Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arkadaşlar lütfen yardım!!!

Durum
    Ilo3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar lütfen yardım!!!

Öncelikle merhaba, şu an kafayı yemek üzereyim ama siğil veya kanser korkusu yüzünden değil. Ailemle yaşıyorum, tuvaletten geçme ihtimali nedir? Mutfak gereçlerine dokunuyorum, bunlardan ya da ben su içtikten sonra yıkanmamış bir bardaktan geçer mi? Annem öpmek istiyor. Bu konunun stresi beni öldürebilir. Sizce onlara anlatmalı mıyım, yoksa kendim mi savaşmalıyım? Bilirlerse onlar da kendilerini korumak için önlem alırlar bu iyi bir şey olur ama üzmek de istemiyorum. Çok zor bir süreç Allah herkese yardım etsin.

Durum
    Arı Maya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Arkadaşlar lütfen yardım!!!

Ben gittiğim doktorlara sordum. Özellikle küçük çocuk varsa daha tedirgin edici bir durum. Zaten mutfak gereçlerinden, dokunulan şeylerden bulaşma ihtimali yok. Öpmekle filan da geçmez. Bu tür korkularınız yersiz. Anladığım doktorlar bile sadece cinsel birliktelik ile mi, yoksa tuvalet, havuz, hamam gibi yerlerden de bulaşma ihtimalinin olup olmadığı konusunda net değiller, yani belirsiz, yada çok küçük ihtimal de olsa bu saydığım ve benzeri şekilde de bulaşabilir. Ev halkı için bazı önlemler alabilirsiniz. Klozeti, duş kabinini, küveti, çeşmeleri sıklıkla çamaşır suyu ile temizleyebilirsiniz. İç çamaşırlarınızı kendi diğer çamaşırlarınız ve ev halkının çamaşırlarından ayrı olarak yüksek ısıda yıkayabilirsiniz. Bunun gibi önlemler. Sakin olun ve sadece birkaç konuda titiz olun.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

İlo dedigin yolların hicbiriyle gecmez lutfen annene kendini öptür deli misin sadece surtunme ve cinsel yolla bulasır tuvaletten de bulasmaz oyle olsa hepimizin ailesi hpv pozitifti o zaman )

Durum
    Tecrübeli Üye

Cevaplarınız için çok teşekkürler. Böyle durumlarda insan hep en kötüyü düşünüyor işte. Bir de sizce tek başıma halledebilir miyim? Yani daha yeni ve ilerleyen süreçte leep gibi operasyonları tek başıma gecırebilir miyim?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

geçirebilirsin evet ben geçirdim. tek basıma yapabilir miyim ne demek? illa destek arıyorsan annen,baban sevgilin yanında olurlar cumleyi pek anlamadım.

Durum
    Arı Maya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Leep vb operasyonlara tipleme yaptıktan sonra ve smear testine göre karar veriyorlar. Öncelikle bir doktora görünmelisin. Şu anda bunları düşünüp kendini strese sokmamalısın. Stres bu virüsün dostu. Leep Aryanın dediği gibi kolay bir operasyon. Hemen kalkıp gidiyorsun.

Durum
    Tecrübeli Üye

Arı maya evet aslında sormak istediğim oydu. Yani kalkıp gitmek, teşekkürler

Bu Konu için Etiketler