Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc yardim - ahcc faydalari

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Red face Ahcc yardim - ahcc faydalari

Arkadaşlar, ahcc kullanımında bazı sorular alıyorum sizlerden. Aldığım soruları özel mesajda bırakmaktansa şuraya yazıp cevap vereyim dedim hem sizler icin de cok faydalı olur Bloga daha önce yazmıştım ama buraya da koyuyorum.

Ahcc'yi bol su ile ve 6 hapıda ard arda alarak içebilirsiniz, aç karna içmeniz gerekiyor. Ben yemekten 45 dk önce içiyordum. Ahcc içtiğinizde bir yan etki görmezsiniz, hepimiz kullandık ve yan etkisi olmadı.

Ahcc neler yapıyor ?

Tıbbi terimlere girmeden önce ahcc'nin en basit anlamıyla ''bağışıklığı çok iyi derecede güçlendirdiğini ve bu şekilde virüsü yendiğini'' belirteyim. Hpv bildiğiniz üzere bağışıklık, stres ve moral'den etkilenen bir virüs. Bu nedenle immun sistemimizi güçlendirerek hpv'ye ve hpv dönemine tekmeyi basmış oluyoruz.

-NK Hücrelerinin aktivitelerini %300-800 arası yükseltiyor.
    -T Hücrelerinin sayısını %200'e varan bir oranla çoğaltıyor.
    -Sitokin üretimini çoğaltıyor.
    -Dentritik hücrelerin miktarını çoğaltıyor.
    -Makrofaj sayısını çoğaltıyor.

Bu küçük T hücrelerine yaşamımızı borçluyuz; çünkü T hücreleri denilen lenfositler bedene zarar verebilecek zararlı hücreleri yok ederler. AIDS gibi bağışıklık sistemini çökerten hastalıkların ölümcül olması, T hücrelerinin haberleşme hatlarının kesilmelerinden kaynaklanıyor.

Bu tıbbi terimlere eğer bakmak isterseniz, baktığınızda göreceksiniz ki hepsi bağışıklık üzerinde önemli rol oynayan hücreler ve ''uçur beni bebeyim'' gibi bir his vermiyor mu sizce de? Nk hücrelerimin %300-800 oranında yükselmesi beni çok heyecanlandırıyor. Bu arada korkmayın, bitkisel. Takviye ve destekleyici gibi düşünebilirsiniz.

Durum
    Mutsuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Ahcc yardim - ahcc faydalari

Yönlendirdin noyu aradım yarın İstanbuldan elden alcam inşallah ahcc yi 6 31 66 çıktı tipleme moralim sıfır 😭😭
    Umarım bende atlatırım ahcc konusunda teşekkür arya.

Durum
    Admin

Mutsuz merhabalar, oha 3 tip birden çıkmış tip 6 zararsız zaten sigil yapar ama sadece bazı sigil yapan tipler dirençli olabiliyor. İnş kısa sürede hepsinde negatif olursun ya. sevindim bu arada temin edebilmene

Durum
    Tecrübeli Üye

Tip 31 riskliymiş hakan bey öyle dedi 😭

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Korkma bu kadar hiçbirimiz yanlız değiliz atlatacağına İnan herşeyin farkındasın ve olayın çok başındasın

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı zuzu697 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Korkma bu kadar hiçbirimiz yanlız değiliz atlatacağına İnan herşeyin farkındasın ve olayın çok başındasın
    Bende uzun zamandır var olması korkutuyor beni 2013de çıktı bu tipini yeni öğrendim smır temiz geldi şükür hep iç kısımda olmadığını o yüzden temiz dedi doktor makat kısmı korkutuyor beni oraya sızmış kenar noktadan kalan olmuş eskiden gören olmadıki onu hiç hakan bey buldu temizledi atlatıcaksın diyo ama çok korkuyorum riskli tip olduğunu bilmek daha çok üzüyor şimdi ama ahcc olması tek şimdi umutlandım o zaman buda yoktu Bi şanş diyorum atlatmam için var diyorum inşallah 😔

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bende bugün itibariyle başladım ahccye geçecek ben inanıyorum herşey güzel olacak öyle düşünelim🙏

Durum
    Admin

inşallah kuzum hayırlı olsun her içtiğinde negatif olacağına inan cunku olacaksın!! ve sonra ''evet sen söylemiştin! '' diyeceksin.

Durum
    Artemis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba Arya, aklıma bir şey takıldı. Ahccnin aç veya tok içilmesi farkeder mi? Ben her zaman kahvaltıdan sonra almaya çalıştım bazen unutup gün içinde aldığım da oldu fakat aç karna içilmesinin ilacın etkisiyle mi bir alakası var?

Durum
    Admin

evet aç içilmesi lazım, yemekten yarım sa ya da bir saat önce

Bu Konu için Etiketler