Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anüste siğil

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Anüste siğil

Özel bir cerraha git diyorsun yani kamera dediğin kolonoskopi mi yaptılar sana

Durum
    Mutsuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı zuzu697 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özel bir cerraha git diyorsun yani kamera dediğin kolonoskopi mi yaptılar sana
    Evet genel cerrahi bakıyor hayır kolonoskopiye gerek yok hemen muayene odasında lağman falan gerek yok zel sürüp baktı ayrı sağ sol taraf iki kez girdi kamerayla siz ekranda kendinizde izliyorsunuz hatta valla ismini sormadım da burda eski üyeler yazıyordu küçük Bi alet sadece buraya iç kısma bakılıyor ben izmirde Bi doktor da buldum benim oldum şehirde yok böyle muayenede her doktorda da yok galiba

Durum
    Kıdemli Üye

Şimdi işte onu bulmakta sıkıntı gerçekten

Durum
    Tecrübeli Üye

Evet Bi genel cerrahi bulun sekretere sorun önce boşyere para vermeyin benim gittiğim ücreti uygundu 100tl muayene ama muayenesi 300 gibi olanlarda var diger gittiğimde yoktu sorunumu anlattım gel bi konuşalım dedi ücret almıcam dedi doktor gittim kamera falan bakmadı yüzeysel onun tekniği farklıymış içerde ne sorun var filimle bakıyormuş wc yaparken adam gereksiz 2500 para istiyor rektoskopi falan içinde diyor çakallara kanmayın ufak Bi işlem bu

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Mutsuzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet Bi genel cerrahi bulun sekretere sorun önce boşyere para vermeyin benim gittiğim ücreti uygundu 100tl muayene ama muayenesi 300 gibi olanlarda var diger gittiğimde yoktu sorunumu anlattım gel bi konuşalım dedi ücret almıcam dedi doktor gittim kamera falan bakmadı yüzeysel onun tekniği farklıymış içerde ne sorun var filimle bakıyormuş wc yaparken adam gereksiz 2500 para istiyor rektoskopi falan içinde diyor çakallara kanmayın ufak Bi işlem bu
    tam olarak sormam gereken nedir ben onu anlamadım? Siz bana sormam gerekeni söylerseniz bende ona göre işlem görürüm İstanbul’da Avrupa cerrahiye baktım yani muayenesi ucuz ama işlemleri pahalı

Durum
    Tecrübeli Üye

3saat yol gidip geldim ben valla sırf bunun için içim rahatladımı içerde bişi yok evet zaten rektoskopi çektirmiştim dıştaki hemoroit dedi titreme için norolojiye yolladı o mantıklı gelmedi bana henüz gitmedim kaynama hissiyle yaşıyorum bu çıkan şey başka şeye dönermi diyede korkuyorum ameliyat olma diyorlar siğil gibi olsa çoktan kurtulcaktım

Durum
    Tecrübeli Üye

tam olarak sormam gereken nedir ben onu anlamadım? Siz bana sormam gerekeni söylerseniz bende ona göre işlem görürüm İstanbul’da Avrupa cerrahiye baktım yani muayenesi ucuz ama işlemleri pahalı
    Siz tam olarak ben makat bölge kısmına baktırcam kondilom varmı diye deyin 10 cm kadar Anaskop olabilir tam ismini bilmiyorum onlar söyler zaten size Bi ismi daha var hatırlayamadım eski üyeler yazmıştı kolonoskopi ve rektoskopi dil bunlar lağman la daha ileri bakılıyor gerek yok bunlara 10 cm gibi sadece rektüm makat bölgesi bakılacak deyin yardımcı olurlar

Durum
    Tecrübeli Üye

Aynı gün daha oradayken yapılabilecek bir işlem bu zaten iki dakikada bakıyor yolluyor

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Mutsuzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı gün daha oradayken yapılabilecek bir işlem bu zaten iki dakikada bakıyor yolluyor
    Hakan topalismailoğlu ile konuştum kolonoskopi yaptır tamamen emin olursun dedi kolonoskopide de olup olmadığı gözükür zaten yanlış mı düşünüyorum?

Durum
    Tecrübeli Üye

Hakan topalismailoğlu ile konuştum kolonoskopi yaptır tamamen emin olursun dedi kolonoskopide de olup olmadığı gözükür zaten yanlış mı düşünüyorum?
    Kolonoskopi 50cm bakılıyor rektoskopi daha iyi ona göre ohalde siğil değilde polip barsakta bişi varsa diye baktırım diyorsan bilemem gercekten gerek yok zaten kondilom barsakta yaşamıyor sadece rektüm makat kısımda çok ilerde olmaz diyor doktorlar hiç gerek yok bence eski üyelerin yazısını oku dediklerimi yazıyorlar hep

Bu Konu için Etiketler