Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anüste Hpv

Durum
    Crazyhpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Anüste Hpv

Anüste Hpv belirtileri nelerdir ? Benim aralıklarla kaşıntı oluyordu makat için de genel cerraha göründüm hiç bir belirtisi yok dedi şimdilik rahatım ama daha önce bu durumu yaşayanınız var mı ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Anüste Hpv

Ben hiç yasamadım ama burda eski üye ''ankaralı'' vardı onda çıkmıştı. Keşke burda olsaydı da sana bilgi verebilseydik.

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Crazyhpv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anüste Hpv belirtileri nelerdir ? Benim aralıklarla kaşıntı oluyordu makat için de genel cerraha göründüm hiç bir belirtisi yok dedi şimdilik rahatım ama daha önce bu durumu yaşayanınız var mı ?
    Merhabalar dostum bir aralar dediğin şey bendede olmuştu kafaları yemiştim çıkıyor diye sonra genel cerraha gözüktüm hiç bir şey yok alerji kaynaklı stressten demişti bende rahatladım relax oldum geçti. Seninkide stress kaynaklı olabilir internette bir araştır stress kaynaklı anüs kaşıntısı çok oluyormuş ki bende bir ara yaşadım derim doktor bir şey yok dediyse bence yoktur.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Evet arkadaşlar söyle söyleyeyim stresin vücudunuzda yapamayacağı hiçbir şey yok. Bundan 3-4 ay önce bir sıkıntı yasamıstım saglık sorunuyla alakalı degil, beni sıkıntıya sokan bir seydi ve size yemin ediyorum mide agrısı cektim1 hafta boyunca 2 tane doktora gittim 2side stres kaynaklı olabileceğini söyleyip yine de ilaç verdi ve o konuda rahatladıgım an bıçak gibi midem agrım kesildi. cok acayip ama gerçek stresten her şey olur ondan dolayı lutfen stres olmayın

Durum
    Crazyhpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı darkFTH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar dostum bir aralar dediğin şey bendede olmuştu kafaları yemiştim çıkıyor diye sonra genel cerraha gözüktüm hiç bir şey yok alerji kaynaklı stressten demişti bende rahatladım relax oldum geçti. Seninkide stress kaynaklı olabilir internette bir araştır stress kaynaklı anüs kaşıntısı çok oluyormuş ki bende bir ara yaşadım derim doktor bir şey yok dediyse bence yoktur.
    Umarım ondan kaynaklıdır. Bir ilaç aldım Proctolog diye kaşıntıya çok iyi geldi. Daha sonra kaşıntı geçti ama yine de çok nadir oluyor korktum bir an kondiloma mı dönüyor bu olay diye.. Çok teşekkür ederim bu güzel mesajınız için.

Durum
    Mutsuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bende kaşıntı yok kıpırdama gibi bişi doktor yok bişi diyor ben aldırcam biyer arıyorum iyi anlıyan bulamıyorum geçmiyor büyüdü bu zamanla piskolojik gibi bakılıyor alakası yok gercekten büyüdü şişlik var çok bunaldım ağlıyorum şu an bıktım çözüm bulamıyorum 😭

Bu Konu için Etiketler