Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arkadaşların dikkatine!

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Arkadaşların dikkatine!

Öncelikle hikayem 4 ay öncesine dayanıyor 4 ay önce vajinamın dışında siğil çıktı doktorun demesine göre 4 tane idi sonra 1 tane çıktı sonra 1 daha sonra tekrar 1 tane derken ben artık şüphelerime yenik düştüm ve Hakan topalismailoğluna gittim en azından asit testi yapar bakarız derken meğersem iç kısımda da varmış ve ben bu doktordan önce 3 doktora göründüm bana içerisi temiz demişlerdi bugünki seansta 57 adet siğil yakıldı bitti siğilim yok derken durum bu oldu arkadaşlar siz siz olun beklemeyin iyi bir doktora görünüz ben 4 ay gelmeyip beklediğim için çok pişman oldum siz olmayın arkadaşlar

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Arkadaşların dikkatine!

Zuzu 57 tane sigil ne demek hey masallah ama bayagı bir temızlemıs sanırım onların karı koca olarak bayagı titiz calıstıklarını bılıyordum ama asırı pahalılardı hakkını vererek yapıyorlarmış tebrik ederim. Seni de gitme cesaretinden ötürü tebrik ederim bununla savaşarak aşacaksın ve atlatacaksın işte böyle helal olsun kız sana

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Öyle dedi zaten kuzum adamlar tam takım çalışıyorlar evet pahalı çalışıyorlar ama gerçekten hakkını veriyorlar bende beklemiyordum görünürde hiç yoktu çünkü inşallah geçecek ahccyi kesinlikle kullanmamı önerdi tekrardan test örneği aldı sonuçlar çıkınca tekrar gidince bildireceğim arkadaşlar

Durum
    Admin

zuzu valla hakan topalismalioglu da ahcc yi kesinlikle kullanmanı önerdiyse; bir bildigimiz varmış demek ki
    Çok ünlü bir doktor var arkadaslar ismini vermeyeceğim ahcc ye boşa para harcamayın diyordu, kısaca ''ahcc kullanınca herkes negatif oluyo ühühühühü müşteri pardon hasta kaybediyoruz ühühühü'' diye ağlasaymış daha dürüst olurmuş. hakan ve nevra çifti de ahcc'yi öneriyorsa bence neeet her şey, bayagı alanında başarılı ve çok pahalı doktorlar çünkü

Durum
    Niloya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Zuzuya katılıyorum arkadaslar kesınlıkle sıgılım yok falan demeyın bana negatıfsın ıcerısı temız dedıler gecen hafta nevra hanıma gıttım ıcerısı sıgıl doluymus salı gunu yakılacak aryacım benm gıttıgım dıger doktorlarla hemen hemen aynı fıyat cok pahalı degıl acıkcası en azından kendınızı guvende hıssedıyorsunuz

Durum
    Admin

Niloya canım, ne kadar ödedin muayane ve sigil, burda yazarsan diger arkadaslar da okudugunda faydalı olur ?

hatta yapabiliyorsan hpv ve doktorlarımız kısmına da konu acıp yazabilirsin, foruma katkın güzel olur canım

Durum
    Niloya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben sorun olur dıye yazmadım ucretlerı sorun yoksa yazayım aryacım muayen ucretı 250tl 😊 yakma ıslemı 1000 tl ama benm sıgılım cok belkı az sıgıllerde ucret duser tekrardan hpv tıplendırme 500 ama deger 2 senedır bosuna dıger doktorlara para vermısım dıye dusunuyorum

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bir erkek olarak daha önce bende hakan beye gittim. Ama benim siğillerim hep çok azdı en fazla 7-8 falandı. Yakma ücreti 300-400 tl arası bir şey ödemiştim tam hatırlamıyorum. Siğiliniz azsa çok ücret almıyorlar cüzi miktarlara yapıyorlar.

Durum
    Admin

Aynen dark ben de nevra hanımdan 5-6 sigil için 400 tl gibi bir rakam almıstım ta 2 sene önce, su an 500den asagı degildir,e pey pahalı ya.

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen dark ben de nevra hanımdan 5-6 sigil için 400 tl gibi bir rakam almıstım ta 2 sene önce, su an 500den asagı degildir,e pey pahalı ya.
    Valla bende en son geçen sene kasım ayının başında gitmiştim 3 adet siğilim vardı çok ufak asetik asitle zor bulundu yakıldı hakan beye 300 tl ödedim diye hatırlıyorum.

Bu Konu için Etiketler