Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 35 Toplam 35 Sayfadan BirinciBirinci ... 25333435
Toplam 344 adet sonuctan sayfa basi 341 ile 344 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Cevap: AHCC'yi tedarik edebilirsiniz !! :) Ahcc temin hpv tedavisi

herkese selamlar, bugün 3 kutu timehealth ahcc'mi teslim aldım^^ inanılmaz umutlu ve heyecanlıyım. bağışıklık problemi yaşayan da biri olduğum için 1 taşla 2 kuş vuracak olmama da ayrıca seviniyorum, ahcc'nin beni daha sağlıklı ve güçlü yapacağına inanıyorum. Siteden online alamayanlar için Arya'nın paylaştığı numaradan kapıda ödeme yoluyla da sipariş verebilirsiniz, beklemenize gerek yok. birkaç sorum olacak, ahcc'nin aç karnına yemekten 1 saat kadar önce alınması gerektiğini biliyorum. bunun için herhangi bir öğün tavsiyeniz var mı? sabah alınmalı veya hiç farketmez gibi. bir de kronik demir eksikliğim var, demir depolarım dolmuyor. bu bağışıklığımın güçlenmesini zorlaştırabilir mi acaba? bir yandan ciddi bir demir takviyesi de almam iyi olur mu?

Administrator Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Selamlar leyla

Ahcc'nin yanında demir takviyesi alma konusunda bi bilgim yok bence bir doktora danıs. Ama bende de kansızlık vardı hala da var, demir eksikligim olmasına ragmen takviye almadan ahcc kullandım ve atlattım tabi 8 ay kullandım ahcc'yi.

Sabah kahvaltı etmeden önce ahcc'yi içip 1 saat sonra yaparsın cok daha iyi olur
    Ahcc temini için ulaşacağınız numara; 0542 487 21 22.

Her şey güzel olacak. Belki bugün değil ama elbet bir gün.

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar leyla

Ahcc'nin yanında demir takviyesi alma konusunda bi bilgim yok bence bir doktora danıs. Ama bende de kansızlık vardı hala da var, demir eksikligim olmasına ragmen takviye almadan ahcc kullandım ve atlattım tabi 8 ay kullandım ahcc'yi.

Sabah kahvaltı etmeden önce ahcc'yi içip 1 saat sonra yaparsın cok daha iyi olur

o zaman benim de 8-9 ay sürebilir tedavim bir ihtimal. çünkü kansızlık bağışıklığı baskılıyor bildiğim kadarıyla. belki de bu sebeple uzuyor virüsten kurtulma süremiz. ben hazırım ama buna da. gerekirse 6 ayın üzerine 2-3 ay daha uzatırım kesinleşmesi için. çok teşekkür ederim^^

Administrator Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Kansızlık genel olarak iyi degil evet bende cocuklugumdan biri var, demir depolarım bomboş degil tabii ki ama hep azdı.
    Duruma göre bakarsın hemen 8 aya göre şartlama ilk bi 6 ay kullan sonra devam edip etmemeye karar verirsin ben işimi sağlama almak istedim hem tip 56 gibi dirençli bir virüstü hem de normalde bagısıklıgı dusuk olan, kansızlığı olan biriyim o sebeple, 43 kiloyum desem şok olursun bence haha 😂
    Ahcc temini için ulaşacağınız numara; 0542 487 21 22.

Her şey güzel olacak. Belki bugün değil ama elbet bir gün.

Bu Konu için Etiketler