Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 567
Toplam 67 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 67 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi mesleğe sahipsiniz?

Durum
    Zavallibenhpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hangi mesleğe sahipsiniz?

Muhasebeciyim ��

Durum
    Karavana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul, Kadıköy

Selam. Hpv bana neler yaptırıyor. Hiç yapmadığım şeyleri canım istiyor. Mesela buraya yazmak gibi şeyler. Seviyorum bu hpvyi. Sayesinde dün en iğrendiğim şeyi içtim. Kefir. Yeni deneyim alanları açıyor bana. Buraya yazmak da onlardan biri. 48 yaşındayım. Ve.mimar sinan güzel sanatlar akademisinde hocayım. Bölüm sormayacağınıza eminim. Çok çalıştım, en yüksek kademeye geldim. Şimdi rahatım. Sanat projelerim ve sergilerimle yaşayıp gidiyorum. Bekar olmanın avantajiyle evimin yarisi atölye. Seramik fırını bile var. Yani hpv beni çıldırtsa da hayat hala güzel. Ürettiğim sürece mücadele ettiğime inanıyorum. Ama para veya patron için üretim değil. Sadece kendim için üretim. Heykel makale veya kitap üretimi.
    Sanat herkes içindir unutmayalim. Hpv ile mücadele etme sürecinde ben çok değiştim. Siz de değişeceksiniz. Bu sanatla ilişkilenmek de olabilir. İyi geliyor inanın. Nietsche şunu demiş. Hayat çok sıkıcı, ama neyseki sanat var sayesinde katlanabiliyorum yaşamaya.
    Sevgiler. Hepinizi hpvnizden öperim.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cok renkli biri oldugunuza eminim..umarım hpv size sandıgınızdan fazla zarar vermez gecmiş olsun

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Karavana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam. Hpv bana neler yaptırıyor. Hiç yapmadığım şeyleri canım istiyor. Mesela buraya yazmak gibi şeyler. Seviyorum bu hpvyi. Sayesinde dün en iğrendiğim şeyi içtim. Kefir. Yeni deneyim alanları açıyor bana. Buraya yazmak da onlardan biri. 48 yaşındayım. Ve.mimar sinan güzel sanatlar akademisinde hocayım. Bölüm sormayacağınıza eminim. Çok çalıştım, en yüksek kademeye geldim. Şimdi rahatım. Sanat projelerim ve sergilerimle yaşayıp gidiyorum. Bekar olmanın avantajiyle evimin yarisi atölye. Seramik fırını bile var. Yani hpv beni çıldırtsa da hayat hala güzel. Ürettiğim sürece mücadele ettiğime inanıyorum. Ama para veya patron için üretim değil. Sadece kendim için üretim. Heykel makale veya kitap üretimi.
    Sanat herkes içindir unutmayalim. Hpv ile mücadele etme sürecinde ben çok değiştim. Siz de değişeceksiniz. Bu sanatla ilişkilenmek de olabilir. İyi geliyor inanın. Nietsche şunu demiş. Hayat çok sıkıcı, ama neyseki sanat var sayesinde katlanabiliyorum yaşamaya.
    Sevgiler. Hepinizi hpvnizden öperim.
    ben de heykelle ilgileniyorum karavan, okulda toprak kille başladım şimdi polimer kille takılıyorum, artdolls ilgi alanım. kendimi geliştirip bundan para kazanmak gibi deli fikirlerim de var ahahah. tavsiyelerine açığım!!

Durum
    Karavana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul, Kadıköy

Alıntı caresiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de heykelle ilgileniyorum karavan, okulda toprak kille başlapdım şimdi polimer kille takılıyorum, artdolls ilgi alanım. kendimi geliştirip bundan para kazanmak gibi deli fikirlerim de var ahahah. tavsiyelerine açığım!!
    Para kazanma konusunda tavsiyem olamaz. Pek anlamam. Ama üretim içeriğiyle şekillenir. İçerik konusunu çoğaltmak için sanatla ilgili değil sadece sosyoloji siyaset ve hatta antropoloji konularinda araştırmak lazım. Ha bir de sergi.gezmek ve sanatçı konusmalarina katılmak ufak açıp ilham verecektir. Yine de her zaman elimden geldiğince sanatla ilgili konularda desteğimi sunarım hpvdaşlarım.

Durum
    Realisttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bende mimarım.

Durum
    sammadag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben, ben yüksek lisans öğrencisiyim. Aynı zamanda da öğretmen adayıyım. Bu forum iyi ki var. Türkiye'ye dönene kadar psikolog olarak atadım bu grubu kendime. â¤

Bu Konu için Etiketler