Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 4 aylık ahcc sürecim Cin3 İn1 e geriledi

Durum
    Cilekkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

4 aylık ahcc sürecim Cin3 İn1 e geriledi

Arkadaşlar merhaba, 3 ay önce başladı sürecim. Siğil farketmemle başlayan sürecim smear sonucu hsil çıkmasıyla kolposkopide de Cin3 gelmesiyle sonlandı. Yaşım 23 olduğu için takibe alındım direkt leep önerilmedi. 3 ay sonra yani bugün kontrole gittim, kolposkopi yapıldı ve sonuç Cin 1 bir bölgede görüldü sadece. Şimdi size yaptıklrımı anlatıcam.
    1 şubatta deflagyn ve ahcc kullanımıma başladım. Ahcc den umudum vardı ama deflagynden ne yalan söyliyim bir umut diye kullanmaya başlamıştım cünkü cin 3 seviyesindeki hücrelerde bi gerileme yaptıgı iddia edilmiyodu ilaçta. ( bana ilk doktorum önermişti ahcc ve deflagyni kafama göre başlamadım).
    Onun dışında sigara içiyodum sigarau bıraktım. Kan değerlerim yerlerdeydi onu hallettim.
    Ekstra olarak;

Folik asit-folbiol 3 ay
    Alfolipoik asiit kullandım 2 ay
    B12 eksiğim olmamasına ragmen sınav sürecindeyim ekstra yazdırdım doktoruma
    D vitaminim eksikti onu düzelttim hala kullanıyırum
    Yeşil çay her gün 3 kupa
    Çarliston biber sabah kahvaltımda eksik olmadı 2 tane organik yumurtayla beraber
    Öğlenleri veya ara öğünde her gün smoothie yaptım (brokoli, kefir, kivi, muz,ıspanak,roka)
    Onun dışında spor yaptım
    3 ay her gün uğraştım kafama koymuştum ve geriledi arkadaşlar mucize gibi şuan benim için çünkü leepe hazırlamıştım kendimi( ki bunda da bişi yok) its ok
    Şuan kolpo+smear alındı 15 gün sonra alıcam smear sonycunu ama zaten kolpoda belli oldu cin1. 3 ay sonra bidaha gelicem hpv testi ve kolpo+biyopsi için. Sizlerle paylaşmak istedim. Mücadeleyi bırakmayın. Allah hepimize kolaylık versin

Durum
    Venusunkedisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: 4 aylık ahcc sürecim Cin3 İn1 e geriledi

Cooookkkkk sevindimmmmmm harika bir surec yonetimi yapmissin cok ugrasmissin zaferin daim olsun canim benimm.Umarim cok daha kisa surede negatif haberini aliriz cilekkiz tebrik ederimmmm❤️❤️❤️❤️

Durum
    Kıdemli Üye

Teşekkür ederim venüsünnkızı inşallah 3 aya negatif de gelir hepimizin şansı bol olsun güzel günler yakın🥂🫶🏻✅

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cin3 gerilerse grupta bir ilk olur demistik. Öylede oldu😂 deflagyn cin3 te ise yaramiyor demiyorlar cin3 icin yapilmis bir arastirma yok cunku leep oneriliyor zaten ona. Su an gaza geldim insallah benim cin1 de gitmistir. Gecmis olsun cok sevindim

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cin3 gerilerse grupta bir ilk olur demistik. Öylede oldu😂 deflagyn cin3 te ise yaramiyor demiyorlar cin3 icin yapilmis bir arastirma yok cunku leep oneriliyor zaten ona. Su an gaza geldim insallah benim cin1 de gitmistir. Gecmis olsun cok sevindim
    Öyle mi? Herneyse geriledi yani dhdjjdkd. Cin 1 hayli hayli geriler siz bi sabredin sanıyorum az kalmıştı demi? Tertemiz olmuştur. Keşke bi daha alma şansım olsa da geriletsem ama param yok :d
    Ahccyi 6 aya tamamlıcam şuan diyet devam.

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Cilekkiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle mi? Herneyse geriledi yani dhdjjdkd. Cin 1 hayli hayli geriler siz bi sabredin sanıyorum az kalmıştı demi? Tertemiz olmuştur. Keşke bi daha alma şansım olsa da geriletsem ama param yok :d
    Ahccyi 6 aya tamamlıcam şuan diyet devam.
    Evet yapilan deney ascus-cin1 ve 2 icin 😂 cin3 te zaten ilk defa bekleyelim diyen doktor görüyorum. Amerikada artık cin2 ye leep yapmayi birakmislar ülkemizde onada direkt leep yapan doktorlar var. Tabi burada doktor görüşü önemli yasina göre karar vermis acele etmemis cebinide dusunmemis sag olsun var olsun 😂 ben 2 ay 2.5 ay sonra teste gidecegim dilerim bende senin gibi mutlu olurum 😂

Durum
    Purplecrystal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Çok güzel çok sevindim sizin adınıza. Hangi tipler vardı sizde? Siğiller yoğun muydu ?

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Purplecrystal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel çok sevindim sizin adınıza. Hangi tipler vardı sizde? Siğiller yoğun muydu ?
    Ben hiç tipleme yaptırmadım. Vajina girişimde iki minik siğil vardı koterle yakıldı bi daha da siğilim çıkmadı bayadır böyle.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Cilekkiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, 3 ay önce başladı sürecim. Siğil farketmemle başlayan sürecim smear sonucu hsil çıkmasıyla kolposkopide de Cin3 gelmesiyle sonlandı. Yaşım 23 olduğu için takibe alındım direkt leep önerilmedi. 3 ay sonra yani bugün kontrole gittim, kolposkopi yapıldı ve sonuç Cin 1 bir bölgede görüldü sadece. Şimdi size yaptıklrımı anlatıcam.
    1 şubatta deflagyn ve ahcc kullanımıma başladım. Ahcc den umudum vardı ama deflagynden ne yalan söyliyim bir umut diye kullanmaya başlamıştım cünkü cin 3 seviyesindeki hücrelerde bi gerileme yaptıgı iddia edilmiyodu ilaçta. ( bana ilk doktorum önermişti ahcc ve deflagyni kafama göre başlamadım).
    Onun dışında sigara içiyodum sigarau bıraktım. Kan değerlerim yerlerdeydi onu hallettim.
    Ekstra olarak;

Folik asit-folbiol 3 ay
    Alfolipoik asiit kullandım 2 ay
    B12 eksiğim olmamasına ragmen sınav sürecindeyim ekstra yazdırdım doktoruma
    D vitaminim eksikti onu düzelttim hala kullanıyırum
    Yeşil çay her gün 3 kupa
    Çarliston biber sabah kahvaltımda eksik olmadı 2 tane organik yumurtayla beraber
    Öğlenleri veya ara öğünde her gün smoothie yaptım (brokoli, kefir, kivi, muz,ıspanak,roka)
    Onun dışında spor yaptım
    3 ay her gün uğraştım kafama koymuştum ve geriledi arkadaşlar mucize gibi şuan benim için çünkü leepe hazırlamıştım kendimi( ki bunda da bişi yok) its ok
    Şuan kolpo+smear alındı 15 gün sonra alıcam smear sonycunu ama zaten kolpoda belli oldu cin1. 3 ay sonra bidaha gelicem hpv testi ve kolpo+biyopsi için. Sizlerle paylaşmak istedim. Mücadeleyi bırakmayın. Allah hepimize kolaylık versin
    Yaa senin sürecini biliyoru sevgili @cilekkız çok sevindim tebrik ederim valla cin3 gerilemesi pek görülen bir şey değil, süper haber

Durum
    Kıdemli Üye

Teşekkür ederim arya ilk olması umarım herkese umut olur. Her şeyin çözümü var yeter ki istemesini bilelim