görür. Sen de lütfen kapsülle içmeye başla bence, yani nacizane arkadaş önerisi gibi kabul et bunu vucuduna giren kapsul bir sey yapmaz emin ol ben 8 ay kullandım haha

Bu hpv tabiatımı değiştirdi Aryacığım😀 sağlıklı yaşam takıntısı ve internet bağımlılığı yarattı bünyemde. Maalesef hidroksipropil metil selüloz kanser yapıyormuş bazı ulkelerde yasaklanmış.

Durum
    Tecrübeli Üye

Bu arada sana çok ama çok teşekkür ederim. Sen öncü olmasaydın ahcc yi temin edemezdim dahası güvenemezdim. Eczanedeki de malum bir ev kirası

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Re: Cevap: Time Health Ahcc - Ahcc kullanım dozu - Ahcc nasıl icilir ?

Alıntı Ilo3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hpv tabiatımı değiştirdi Aryacığım�� sağlıklı yaşam takıntısı ve internet bağımlılığı yarattı bünyemde. Maalesef hidroksipropil metil selüloz kanser yapıyormuş bazı ulkelerde yasaklanmış.
    E464 ile ilgili ben senin bahsettiğin gibi yasak ya da kanser yapması gibi bir bilgiye rastlamadım araştırmalarımda. Linki verir misin konuyla alakalı?

Bu Konu için Etiketler