Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc

Durum
    Crazyhpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc

Siğilleri yaktırmadan AHCC ile siğiller yok olur mu ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc

hayır, yani bir iki tanesi düşebilir kendi kendine ama öyle bir beklentin olmasın. siğillerini ahcc kullanırken yaktıracaksın ya da donduracaksın. zaten zamanla pek sıgılın cıkmayacak sonra da negatif olunuyor.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır, yani bir iki tanesi düşebilir kendi kendine ama öyle bir beklentin olmasın. siğillerini ahcc kullanırken yaktıracaksın ya da donduracaksın. zaten zamanla pek sıgılın cıkmayacak sonra da negatif olunuyor.
    Merhaba Arya teşekkür ederim cevabın için.. Ya ben ahcc almak istiyorum da sanırım sizin bıraktığınız bir yerden buldum numarayı aldım aradım. Kesinlikle güvenebilir miyim bu ilaca ? Siz daha önce kullandınız galiba yanlış hatırlamıyorsam. Benim aklımda iki soru var ben erkeğim ve vücudumda nasıl hpv negatif veya pozitif olduğunu öğrenebilirim ? Hastaneye giderken ne demeliyim ?

Durum
    Admin

@crazyhpv, fiyat yazmamanı rica ederim. Soruların için ise; vücudunda hpv oldugunu hpv genotipleme testiyle ogrenebilirsin. sigil varsa sigilden sürüntü alınıyor, yok ise de penis ucundan alınıyor. Hastaneye gidip hpv tipimi ögrenmek istiyorum test yapar mısınız diyebilirsin. benim sana tavsiyem mavi veya gelişim tıp laboratuvarlarına gitmen, hpv genotipleme testi demen yeterli 20 tipe bakıyorlar diye biliyorum. Ben negatıf de pozitif de oldugumu gelişip tıp lab.'dan ögrendim. Ek olarak ahcc konusunda evet aradıgım yere guvenebilirsin, birbirimizi tanımıyoruz ama insanları kandırmak veya dolandırmak gibi bir sey olsaydı bu coktan bu sitede ayyuka cıkardı asla guvenmedıgım bir kaynağa yönlendirme yapmadım bu arada, önceden de sonradan da. burda ahcc kullanmıs insanların %90'ı benim yonlendirdigim kaynaktan aldı bilgin olsun. Sıkıntı olmaz

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @crazyhpv, fiyat yazmamanı rica ederim. Soruların için ise; vücudunda hpv oldugunu hpv genotipleme testiyle ogrenebilirsin. sigil varsa sigilden sürüntü alınıyor, yok ise de penis ucundan alınıyor. Hastaneye gidip hpv tipimi ögrenmek istiyorum test yapar mısınız diyebilirsin. benim sana tavsiyem mavi veya gelişim tıp laboratuvarlarına gitmen, hpv genotipleme testi demen yeterli 20 tipe bakıyorlar diye biliyorum. Ben negatıf de pozitif de oldugumu gelişip tıp lab.'dan ögrendim. Ek olarak ahcc konusunda evet aradıgım yere guvenebilirsin, birbirimizi tanımıyoruz ama insanları kandırmak veya dolandırmak gibi bir sey olsaydı bu coktan bu sitede ayyuka cıkardı asla guvenmedıgım bir kaynağa yönlendirme yapmadım bu arada, önceden de sonradan da. burda ahcc kullanmıs insanların %90'ı benim yonlendirdigim kaynaktan aldı bilgin olsun. Sıkıntı olmaz
    Ya ben Kıbrısta okuyorum burada genotiplendirme 800 lira yaktırma 800 lira Ve buraya ahcc bayağı pahalıya patlıyor öğrenci olduğum için elimden gelmiyor hiçbir şey

Durum
    Admin

Crazyhpv, Ahcc konusunda bu sekilde ulu orta fiyat vermemen lazım. Kaldı ki verdiğin fiyatta yanlış. Kimse o rakamı istemiyor.
    Evet pahalı olabilir dogrudur, ama satıcı degilim yapabilecek bir şeyim yok, maalesef alım gücünüz yetiyorsa alabilirsiniz zamanında biz de çok para bayılıp aldık, maalesef tek kurtuluş bu..

Durum
    Basak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arya bende bilgi alabilir miyim? Fiyat konusunda

Durum
    Admin

Başak fiyatı ögrenmek istiyorsanız sizlere bir numara verdim, lütfen o numarayı arayınız ya da mesaj atınız.

Bu Konu için Etiketler