Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vajina içinde siğil

Durum
    Minnoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Vajina içinde siğil

Yaklasık 2 aydır net sekilde farkettiğim siğillerimle uğrasıyorum. Vajina girisinde-kücük dudakların icinde oldugu icin koterin uygun olmadıgı söylendi aldara verildi sonra büyükler denip condylox solüsyon işe yaramazsa işe yarayacağı düsünülen bi asitle yakmayı deneyecekler. Şu an için condylox a 4 gün ara vermem söylendi tekrar baslanacak salı günü. İşe yaradı mı derseniz %50 evet beyazladılar kücüldüler gibi. Bugün farkettim ki vajina girisinin daha icinde kanala dogruda var. İnanın dış tarafta olsa bu kadar dert etmeyeceğim.
    •• En icerisi kanal icin sorun yaşayan var mı? Ne gibi bir tedavi uygulanıyor?
    ••Bir de siğiller varken ilişkiye girdiğim de prezervatifin siğili iceriye yayma gibi bir riski olabilir mi?
    Bilgisi olan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim, teşekkür ederim

Durum
    Minnoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Vajina içinde siğil

Benim çok fazla yaklaşık 30 tane ve içeriye doğru da ilerliyor sanırım koter cok can yakıyor mu? Genel mi oldunuz lokal mi? Kendimde sağlıkcıyım o yüzden bildiğimden daha cok korkuyorum 😅 umarım hemen kurtuluruz😊

Durum
    Niloya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Benım sıgıllerım ıcerde lazerle yaktırıyorum sıgıl varken prezervatıfte olsa daha cok yayılıyor ıcerıye cunku tahrıs oluyor sıgıller bnm oyle oldu malesef yaktıralı 4 gun olmasına ragmen tekrarladı bugun yıne 8 tane fln yakıldı baya ınatcı cıktılar

Durum
    Ilo3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Niloya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benım sıgıllerım ıcerde lazerle yaktırıyorum sıgıl varken prezervatıfte olsa daha cok yayılıyor ıcerıye cunku tahrıs oluyor sıgıller bnm oyle oldu malesef yaktıralı 4 gun olmasına ragmen tekrarladı bugun yıne 8 tane fln yakıldı baya ınatcı cıktılar
    Merhaba, lazerle özelde mi yaktırıyorsunuz öyleyse ücreti nedir acaba?

Durum
    Niloya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Evet özelde yaktırdım bın tl ödedım sıgıllerın azlıgına coklıguna gore degısıyor fıyat

Bu Konu için Etiketler