Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc kullanırken yapmanız gerekenler :)

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Smile Ahcc kullanırken yapmanız gerekenler :)

Merhabalar Sevgili Arkadaşlar

Yeni bir yazı yazmaya karar verdim. Aranızda bir sürü ahcc ile hpv'yi atmak isteyen ve şu an hali hazırda kullanıp inşallah atacak olan kişiler var. Hpv negatif olmak ve ahcc konusunda şöyle bir şey yazmak istedim:

Ahcc kullanırken lütfen ''hpv negatif'' olacağınıza inanın. Bakalım geçirecek mi mantığıyla yaklaşmayın, çünkü %80 geçecek, gidecek, uçacak hpv sizin bünyenizden. Ben en çok hpv'nin yaptığı genital siğilleri kafaya takıyordum. Çünkü her siğil görüşümde bana hpv olduğumu hatırlatıyordu, ya da çıkan her siğil de hpv pozitif olduğumu düşünüyordum. Bu psikolojik anlamda bir yıkımdı. ve sizler de artık farkındasınızdır ki; hpv psikolojiyi etkiliyor.

Psikolojimiz hpv'den etkilendiği zaman ne oluyor? stres hormonu salgılıyoruz o korku ve panik ile... Bu da hiç iyi bir şey değil. Çünkü stres ise bizim bağışıklık sistemimize etki ediyor. Belki siz de okumuşsunuzdur; mutluluk bağışıklık sistemi için etkili bir şey. Ne kadar mutlu olursanız mental olarak, o kadar bağışıklığınız iyi olur. O sebeple ahcc alırken, her gün kendinize olumlu şeyler söyleyin her ahcc yi su ile içişinizde ''ahcc ile hpv den kurtuluyorum'' diyin, ya da ''ahcc vücuduma çok iyi etki edecek bağışıklığım güçlenecek'' gibi olumlu düşünceler aşılamaya çalışın. Çünkü her ahcc alışınız sizleri hpv negatif olmaya bir adım daha yaklaştırıyor.

Öncelikle ahcc genel etkisini ilk 2 aydan sonra görürsünüz. Benim farkettiğim en büyük etki ise; kış ayı boyunca hiç hasta olmamamdı. Ahcc'ye sonbahar bitimi kış ayında başladım. Ve hayatımda hiçbir kışı hasta olmadan geçirmemiş ben, o sene hiç hasta olmadım. Bu bariz bir şekilde ahcc'nin etkisiydi.

Ahcc kullanırken, herhangi bir bağışıklık yükseltici gıda takviyesine ihtiyacınız yok öncelikle bilin. Ama çok istiyorsanız imutor kullanabilirsiniz. Ben şimdi hpv olsam, almazdım mesela. Ahcc başlı başına öyle büyük bir silah ki. Makaleleri okuduğunuzda zaten nasıl da vücudunuza etki ettiğini görüyorsunuz ve belki de en güzel yanı hiçbir şekilde ahcc'nin yan etkisi olmaması..

Ahcc'nin yan etkisi olmaması içinizde herhangi bir soru işareti kalmamasını sağlar. Psikolojinizi de sağlam tutarsanız... Bingo! İlk 1-2 ay siğil çıkartabilirsiniz ki bu çok normal.Öncelikle telaş yapmayın. Size şu kadarını söyleyeyim bu forumda 4.ayda siğil çıkartıp (son siğilini çıkarttı hahaha) 6. ayda negatif olan ve 1 yıldır siğili olmayan birini tanıyorum. O yüzden rahat olun derim.

Herşeyin çözümü var. 4.ayda siğil çıkarırsanız ve içiniz rahat etmezse dediğim gibi 6 ay değil, 9 ay ahcc kullanırsınız. Genellikle yüksek riskli tipleri taşıyan arkadaşlara ben 9 ay öneriyorum bu arada. Çünkü kendim de yüksek riskli tip taşıyordum ve 9 ay kullandım. Tamamen maddiyatınıza bağlı biraz kemer sıkmak gerekiyor.

Ve ahcc'ye başlamamın en büyük sebebi ise, gerçekten kurtulacağıma inanmaktı. Hatta en kötü şekilde şöyle düşünüyordum: ''En azından denedim derim'' en azından denemiş olmak bile yeterliydi aklımda ahcc almazsam negatif olamaz mıyım soru işareti kalcağına ve bunu bedenime uzun süre neden yapayım diye de düşündüm tabi: deneyeyim ve artık kurtulayım dedim.

Eğer sizde bu şekilde arafta kalırsanız bence en azından 2 ay hiç olmadı 3 ay deneyin. Kesinlikle bir etkisini görürsünüz. En azından denedim dersiniz.

Hepinize ahcc ile negatif günler dilerim, içimden geldi yazmak istedim

Arya.

Durum
    Admin

Cevap: Ahcc kullanırken yapmanız gerekenler :)

Ha birde son bilgi; biz forumca Time Health marka ahcc kullandık, hala da kullanan arkadaşlar time health kullanıyorlar

Durum
    Crazyhpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arya 👋🏻 merhaba
    Ya bu AHCC kapsüllerini ben 2 saatte bir atıyorum aslında nasıl kullanılmalı ?

Durum
    Admin

@crazyhpv, yok canım öyle yapma. Ben de ilk kullanırken öyle mi yapsam diye düşündüm ama yapma. Hepsini bir arada almaktan korkma sıkıntı olmuyor. Yemekten 1 saat ya da 40 dk önce 6 tane kullanıyorsunuz şu an sanırım 6sını da yapıştır

Durum
    Melek567 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Selamlar ahcc yi nasıl kullanıyorsunuz? Bn şasesini kullanıyorum 3x1 günde üçkere sabah öğle akşam 3 gr totalde acken tokken farkedıyormu ? Bn bir türlü saatleri ve aclığı tokluğu tutturamıyorum ?

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

6 sini da bir arada yutun kafanızdan silinsin merak etmeyin hiçbir yan etkisi yada vücuda yüklenme gibi bir durum yok araştırdığım icin biliyorum. Açken içilmesi gerekiyor çünkü yurt dışındaki deneklerde bu şekilde uygulanmış. Sanırım ac karnına emilimin fazla olması dolayısıyla... Sabah kalkma saatinizden 1 saat öncesine alarmınızı kurun. Bas ucunuza suyunuzu da koyun 6 tane yutup 1 saat sonra kalkip kahvaltınızı yapabilirsiniz. Bu da bir seçenek..

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Siz şase kullanıyormuşsunuz ben onlardan kullanmıştım ama günde 1 şase tadi hoşuma gitmişti Tabi negatif olamadım mg i düşük almışım belki ondan. Toz kullanicak olsaydim 3 unu de bir arada içerdim

Durum
    Admin

Alıntı Melek567 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar ahcc yi nasıl kullanıyorsunuz? Bn şasesini kullanıyorum 3x1 günde üçkere sabah öğle akşam 3 gr totalde acken tokken farkedıyormu ? Bn bir türlü saatleri ve aclığı tokluğu tutturamıyorum ?
    oo siz çorba yapmışsınız... yanlış kullanım.

time health marka kullanıyorsanız 6 kapsülü de bir arada alacaksınız. toz ahcc ise bu konuda bilgim yok ama kaç adet günde kullanacaksanız hepsini bir arada alın ve suyla yutun, yemek yemeden/kahvaltıdan 1 saat önce açken yapın.

Durum
    gucluyuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

6 kapsülü bir arada almak gerçekten doğru mu? Okuyabileceğimiz bir makale var mı bununla ilgili. Teşekkür ederim.

Durum
    Admin

Alıntı gucluyuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 kapsülü bir arada almak gerçekten doğru mu? Okuyabileceğimiz bir makale var mı bununla ilgili. Teşekkür ederim.
    Doğru, bu şekilde kullanımı uygun. Tek tek gün içinde almak yanlış ve ahcc sadece aç karna, yemekten 1 saat önce kullanılıyor. Günde 6 öğün beslenme imkanınız zaten yok yani tek tek kullanıma uygun değil (time health marka 6 kapsul kullanıldıgında günde = 3gr) Elimde bir makale yok ancak merak ediyorsanız araştırabilirsiniz, dahası judith smith'e (ahcc yi hpv'ye cözüm olarak destek olarak bulan doktor) mail atabilirsiniz.

Bu Konu için Etiketler