Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arkadaşların dikkatine!

Durum
    GitBaşımdan16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Arkadaşların dikkatine!

Ben tip 16 pozitifken 600 mglıktan 4 tane içtim bir günde, doktorum böyle söylemişti ve 6 ay yeterli oldu yüksek risk grubu olmasına rağmen

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Niloya evet kesinlikle böyle devam edin canım günde 3 gr kesin alınması lazım aksi halde negatif sonuçlanmayabilir.

Durum
    minikhpvli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı GitBaşımdan16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben tip 16 pozitifken 600 mglıktan 4 tane içtim bir günde, doktorum böyle söylemişti ve 6 ay yeterli oldu yüksek risk grubu olmasına rağmen
    Negatif mi oldunuz ?

Durum
    korkukorku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Siz doktorlara gittim bir sey yok dediler ama varmis dedikce o kadar kotu hissediyorum ki.
    5-6 tane doktora gitmisimdir, 1 tanesi sigile benziyor dedi ama bakmadi bile dikkatlice vajina icine.
    Ondan sonra cok ovulen bir doktora gittim, gorurdunuz di mi dedim bir sey varsa, bana pirinc tanesi kadar olsa bilr gorurdum tertemiz dedi. Bi fotograf gosterdi bundan bile temiz dedi ki benim suphelendiklerim buyuk seylerdi oradaki. Yani gorulmeyecek gibi degildi, kendi yapisi diyor doktorlar.
    Sonra bi cildiyeye gittim adam docent, o da bakti rahim icine bakmadi ama galiba ic yanaklara da bakti GALIBA doktor vajinada, o da oralar normal gibi bir sey soyledi ama hala nereyi kastetti tam olarak bilmiyorum.
    Siz boyle dedikce ben yine korkuyorum ama, cunku dediginiz doktora gtme sansim yok ankara’dayim ben su an. Onlar istanbulda. Ne yapsam bilemedim.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Dilin yapısı gercekten farklı baktıkca yeni seyler görüyorsunuz ben hergün bakıyordum her gördügümü siğil sanıyordum kendim arastırma yoluna gittikce herkesin benzer yapıda oldugunu gördüm o yüzden fazla yormayın kafanızı bu olaya doktor en azından yok demiş

Bu Konu için Etiketler