Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Koterizasyon- yardim edin

Durum
    ipekcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Unhappy Koterizasyon- yardim edin

merhabalar,

bu yardım edin çağrısını narkozdan uyandığımda yapmıştım, çünkü tek başıma girdim ameliyata kimsem yoktu ağlayarak yardım edin diye ağlıyordum. 1 ay oldu bu siğiller bende başlayalı, bir anda 40 tane falan oldular çok hızlı çoğaldılar o yüzden koterizasyon yapıldı ama uyanınca da leep de yapıldığını öğrendim; fakat şöyle bir sorunum var ki siğillerim üriterin etrafında olduğu için çoğu zarar verir diye alınmamış ve anal bölgemde de mevcutlar 1 hafta oldu operasyonu olalı şunu merak ediyorum bunlar zamanla düşecekler mi şu an hala yeni yeni çıkmaya devam ediyorlar, vajinamdaki bu kesik şeklindeki yaralar mevcutken aldara kullanmamda sakınca var mı? bir de sirke ve koli bandı denmiş bunun ayrıntılı anlatıldığı konuşmayı bulamadım bu konuda yardımcı olur musunuz? ahcc sipariş edicem kaç ay süreyle kullanmam gerek ne kadar sürede etki gösteriyor. yardımlarınıza çok ihtiyacım var

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Koterizasyon- yardim edin

Merhabalar ipekcim,

Şimdi bi sakin ol canım. Sigillerin cıkmaya devam edecektir ama korkma. Aldarayı falan geç, aldara başarılı bir krem değil fiyatı da çok artmış sanırım 150 tl yi geçmiş diye biliyorum. Temizlenen sigillerin yerine yenileri cıkıyorsa telaş ve stres yapma bu daha fazla cıkmasını saglar. Onlar iyileştikten sonra diğerlerine de müdahale ettirirsin adım adım gidelim.

Sirke ve koli bandı olayı şu an sana göre değil, zaten vajina icine yapmanı önermem. @hepeve, yapmıştı çok kötü oldu zor iyileşti. Sadece dış kısımlar ve az sigil icin mantıklı bir olay. Kriyoterapiyi de deneyebilirsin bir sor derim, cildyieye bir göster.

Ahcc konusunda ise genelde herkes 6 ay kullanıyor ve bu sekılde kullanılması gerekiyor arastırmalar sonucunda da, yapılan deneylerde de böyle kullanıldı. Ben 8 ay ahcc kullandım. Neden daha fazla kullandım cunku yuksek riskli tip taşıyordum, tip 56ydı. Emin olmak icin süreyi uzattım. Maddi anlamda büyük sıkıntın yoksa hemen ahcc ye baslamanı tavsiye ederim. Yaraların iyileşince de hemen olara müdahale ettir.

Bu Konu için Etiketler