Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 27 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci ... 172526272829 ... SonuncuSonuncu
Toplam 304 adet sonuctan sayfa basi 261 ile 270 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Cevap: AHCC'yi tedarik edebilirsiniz !! :) Ahcc temin hpv tedavisi

Evet arkadaslar 6 ay boyunca ahcc kullanım sonunda sigillerde ciddi azalma oldu fakat tamamen bitmedi minik minik az sayıda çıkmaya devam ediyor..2 ay daha kullanmaya devam etsem mi acaba...ne dersiniz?

Administrator Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Yasabır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaslar 6 ay boyunca ahcc kullanım sonunda sigillerde ciddi azalma oldu fakat tamamen bitmedi minik minik az sayıda çıkmaya devam ediyor..2 ay daha kullanmaya devam etsem mi acaba...ne dersiniz?
    ciddi azalma olduysa bence devam et derim alternatif başka çok daha iyi bir çözüm yoksa Faydalı oluyor demek ki ben olsam devam ederdim, gerçi ettim de zamanında
    Ahcc temini için ulaşacağınız numara; 0542 487 21 22.

Her şey güzel olacak. Belki bugün değil ama elbet bir gün.

Kıdemli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

@Yasabir 6 aylik kullanim da formdaki diğer arkadaşların yazdıklarına istinaden durması gerekirdi sanıyorum. 2-3 ayda maksimum etkiyi gösteriyor biliyorum. Azalma oldu derken kendi haline mi bıraktın siğilleri. Ahcc kullanırken çıkanları yaktırman önemli. Eğer müdahale ettiriyosan ve ahcc ile 6. ayda hala çıkıyorsa ek bir imutor takviyesi daha beslenmene ekle istersen. Açıkçası korktum 😟

Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    10

Ben şunu anladım kuzu: Yasabır siğillerine mudahale ettiriyor ve sonrasında önceden çok siğil çıkmasına nazaran şimdi ciddi azalma olmuş. Yapılan testlerde 6 ayda negatiflik oluyor çoğu kişide ama kaç tane hpv tipine sahip olduğu, kendine nasıl baktığı, ilişkiye girip girmedi, alkol ve sigara çok tüketiliyor mu böyle önemli noktalar da var. Bence yaktırıyordur ya da kriyoterapi yaptırıyordur diye düşünüyorum @sadeceben, bunu yaptırmadan tedavide ilerlemek hayal o siğillerin öyle kalmaması gerekir.

Korkmanız gereken bir şey yok canım herkesin bünyesi ve herkesin taşıdığı siğil tipi, kaç tane tip taşıdığı aynı değil ve cidden bazı tipler çok inatçı olabiliyor. Birde yaş faktörü de var 20 yaşında biri bu virüsü daha kolay vücudundan atıyorken 35+ biri 20 yaşa nazaran daha zorlanabilir. Aklıma gelenleri yazdım ama kendinizi korkutmayın. Mesela forumda herkes negatif olurken bizim bir üyemiz vardı @elturco diye, kendisi epey süre negatif olamadı bayağı da iyi kendine bakıyordu cidden... Sanırım 1 yıl falan ahcc kullandı ya da ona yakın bir süreç. Hala negatif oldu mu bilmiyoruz çünkü negatiflik yazısı yazmadı ama bana ''negatif olduğum gün bu foruma girmediğim gündür'' demişti, 2-3 yıl önce bir gün bu foruma girmedi... O gün farketmedik gittiğini ama sonra farkettik hala o yıldan beri girmiyor, elturco noldu diye düşünürdüm ara sıra umarım negatif olmuştur..

ekstra alternatif bir çözüm yoksa 2 ay daha devam edilmesi belki etkili olur.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Ahcc martın ilk haftasina kadar yokmuş...elinde fazla olan var mı?

Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Yasabır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc martın ilk haftasina kadar yokmuş...elinde fazla olan var mı?
    Forumdakiler için birer kutu ayırmışlardı bu stok sorunu döneminde ama ellerinde kalmamış olabilir.

Kıdemli Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

olabilir dogru diyorsun @Arya. Pes etmemek lazim negatiflik alana kadar devam. Teşekkür ederim bu arada aciklayici mesajin icin 😊

Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    10

Rica ederim en ufak şeyde canınızı sıkmayın

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Arya merhaba sana ulaşmaya çalışıyorum bi türlü olmadı umarım bu mesajı görürsün.Ben yaklaşık iki yıldır hpv ile mücadele ediyorum.Ahcc kullanıyordum fakat ürün stokta yok diyor ne yapacağımı bilemiyorum tedavinin yarım kalmasından korkuyorum.Herhangi bir sorun olur mu tedavi 1-2hafta aksarsa bilmiyorum.Sizden başka bilenin olduğunu da sanmıyorum.Yardım edersen sevinirim.Bu arada sürecimi sizinle paylaşmayı çok isterim çünkü çok zor zamanlar geçirdim ama başaracağıma inanıyorum.Teşekkürler

Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    10

Merhaba @Mayki, bana nasıl ulasmaya calısıyorsun da olmadı özel mesajların hepsini tek tek cevaplıyorum özel mesaj atabilirsin her zaman

evet maalesef bilgim var, martın ilk haftası geleceğini söylediler. Stoklar bitmeye yakın forumda devam edenler için anladıgım kadarıyla devam eden kişi başına 1 kutu ahcc ayırmışlar, onlar da bitmiş sanırım. Ara vermek tabii ki iyi degil aslında. Tedavin yarım kalmaz 15 gün sonra stoklar yenilenecekmiş. 15 gün çoook uzun bir süre değil ama 1 hafta gibi kısa bir süre de değil.
    Ama bu süreçte ne yapabilirim dersen inan ki sana şunu yap bu onun yerini tutar diyebileceğim bir şey yok ancak için hiç rahat etmiyorsa; toz ahccnin sıkıntılı oldugunu söylüyorlar ama eczaneden ahcc alabilirsin sırf kısacık sürecinde destek olsun diye. Bunun yanında kefir, kivi, bol c vitamini, şekerden uzak durup, panik yapmayarak bu süreci atlatabilirsin.

Bu Konu için Etiketler