Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc kullanırken yapmanız gerekenler :)

Durum
    kivircik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ahcc kullanırken yapmanız gerekenler :)

Bu arada benim gibi takviye gıdalar konusunda çekinceleri olan arkadaşlar için -"ki en büyük korkum kendi bağışıklık sistemimde tembelliğe yol açar mı?" sorusu olmuştu- birkaç makale göz gezdirmiştim. Denk geldiğim bir tanesinde ki maalesef linki kaydetmemişim, günlük doz alımı olarak 3 gram aşılmadığı sürece 9 yıl gibi uzun bir süre güvenle kullanılabildiğinden bahsediliyor. Tabi umarım hepimizin amacı HPVden kurtulmak olduğu için bu kadar uzun süreler kullanmak zorunda kalmayız ve kısa bir sürede negatife düşmüş bir şekilde bırakabiliriz bu desteği fakat demem o ki bağışıklık tembelliğine yol açmıyor gibi görünmekte.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı kivircik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada benim gibi takviye gıdalar konusunda çekinceleri olan arkadaşlar için -"ki en büyük korkum kendi bağışıklık sistemimde tembelliğe yol açar mı?" sorusu olmuştu- birkaç makale göz gezdirmiştim. Denk geldiğim bir tanesinde ki maalesef linki kaydetmemişim, günlük doz alımı olarak 3 gram aşılmadığı sürece 9 yıl gibi uzun bir süre güvenle kullanılabildiğinden bahsediliyor. Tabi umarım hepimizin amacı HPVden kurtulmak olduğu için bu kadar uzun süreler kullanmak zorunda kalmayız ve kısa bir sürede negatife düşmüş bir şekilde bırakabiliriz bu desteği fakat demem o ki bağışıklık tembelliğine yol açmıyor gibi görünmekte.
    3 gramı geçmiyoruz bu iyi bir durum makaleden yırtmışız hahaha.
    Birde bizler maksimum 1 yıl kullanıyoruz yani, hadi ara verdi başladı tekrar hpv oldu vs 2 yıl diyelim yani hayli hayli vakit söyledim. Yine de 9 yıla erişemez. Teşekkürler bunu bize aktardıgın için

Durum
    Lilia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc kullanırken mide bulantısı sorunu yaşayan oldu mu? 1 aydır kullanıyorum ve yoğun bulantı hissi yaşıyorum. Hafta sonu 2 gün ara verdim ve düzeldi🤔Kan değerlerim de normal. Tip 51 im ve 6 ay kullanmayı planlıyorum ama mide bulantısı çok zorluyor

Durum
    Admin

Alıntı Lilia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc kullanırken mide bulantısı sorunu yaşayan oldu mu? 1 aydır kullanıyorum ve yoğun bulantı hissi yaşıyorum. Hafta sonu 2 gün ara verdim ve düzeldi🤔Kan değerlerim de normal. Tip 51 im ve 6 ay kullanmayı planlıyorum ama mide bulantısı çok zorluyor
    Yan etkisi yok aslında, ama sanırım 1-2 kişi daha olmuştu mide bulantısı. fakat şöyle bir şey var onların başka neler kullandıgını bılmıyoruz vs. yani sırf ahcc etkisi olmayabilir. sende neden etkiledi acaba t hucrelerine bir baktırır mısın forumda biri yazmıstı t hucrelerinde sorun olanlarla ilgili. uzuldum ama ya, katlanabiliyorsan iyi olur ama katlanamıyorsan zorlama beslenmeni cok iyi duzeye cıkart ve bagısıklık guclendıren her şeyi yok. illa kurtulacaksın bir gün hpv'den ömür boyu kalmayacak merak etme.

Durum
    Lilia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba Arya, ilk kullanmaya başladığımda kabızlık yaptı, sonra sabahları önce probiyotik, 1 saat sonra da ahcc almaya başladım. Gün içerisinde öğleden sonra propolisi hap şeklinde alıyorum. Bazı günler de propolisli bal alıyorum hap şeklinde almadığımda. T değerlerim normal, hatta bu şikayetlerle doktora gittim geçen hafta ve tiroid, B12, D, folik asit vs her şeye baktı, hepsi normal. Belki de beni sarsıyor her gün 6 tane almak hâlâ vücudum alışamadı.

Durum
    hpv56cin2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba Arya,

Aranıza yeni katılanlardanım. Ne kadar süre kullandın acaba? Ve de kaç ay sonunda tekrar test yaptırdın?

Durum
    Admin

Alıntı hpv56cin2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arya,

Aranıza yeni katılanlardanım. Ne kadar süre kullandın acaba? Ve de kaç ay sonunda tekrar test yaptırdın?
    Merhabalar benim hikayemi blogumdan ve arama kısımlarına arya vs. yazarak bulabilirsin.
    Ben time health ahcc'yi 8 ay kullandım. Hpv tipimi zaten biliyordum öncesinden bunun icin tekrardan test yaptırmadım. Ahcc kullanımımı kestikten sonra 9.ayın içerisinde test yaptırdım ve tip 56 negatif çıkmıştı. Kanıtlı olarak da raporumu yıllar önce bu siteye koydum

Durum
    Badybady - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Orjinal ve güvenilir nereden alabilirim

Durum
    Admin

Alıntı Badybady Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orjinal ve güvenilir nereden alabilirim
    http://www.hpvliyiz.com/showthread.p...Ahcc-Markaları

Bu başlığı okuyabilirsin. Time health veya amino up tavsiye ederiz.

Durum
    Pilavyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Kutunun üzerinde yazıyor zaten 6 adet 3 gr a tekabül ediyor diye. Ayrica uyanmadan 1 saat önce alarm kurup öyle icip yatabilirsiniz demiş bir arkadaş ama şimdi şöyle hapı içip yattiktan sonra belki sıkıntı olabilir bogazimiza yapışabilir ne de olsa su ile yapışıyor bu sıkıntıyı da göz ardı etmemek gerekir

Bu Konu için Etiketler