Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc kullanırken yapmanız gerekenler :)

Durum
    gucluyuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Ahcc kullanırken yapmanız gerekenler :)

https://www.frontiersin.org/articles...019.00173/full AHCC'nin değerlendirilmesiyle ilgili Dr. Judith Smith'in de ismi olan şu makalede results kısmında doğru kullanımıyla ilgili bir sonuç buldum.

Results: HR-HPV clearance was observed in vitro and confirmed in the animal studies as a durable response. Four of six (66.7%) patients had confirmed HR-HPV clearance after 3–6 months of AHCC 3g. Similarly, 4 of 9 (44%) patients had confirmed HR-HPV clearance after 7 months of AHCC 1g. Suppression of IFNβ <25 pg/mL was observed in those clearing the HR-HPV infection.

Yani özetle diyor ki günde 3 gram kullanımla 6 hastanın 4'ü 3-6 ay süreyle iyileşti.
    günde 1 gram kullanımla 9 hastanın 4'ü 7 ay sonunda iyileşti. Sonuçlar bu şekilde ben günde 6 adet kullanıma başlamayı düşünüyorum time health marka ahcc siparişi verdim. Araştırmaya devam edicem, iletişim bilgileri bulabilirsem mail v.s yollamayı düşünüyorum. 6 adet kapsülü tek seferde kullanıma dair bir şey bulursam yine sizinle paylaşırım. Sağlıkla kalın ^ ^

Durum
    hellokitty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

yeni sigil cikartmiyorum sizce ahcc kullanmaya devam etmeli miyim?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı hellokitty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni sigil cikartmiyorum sizce ahcc kullanmaya devam etmeli miyim?
    Tabii ki de devam etmelisin 6 ayı doldurmanı tavsiye ederim. Deneyler bu şekilde. Garantiye alalım.

Durum
    Jasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

ya ben anlayamadım 500mg bir Ahcc aldım diyelim. GÜnde 6 tane mi içmem lazım yani 2-3 gr'a tekabül etmesi için? Peki bu 6'yı bir anda mı içiyoruz aç karnına? yardımcı olur musunuz?

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Jasper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya ben anlayamadım 500mg bir Ahcc aldım diyelim. GÜnde 6 tane mi içmem lazım yani 2-3 gr'a tekabül etmesi için? Peki bu 6'yı bir anda mı içiyoruz aç karnına? yardımcı olur musunuz?
    İstiyorsan 6 kapsülü tek tek sıra sıra at ağzına iç, istersen 2şer 2şer 2şer iç, istersen 3-3 iç , istersen 6 tanesini aynı anda iç . Yeter ki aç karnına kahvaltıdan 1 saat önce ve aynı anda al yeter. 3 gr olması lazım 500 mg ise 6 tane içeceksin

Durum
    Kübra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba link atabilirmisiniz ilaç hakkinda

Durum
    Admin

Alıntı Kübra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba link atabilirmisiniz ilaç hakkinda
    Merhaba zaten türkiye distribütörü tek, time health ahcc diye google da aratırsan çıkıyor. Alva Supplement getiriyor time helath'i.
    Sitelerini göndereyim, linke tıklayabilirsin: https://www.alvasupplement.com

Durum
    lamiai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba, foruma yeni üye oldum ve alvasupplementten as önce ilk siparisimi verdim, 120 kapsul 500 gram diyor kutuda, nasil 3 grami 6 kapsul olarak aliyoruz🥺 1 kapsul kac gram ki 4 gram degil mi :”( 6 ay her gun 6 kapsül cok korkuttu beni ne olur yardim edin :”(

Durum
    maskofmandless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı lamiai Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, foruma yeni üye oldum ve alvasupplementten as önce ilk siparisimi verdim, 120 kapsul 500 gram diyor kutuda, nasil 3 grami 6 kapsul olarak aliyoruz🥺 1 kapsul kac gram ki 4 gram degil mi :”( 6 ay her gun 6 kapsül cok korkuttu beni ne olur yardim edin :”(

hayır üstünde yazan 500mg. 3 gr olması için 6x500mg olması gerekiyor basit bir matematik.

Durum
    Admin

Alıntı lamiai Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    korkacak bir şey yok, merak etme biz de kullandık. 6 adet cok gözüküyor olabilir ama hpv negatiflik için deneylerde 3gram içildi, sen de öyle yapmalısın. Yani ben 1 gram alayım dersen bu sana negatiflik vaat etmez muhtemelen ama tabi. bilemeyiz büyük konuşmayayım belki uzuun zamanda da olsa negatif olursun. Ahcc ilaç değil, takviye bundan dolayı korkma derim.

Bu Konu için Etiketler