Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3 yılı aşkındır nüks etmesi

Durum
    cZz
    cZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: 3 yılı aşkındır nüks etmesi

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Czz ben bunu 2014 te kaptıgımı düşünüyorum ... zamanını bilemeyiz ama .. 2017de siğil cıkarmaya basladım ve negatif degilsem suan 5 yıla yakın bi hpv gecmişim oluyor ..sigil cıkarmadıgım için bir süre kendimi negatif sayıyorum ama yine de nüksedermi diye korkuyla yasıyorum

Negatif olsak bile bir yerlerde yaşıyor bu virüs ve ilk zayıf anında yine nüksediyor sanıyorum. Beden ve akıl sağlığına sahip çık umarım nüks etmez benim gibi.

İlk tedaviye başladığım zamanlar bir kaç ilişkim vardı kimden kaptım bilemiyordum sonraları anladım tabi. kriyodan çıkıp ilişkiye girdiğim oluyordu ama arkadaşımda en ufak bir siğil bile oluşmamıştı halen de yok diye biliyorum. Ama diğeri öylemiydi? hayır.. Buraları da takip ediyordu ama nafile (okuyorsanız selam olsun) ama işte insanız bile bile ateşe atıyoruz kendimizi..

Bünye meselesi biraz da akıl sağlığın yerinde olacak ben ona inanıyorum. Daha evvel sağlıklı düşünebilseydim bu pozisyona hiç düşmezdim kolay kolay..

Teste gerek yok diyor hoca. pek sallamadı yani kız tüm aşıları olsun demişti ama bakalım bakalım.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: 3 yılı aşkındır nüks etmesi

Alıntı cZz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Negatif olsak bile bir yerlerde yaşıyor bu virüs ve ilk zayıf anında yine nüksediyor sanıyorum. Beden ve akıl sağlığına sahip çık umarım nüks etmez benim gibi.

İlk tedaviye başladığım zamanlar bir kaç ilişkim vardı kimden kaptım bilemiyordum sonraları anladım tabi. kriyodan çıkıp ilişkiye girdiğim oluyordu ama arkadaşımda en ufak bir siğil bile oluşmamıştı halen de yok diye biliyorum. Ama diğeri öylemiydi? hayır.. Buraları da takip ediyordu ama nafile (okuyorsanız selam olsun) ama işte insanız bile bile ateşe atıyoruz kendimizi..

Bünye meselesi biraz da akıl sağlığın yerinde olacak ben ona inanıyorum. Daha evvel sağlıklı düşünebilseydim bu pozisyona hiç düşmezdim kolay kolay..

Teste gerek yok diyor hoca. pek sallamadı yani kız tüm aşıları olsun demişti ama bakalım bakalım.
    Benimde onceki iliskimde yoktu bende varken suan napiyor bilmiyorum

Bu Konu için Etiketler