Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni bir arkadaşiniz olarak burdayim

Durum
    hepsonradan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yeni bir arkadaşiniz olarak burdayim

Öncelikle selamlar hepinizle tek tek tanışmayı umut ediyorum

Yaklaşık 3 senenin ardından cok güzel bir ilişkim vardı,gerçekten aşık olmuştum gözüm hiç birşeyi görmüyordu.Doğamız gereği cinsel deneyimlere yönelmeye hazırlanırken bir kaç kitle hissettim ve bundan ona bahsettim,kendisi hemşire oluyor bir sağlık personeli yani.Dün bir üniversitenin üroloji bölümündeki bir doktora gittiğimde doktor baktığı gibi Genital siğil dedi o an başım dönmeye başladı Aklıma gelen tek şey kız arkadaşıma bunu nasıl söylüyecegim ve bunu nasıl karsılacağıydı.Dün akşam buluştuk sarıldık konuştuk Onu evine giderken sanki ayrılık icin sarılmış gibiydi.Onun beni istememesi durumunda ne yapabilirim bilmiyorum,bunu benden önce yaşayan kader ortaklarımın bana bir kaç fikir vermesini umuyorum

Durum
    Ahu
    Ahu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Yeni bir arkadaşiniz olarak burdayim

Salam hosgeldn 😂😂 korkma geçiyor bunu bil 🙏 Ahcc başla vakit kaybetmeden ve kendine İnan bağışıklık çok önemli çünkü. Spor yap alkolden ve sigaradan uzak durup😊😊

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhabalar hep sonradan, hoşgeldin aramıza Şu an sevgilim benden vazgeçer mi? diye uzuluyorsun ama hpv isen hayatının bu dönemi unutulmaz olacak Şaka gibi konuşuyorum ama şöyle: Seni seven insan senden vazgeçmez bunu unutma, en azından çabalar. Belki 4 ay belki 6 ay vs en azından bu durumda ''aa öyle mi hpv misin okay bye bye'' demez ''seven insan''. Bu yüzden bu konuyu geçelim.

Diğer bir konu hpv sayesinde artık daha bilinçli olacaksın çok eşli olabilirsin ama çok iyi korunmalısın bundan sonra ve şu an hpv oldugun sureçte cinsel ilişkiyi unutmanı tavsiye ederim en azından kendine 6 ay ver. Siğil varsa mutlaka koter veya kriyo yaptır. Sitemizdeki doktor medusa koter yapıyor forumdaki üyelere de indirimi var, ona bakabilirsin eğer koter düşünüyorsan.

Ve bence eger maddi durumun elveriyorsa ahcc ye başlayıp bu işi bağışıklığını güzelce kuvvetlendirerek 8 ay maks 1 sene de cözersin. Hadi bakalım

Durum
    Talya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Güzel arkadaşım eşime dedim ki “ beni boşa sana çok aşığım neden boşayayım “ sevince insan önce karşısındakini düşünüyor en büyük destekçin seni sevenler

Bu Konu için Etiketler