Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Herkese merhaba bir hpvli daha geldi. Bu da benim hikayem

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Herkese merhaba bir hpvli daha geldi. Bu da benim hikayem

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hastaligin en kotu etkisi bu ,kanser olmuyosun fakat psikolojin bozuluyor bir psikologun dedigi,psikolojik rahatsizliklar kanserden bile daha kotudur.psikolojik sorunlari ortaya cikarmasi sorun zaten kotu dusunmemeye calis atlatacaksin
    Insallah. Çok teşekkür ederim hepeve

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Çoküzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Insallah. Çok teşekkür ederim hepeve
    Cin 1 ken bunu farketmen zaten buyuk bi sans senin icin ve doktorun dedigi gibi gerileyen bir evre kendiliginden

Durum
    Özel Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cin 1 ken bunu farketmen zaten buyuk bi sans senin icin ve doktorun dedigi gibi gerileyen bir evre kendiliginden
    Evet öyleymiş. Ben de sürekli uğraşıyorum. Yediğime.içtiğime çok dikkat ediyorum falan. Ek takviyeler alıyorum. En önemlisi probiyotik demişti bana doktorum. Onu da alıyorum düzenli olarak. Negatifi görünce çok mutlu olcam.

Durum
    Niloya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Test yaptırınca sonucu bızede yaz cnm bırde ahcc alma ımkanın varsa al bence

Durum
    Özel Üye

Alıntı Niloya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Test yaptırınca sonucu bızede yaz cnm bırde ahcc alma ımkanın varsa al bence
    Tamam mutlaka yazacağım. Ahcc yerine başka şeyler kullanıyorum. Onu temin etmem malesef biraz zor benim için. Tedaviydi aşıydı ki aşı zaten çok pahalıydı daha hala onları ödüyorum. Artı doktorumun muayenr ücreti ve uyguladığı kolposkopi ve hpv dna da epey masraflıydı bide ağzıma baktırcam şimdi kimbilir o nekadardır fiyatı. Valla bu hpv hem sağlıktan etti hem psikolojimi bozdu hemde sırf maaşım buna gidiyor. Ne günah işledim kimin ahını aldım acaba ��

Durum
    Niloya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

En son agıza 400 odemıstım bır sene once aynen cok masraflı bır hastalık parası olmayn napsın bz ahcc kullanıyoruz eger sonuc alırsak hemen sende basla derım sureklı para harcamaktanda bır oder kokten kurtulursun

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Niloya, mantıklı canım ben de aynısını yapmıstım sureklı krıyo ve kotere para verecegıme ahcc ye verırım demiştim. Ama yine de ahcc kullandıgınız ilk ay/ilk 2 ay falan sigiliniz cıktıgında lütfen temizletin, ahcc kullanıyorum zaten düşer demeyin. benim 2 tane sigilim düşmüştü ama ondan önce de hiç dusmemişti,sigilin düşmesi ve kaybolması cok yaygın degil. ama dogal olarak ahcc kullandıgınızda sigilleriniz azalıyor ve negatıf oluyorsunuz, yani sigil dondurmaya ve yaktırmaya giden parayı onlemiş oluyorsunuz. o da kimbilir kaç ahcc parası eder...

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niloya, mantıklı canım ben de aynısını yapmıstım sureklı krıyo ve kotere para verecegıme ahcc ye verırım demiştim. Ama yine de ahcc kullandıgınız ilk ay/ilk 2 ay falan sigiliniz cıktıgında lütfen temizletin, ahcc kullanıyorum zaten düşer demeyin. benim 2 tane sigilim düşmüştü ama ondan önce de hiç dusmemişti,sigilin düşmesi ve kaybolması cok yaygın degil. ama dogal olarak ahcc kullandıgınızda sigilleriniz azalıyor ve negatıf oluyorsunuz, yani sigil dondurmaya ve yaktırmaya giden parayı onlemiş oluyorsunuz. o da kimbilir kaç ahcc parası eder...
    Bende daha hiç siğil çıkmadı. Umarım da hiç çıkmaz. Tamam aklımda bulunsun numarayı da aldım

Durum
    Ligarpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Çoküzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam adminlerden özür dilerim. Sitede yeniyim. Aslında uzun zamandır siteyi takip ediyordum fakat misafir olarak sonunda ben de buraya dahil olmak istedim. 27 yaşında hpv 16ya sahip bir kadınım. En güvendiğim kişi tarafından bile bile bulaştırıldı bu bana. Elimden geldiğince bilinen yöntemlerle bagısıkliğımı güclü tutmaya çalışıyorum. Cin1im var fakat doktorum 1 sene işlem yapmayacağını çünkü büyük bi ihtimalle bunu vücudumdan atacağımı söyledi ve kanser olcam diye kesin bişe olmadıgını söyleyip böyle kendimi üzdüğüm için bana kızdı. Hpv 16yı son doz aşımı olmadan önce kapmıştım buyüzden son dozu olmak istemedim ama doktorum bana olmam gerektigini çünkü negatif olduktan sonra aşı sayesinde birdaha bulaş olmayacagını artı diğer türlere karşı da bulaşı zorlaştırdığını söyledi. Bu sıralar cin1imi hiç kafama takmıyorum. Benim tek korkum ağzıma da bulaştiysa diye ve bu yüzden kendimi yiyip bitiyorum. Onun için de doktora gittim doktor kontrol etti ve bişeyin yok dedi fakat benim sürekli dilimde ve ağız içinde yanma hissim var nedenini bilmiyorum. Nezaman kanser olurum diye sorduğumda doktor yüzüme garip garip bakıp illa kanser olcaksım diye bişe yok dedi yine de her yıl gel kontrol edelim dedi. Benim durumum bu. Kasım ayında tekrar kolposkopi ve biyopsim var ve umarım ozmna negatif olurum. Artı umarım ağzımdaki yanmalar sadece reflümden dolayıdır ve hpvm yoktur. Tekrar herkese selamlar
    Bende ayni durumdayim hpv 16 cin bir bir buçuk ay once kolposkopi oldum, adetim de duzensizdi ama gec oliyodum bu ay ayin bi basinda bi. Sonunda oldum yarin doktora gidicegim bakalim buda korkuttu beni, agizimla ilgili bi sikayetim yok oral seksim de olmadi benim ciddi anlamda, yine korkuyorum kbb ye gidince ne dediniz oyle genel muayene mi?

Durum
    corto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

mesaj silinmistir.

Bu Konu için Etiketler