Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dr hakan topalismailoğlu

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Dr hakan topalismailoğlu

Alıntı Navicula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahhaha aryaa çok tatlısın valla senin için yaptıracağım ay umarım hepimiz negatif oluruz, amin ocak sonu gibi yaptırmayı planlıyorum ben, ağustos ayının başında başladım ahccye hatta garanti olsun diye şubatta da yaptırabilirim. O negatif kağıdını çerçeveletip asıcam valla o moddayım şu an
    Hahaha delisiiiin. Ben hala bana gelen negatif raporumu mail olarak saklıyorum. Ne sevinip, çığlıklar atmıştım o günü hiç unutamam ya. Bittiğinde ''bitti mi gerçekten?'' diyip kabul etmekte bile zorlanacaksınız hahahaha

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahahaha süpeeer !!! Çok sevindim. 2 doktora danışıp 2sinden de siğil olmadığı konusunda teyit alman da çok iyi, böylece için de rahat olacaktır. Hadi bakalım son 1 ay sonra da hpv negatif olduğunu görmek için test yaptırma zamanı! Ama geciktirme test zamanını burda negatif olanların yazılarına ihtiyaç var. @Ddefne adlı üye de negatif oldu yazı yazacaktı valla negatif raporunun resmini atacaktı hatta ama sonra bir anda gitti mesajlarıma da cevap alamadım epey üzüldüm birazcık hatrım varsa bu durumda insanlarda birilerine umut ışığı olmak için yazmalı bence. Görev değil ama içsel bir iyilik olmalı bu durum. Umarım senin negatif yazını görürüz kuzuum
    Canım o kadar mutlu oldumki, bugün resmen kaşıntım gecti kendiliğinden sanırım çoğu da psikolojik. Bu konuda çoook emin olabilirsin ben burada raporumu da paylasacagım, herkese inşallah nasıl negatif olduğumu da anlatacağımm..evet canım son bir ayımız kaldı bir ay sonra sonucum sizinle ve eşimin de testini paylasacagım insallah

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Navicula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şans sevindim siğil olmamasına benim de 2.5 ay oldu siğilsiz umarım bundan sonra da çıkmaz ) negatif olunca ben de kesinlikle yazacağım ama şu an smear yaptırmaya bile korkuyorum ya bir şey çıkarsa diye. Bu psikolojideb kurtulmak lazım

Teşekkür ederim canım, inşallah senin de cıkmaz, ben cıkmayacagına inanıyorum lütfen smearinin aksatma. Ben 6 ayda bir smear veriyorum. En son Verdiğim smear eylülğn bağı gibiydi cok şükür sonuclar temiz ama artık smeare de güvenilmiyor yazılanlara bakınca

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Şans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canım o kadar mutlu oldumki, bugün resmen kaşıntım gecti kendiliğinden sanırım çoğu da psikolojik. Bu konuda çoook emin olabilirsin ben burada raporumu da paylasacagım, herkese inşallah nasıl negatif olduğumu da anlatacağımm..evet canım son bir ayımız kaldı bir ay sonra sonucum sizinle ve eşimin de testini paylasacagım insallah
    Aynen canım bekliyoruz dört gözle ahcc kullanımının başında veya ortasında olanlara umut aşılayacağınıza eminim perfect couple

Durum
    ahraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

mesaj kutunuz dolu size özelden bişey sorcaktım

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Öneriyor musunuz bu doktoru?

Durum
    asliasli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Siğiliniz varsa evet.. benim erkek arkadaşım ve tanıdıklarım gitti siğil yakmada bence gayet iyi. Mutlaka deneyin derim.

Durum
    Melvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı eyluly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öneriyor musunuz bu doktoru?
    Merhaba,
    Ben iki ay once ilk randevuma gittim,
    Burada yuksek fiyatlara calistigini okumustum ama bence makul bir fiyat aldi ( koter gibi genel anestezi de olmamasi benim icin onemliydi) randevu ucreti almadi. Cok ilgiliydi, bir cok konuda bilgilendirdi. Kontrolde de yine ayniydi ilgisi ben bir terslik gormedim acikcasi.

Bu ay ucuncuye gidecektim ama coronadan dolayi sonraki aylara kaldi gibi gorunuyor. Su olaylar biter bitmez yine kendisine gidecegim.
    Ben tavsiye ediyorum kisisel olarak kotu birsey yasamadim.

Durum
    karakedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben de yaklaşık 2 senedir kendisine tedavi oluyorum fakat sonuç alamadım. Pozitif yaklaşımından son derece memnunum. İşlem de çok kısa sürüyor. Uyuşturucu iğne dışında acısı yok. Bunlar iyi tarafları. İyileşme sonrası batma ya da kaşıntı olması tam olarak temizleyemediği hissini veriyor bana. Ya gözden kaçan lezyon var ya da uyguladığı tedavi bana uygun değil. Ayrıca vajina içine spekulum yerleştirilerek kamerayla gözlemliyor. Buhar olduğu için çok net görünmüyor. Normalde de bu şekilde mi inceleniyor? Düşünenler için Hakan beyin muayene ücreti 250tl, işlem ücreti 1000tl. Süleyman Engin Akhan’a randevu almayı düşünüyorum. Muayenesi nasıl/önerir misiniz? Bir de negatif olan arkadaşlar hangi doktora tedavi olduğunu bizimle paylaşırsa güzel olur.

Durum
    ulvi2424 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hakan hoca vajina icine mudehale ediyor mu?

Bu Konu için Etiketler