Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dr hakan topalismailoğlu

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Dr hakan topalismailoğlu

Alıntı Şans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden böyle peki benim zaten az sayıdaydı siğilim haziranda yakıldı ve temmuzda tekrarlamamıştı. Acaba gözden mi kaçırıldı? Cünkü ben bağışıklık acısından kendimi iyi hissediyorum. 4 aydır ahcc kullanıyorum, istisnasız hergün çörekotlu ev kefiri içiyorum ve bir kase ev yoğurdu yiyorum imütor kompleks ve yeşilçay ekstratı kullanıyorum hergün. Üzüldüm aryacım ben buna yaa. İnşallah siğil değildir diyeceğim ama kaşıntı da mevcut. güzel haberler vereceğime inanıyordum ama umudum kırıldı. Asla cinsellik de yok 5 aydır. Puffff..
    En pes edilmemesi gereken anlardasın @Şans, ben de üzüldüm durumuna ama sen eğer cinselliği 5 aydır hiç yaşamadım diyorsan olayı sadece bağışıklığına bağlayabilirim. Tabi siğillerin iyi temizlenmesi de gerekiyor, ama sonuç olarak en büyük etken bağışıklık. Biraz daha sabret kuzu, yani farkındayım insan 4.ayında artık siğil çıkmasın istiyor, hayal kırıklığı yaşıyor ama bi 6. aya kadar gel. 6.aydaki durumunu kendin gözlemle, yine azalma siğil çıkma süresinde seyrelme varsa biraz daha şans verip 8 aya tamamla derim.

Ne zamandır siğilin çıkıyor bu arada? ve kaç gün/ay aralıklarla çıkıyor?

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En pes edilmemesi gereken anlardasın @Şans, ben de üzüldüm durumuna ama sen eğer cinselliği 5 aydır hiç yaşamadım diyorsan olayı sadece bağışıklığına bağlayabilirim. Tabi siğillerin iyi temizlenmesi de gerekiyor, ama sonuç olarak en büyük etken bağışıklık. Biraz daha sabret kuzu, yani farkındayım insan 4.ayında artık siğil çıkmasın istiyor, hayal kırıklığı yaşıyor ama bi 6. aya kadar gel. 6.aydaki durumunu kendin gözlemle, yine azalma siğil çıkma süresinde seyrelme varsa biraz daha şans verip 8 aya tamamla derim.

Ne zamandır siğilin çıkıyor bu arada? ve kaç gün/ay aralıklarla çıkıyor?
    Canım benim, beni anlayabildiğini hissetmek çok güzel.. benim sadece bir kere siğilim çıktı mart ayının sonunda farkettim ama bence daha uzun süredir oradaydılar 2,3 taneydiler doktor 2 dedi ana bence minik minik daha fazlaydı kriyo yapıldı. Daha sonra kriyo ile düşmedi tekrar kriyo yapıldı yine bi işe yaramadı doktor pek hpv konusunda uzman değildi ben de haziran başında dr. Hakana gittim cok minik 6 tane bunlar dedi koter yaptı. Temmuzda kontrole gittim tekrarlamamıs dedi. Bir de düşük riskli benim siğiller.. neden böyle yaa. Bağışıklık konusunda da cok iyi hissediyorum kendimi hiç hasta olmadım oysa bu 5 aydır. Hep olacak gibi olduğumda olmadan atlatıyorum. Umarım sadece doktorun gözünden kaçmış tek bir siğildir

Durum
    Admin

Seni çok iyi anlıyorum kuzum aynı yollardan geçtik. Çok minikse gözden kaçırmış olabilir ama her halukarda sevinebilirsin. Çünkü 5 ay siğilin çıkmamış. Evet sonra tekrarlamış bi siğilin çıkmış ama genital bölgedeki hpv viral yükü epey azalmış. Hayal kırıklığını birazcık bertaraf edip, ''5 ay siğil çıkarmadım bu çok iyi, şimdi çıkmış olabilir ama belki de bu viral yük böyle azaldığı için negatif olmaya yakınım'' diye düşünebilirsin. Forumda 4.ayda da siğil çıkarmış bir arkadaş vardı hep bunu söylüyorum ama 6.ayda negatif oldu. Ben bunu evde öldürdüğümüz böceğin son can çekişmeleri gibi düşünüyorum. Üstüne böcek ilacı sıkarsın ölmek üzereyken hala hareket eder ya, o son çırpınışlar belki de böyledir öyle düşün.

Durum
    ghostreveries - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Buradan öneri alıp ben de gitmiştim. İlk gidişimde 50 tane falan siğilimi yaktı. 2. gidişimde 10 tane falan yaktı ama gözden kaçırdıkları olduğunu hemen sonrasında kontrol edince fark ettim. 3. gidişimde hocam nolur iyice bakın dedim o gözden kaçırdıklarını da yaktı, hiç kalmadı sanırım. İlk gidişimde yakmadıklarını da ikinci gidişimde yakmıştı.

Bence mükemmel değil çünkü bilerek veya bilmeyerek gözden kaçırıyor ama gene de bu konuda bulduğum gidilebilecek en iyi doktor. Bir değil de 3 seansta bitti sonuçta siğiller. Sanki böyle kötünün iyisine mecburuz gibi hissediyorum kendimi.

Bir de ilk gittiğimde çok ilgilenmişti sonrasında psikolojimin çok bozuk olduğunu söylememe rağmen düzgün yüzüme bakmadı, 1-2 moral verici lafa bile ihtiyacım vardı aslında.

Durum
    Admin

@Ghost, morali doktorlarda değil burda bizimle bulabilirsin. Bunu hepimiz zamanla tecrübe ettik.

Mesela siğillere biraz alışsan iyi olur moralin açısından çünkü her çıkan siğil seni üzecektir ve başa dönüyorum hissi yaratacaktır. Benm bu konuda hem kendimde uyguladığım hem de forum üyelerine önerdiğim bir tavsiyem var: Kendine 1 yıl ver. Bu 1 yılda siğil çıkarsa çıksın hiç takma nasıl olsa kafaca 1 yıl olarak bu sürece kendini hazırlamayı en başından kabul ettiğinde, bu süreç seni çok üzmeyecek. Siğil çıkabilir, ama çok çıkmıyorsa sevin mesela Zamanla daha da azalacaktır. Birde ahcc kullanmıyorsan ahcc kullanmanı öneririm.

Durum
    Özel Üye

Seni çok iyi anlıyorum kuzum aynı yollardan geçtik. Çok minikse gözden kaçırmış olabilir ama her halukarda sevinebilirsin. Çünkü 5 ay siğilin çıkmamış. Evet sonra tekrarlamış bi siğilin çıkmış ama genital bölgedeki hpv viral yükü epey azalmış. Hayal kırıklığını birazcık bertaraf edip, ''5 ay siğil çıkarmadım bu çok iyi, şimdi çıkmış olabilir ama belki de bu viral yük böyle azaldığı için negatif olmaya yakınım'' diye düşünebilirsin. Forumda 4.ayda da siğil çıkarmış bir arkadaş vardı hep bunu söylüyorum ama 6.ayda negatif oldu. Ben bunu evde öldürdüğümüz böceğin son can çekişmeleri gibi düşünüyorum. Üstüne böcek ilacı sıkarsın ölmek üzereyken hala hareket eder ya, o son çırpınışlar belki de böyledir öyle düşün.
    Canım benim, cok teşekkür ederim iyi ki varsın nasıl güzel moral veriyorsun. Haklısın tamam moral bozmak yok. Bu iş olacak o negatif gelecek.her şey güzel olacak. Cuma gideceğim muhtemelen doktora yazarım burada da gelişmeleri. Umarım sadece bir tanedir gerizekalı siğil.

Durum
    Admin

Alıntı Şans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canım benim, cok teşekkür ederim iyi ki varsın nasıl güzel moral veriyorsun. Haklısın tamam moral bozmak yok. Bu iş olacak o negatif gelecek.her şey güzel olacak. Cuma gideceğim muhtemelen doktora yazarım burada da gelişmeleri. Umarım sadece bir tanedir gerizekalı siğil.
    Ahahaha gerizekalı siğil Umarım canım yine bu başlık altında bilgilendir bizi, sıkma canını sen, şunu unutma: sen hpv yi ne kadar kafaya takarsan, o da sana takar psikolojini bozmaya çalışıyor gelme bu oyunlara @şaaans

Durum
    Özel Üye

Ahahaha gerizekalı siğil Umarım canım yine bu başlık altında bilgilendir bizi, sıkma canını sen, şunu unutma: sen hpv yi ne kadar kafaya takarsan, o da sana takar psikolojini bozmaya çalışıyor gelme bu oyunlara @şaaans
    Ahhaha o kadar haklısın ki..

Durum
    Özel Üye

Alıntı ghostreveries Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buradan öneri alıp ben de gitmiştim. İlk gidişimde 50 tane falan siğilimi yaktı. 2. gidişimde 10 tane falan yaktı ama gözden kaçırdıkları olduğunu hemen sonrasında kontrol edince fark ettim. 3. gidişimde hocam nolur iyice bakın dedim o gözden kaçırdıklarını da yaktı, hiç kalmadı sanırım. İlk gidişimde yakmadıklarını da ikinci gidişimde yakmıştı.

Bence mükemmel değil çünkü bilerek veya bilmeyerek gözden kaçırıyor ama gene de bu konuda bulduğum gidilebilecek en iyi doktor. Bir değil de 3 seansta bitti sonuçta siğiller. Sanki böyle kötünün iyisine mecburuz gibi hissediyorum kendimi.

Bir de ilk gittiğimde çok ilgilenmişti sonrasında psikolojimin çok bozuk olduğunu söylememe rağmen düzgün yüzüme bakmadı, 1-2 moral verici lafa bile ihtiyacım vardı aslında.
    Askında hep soğuk olsa hiç sıkıntı değil adamın mizacı bu der gecerim ama seni bağlayana kadar çok iyi sonra dediğin gibi yüzüne bakmıyor insanın insanın güvenini sarsan bir durum. Peki 3. Kontrolün ne zamandı? Ne kadar süredir siğil çıkarmadığınızı merak ettim.

Durum
    ghostreveries - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

bilmiyorum gene de kötü konuşmak istemiyorum yazdıklarımdan sonra içimde kaldı. yani gittiğim doktorların içinde açık ara en faydalısı oldu ama gene de tam güvenemiyorum işte bu tavırlarından. belki kendi sorunları falan da oluyodur bilemiyor insan. benim durum çok karışık ya artık çıkarıyor muyum falan bilemiyorum, idrar yolumda da siğil var ameliyat olcam. onu da hakan hoca söyledi ürolojiye git dedi sağ olsun.

Bu Konu için Etiketler