Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dr hakan topalismailoğlu

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Dr hakan topalismailoğlu

Arkadaşlar bu konu da özellikle buraya yazıyorum çünkü daha önce tam 4 doktor değiştirdim hepsi bana çok abarttığımı söylediler hep 1-2 tane siğil var deyip yakıp yolladılar beni ama tabi benim içim rahat etmedi Hakan hocaya gitmeye karar verdim asit testi yaptı ve bir cihazla 100 kat yakınlaştırsak inceledi ve benim lazerle yaktığında tam 57 tane siğilim varmış. Şok oldum arkadaşlar ayrıca jinekologlar bana içerde siğil olmadığını söylemişlerdi asıl sorun içerden kaynaklanıyormuş zaten bu şekilde atlatamazdın dedi bana. Ayrıca benim anüs kısmıma da sıçramış arkadaşlar şimdi içerde var mı yok mu onu merak ediyorum ve korkuyorum da açıkcası test sonucunun çıkmasını bekliyorum. Arkadaşlar zaman kaybetmeyin zaman ilerledikçe bu hastalık da ilerliyor. Umarım hepimiz kurtuluruz sağlıcakla kalın

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Dr hakan topalismailoğlu

Acaba size de gösterdi mi 100 kat yakınlaştırarak gördüklerini? Nasıl bir şey bu büyüteç? Kameralı mı? Hem bakıp hem yakma işlemi yapabiliyor olması lazım. Sanırım en ideali partnerle gitmek muayeneye. En azından o görür, dışarıdan kamera ile bakılabilen bir şey varsa. Gerçi koter yapılıyorsa heralde anestezi almış oluyorsunuz.

Bir de benim anlayamadığım vajinadan içeri bir büyüteçli kameralı bir de koter cihazını mı sokuyor? Şu sürecin bir youtube videosu olsa da görsek.

Erkek olup, sadece kriyo görünce kafamda canlandıramıyorum süreci. Biz de eline alıyor bir tane kriyo tüpünü, o da dana kadar. Sıkıyor igili bölgeye biraz genişçe. Tamam bitti gitti.

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Aynen 100 kat büyüyor ekran var sana doğru çeviriyor sende görüyorsun nasıl bir işlem yaptığını lazerle yaktı benimkini Koterle değil

Durum
    Hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben Hakan beyi 2-3 kere tedavi amacıyla ziyaret ettim kendisinin göz kararı görebildiği siğilleri yaktı fakat ısrarla büyüteç vs tarzı birşey ile bakmasını söylesemde bakmadı. Önceden tespit ettiğim mini siğillerin tedavi sonrası telefon kamerasıyla zoom yaptığımda orada olduğunu gördüm. Akabinde siğiller yine büyüdü ben artık doktorlara güvenmemek ile birlikte para kazanmak için bilerek siğil bıraktıklarını düşünüyorum. O yüzden artık kendim yakıyorum.

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arkadaşlar ben de bugün Dr. Hakan beye gittim ve beklentimin çok üstünde bir insan. İyi ki ona gitmişim. Kendisi aklımdaki tüm sorulara cevap verdi hatta aklımdan gecmeyen şeyler hakkında dahi bilgiler verdi. Tüm genital bölgemi özel bir kamera ile inceledi ve ben de ekrandan izledim. Asetik asit testiyle beraber bunu uyguladı ve vajinanın iç kısmını da bu kamerayla inceledi. 2 tane siğilim var sanerken 6 tane siğilim olduğu görüldü ve bunları yaktı. Kendisine eşimle beraber gittik ve ikimiz ile toplam 1 saatten fazla ilgilendi. Gercekten mükemmel bir doktor. Bundan sonraki kontrol ücretsiz ve diğer tüm siğillerde sadece muayene ücreti alıyor yani miktarı ne kadar olursa olsun.

Durum
    Hic
    Hic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Şans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben de bugün Dr. Hakan beye gittim ve beklentimin çok üstünde bir insan. İyi ki ona gitmişim. Kendisi aklımdaki tüm sorulara cevap verdi hatta aklımdan gecmeyen şeyler hakkında dahi bilgiler verdi. Tüm genital bölgemi özel bir kamera ile inceledi ve ben de ekrandan izledim. Asetik asit testiyle beraber bunu uyguladı ve vajinanın iç kısmını da bu kamerayla inceledi. 2 tane siğilim var sanerken 6 tane siğilim olduğu görüldü ve bunları yaktı. Kendisine eşimle beraber gittik ve ikimiz ile toplam 1 saatten fazla ilgilendi. Gercekten mükemmel bir doktor. Bundan sonraki kontrol ücretsiz ve diğer tüm siğillerde sadece muayene ücreti alıyor yani miktarı ne kadar olursa olsun.
    Merhaba. Ücret konusunda mesaj atabilme şansınz var mıdır ?

Durum
    Özel Üye

Hakan beyin muayene ücreti 250 tl. Asetik asit testi dahil.

Durum
    Bitsedegitse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yorumlar birbirine çok zıt ya çok iyi deniyor ya kötü kafam karıştı 😕

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hakan hoca koter mi kriyo mu yapıyor?

Durum
    Özel Üye

Arkadaşlar ben cok iyi yazmıştım biraz erken davranmışım, evet ilk gittiğimizde ilgi alaka cok güzeldi ama sonrasında kontrolde aynı alakayı göremedik. 1 dk sürmemiştir kontrol öyle söyleyeyim kesin gidin diyememem.

Bu Konu için Etiketler