Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: arya'dan hoşlanıyor isem ?

Durum
    Lordiness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

arya'dan hoşlanıyor isem ?

bu onunla konuşmam için beni engellerden ayırabilir mi ?

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: arya'dan hoşlanıyor isem ?

Ya seninki değişik bir sapkınlık bence aryayı rahat bırak kız nişanlıyım diyor okuman yazman yok sanırım

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ya sen benim yüzümü görmeden benden nasıl hoşlanabilirsin beni kötü konuşturma, şeyini sokacak delik arıyorsun hpv pozitifsin diye kimse sana yanaşmamış burda açtığın başlığa bak, sen ne sandın burayı? cinsel yolla bulasan hastalıklara sahip insanları cinsel olarak buluşturma noktası mı burası? kusura bakma ama sitenin imajını çizemem senin için, seni banlamaktan başka çarem yok, eğer bir daha üye olursan ve yakalarsam; ip adresini de banlarım ve bir daha hiç giremezsin. Ama en azından hpv konusundaki gelişmeleri takip etmek için sana bunu yapmıyorum.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya sen benim yüzümü görmeden benden nasıl hoşlanabilirsin beni kötü konuşturma, şeyini sokacak delik arıyorsun hpv pozitifsin diye kimse sana yanaşmamış burda açtığın başlığa bak, sen ne sandın burayı? cinsel yolla bulasan hastalıklara sahip insanları cinsel olarak buluşturma noktası mı burası? kusura bakma ama sitenin imajını çizemem senin için, seni banlamaktan başka çarem yok, eğer bir daha üye olursan ve yakalarsam; ip adresini de banlarım ve bir daha hiç giremezsin. Ama en azından hpv konusundaki gelişmeleri takip etmek için sana bunu yapmıyorum.
    Ajdjdjhfjf sevgililer günü seysi miydi bu simdi ya ne içtinde girdin siteye ahhahsh

Durum
    Mutsuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Biz neyle uğraşıyoruz adam neyle uğraşıyor sevgililer günü yalnız kalmim dediyse 😃😃🤣

Bu Konu için Etiketler