Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Artik birakmali miyim?

Durum
    obsesiflik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Artik birakmali miyim?

Merhabalar herkese arkadaslar,
    Simdi biraz uzun yazacagim cunku hep kapaliydi burasi biriktirip durdum. Bana yardimci olursaniz cok sevinirim.
    Soyle ki, ben mayis ayinda erkek arkadasimla birliktelik yasadim. Kendisi ilkimdi ama ben onun degildim. Birbirimizi cok seviyorduk hala da oyle. O zamanlar inanilmaz cahil oldugum icin bu konularda korunmadim hic, hastaliklar aklima bile gelmedi. Sonra agustosta bogazim sisti benim. Internete yzma gafletine bulundum ve hiv’e kadar gitti bu. Ayrica hpv’yi de gormustum ama hiv’den daha cok korktugum icin onemsemedim. Kosarak test oldum ve hiv cikmadi. Ama benim aklimda korkular hala vardi. Bu sefer hpv ihtimali geldi. Her yerime bakmaya basladim. Bir sey gordum icinde hemen kadin doguma kostum, bir sey olmadigini kendi cikintisi oldugunu soyledi. Biraz rahatladim ama hala icim rahat etmiyordu. Eylul’e kadar her gun en ufak cikintida doktorlara gittim kadin dogum, cildiye, kbb. Surekli agladim kilo verdim ve eylulun basinda serce prmagimda minicik bir sigil cikti. Ha bu arada ben spor salonuna falan da cok gitmistim, babamda da hala bir parmaginda sigil bulunuyor. Onu gorunce ben cildirdim tabi. Hemen doktora kostum elimdekinin genital bolgeyle bir ilgisi olmadigini cok stres oldugum icin cikabilecegini soyledi. Yakti. Yan prmagimda bir tane daha cikti ama o kadar kucuk ki onu da yaktiriverdim cikmadi bir daha. Neyse, sonra ekimde guven labda hpv pcr testine girdim hicbir yuksek tipli hpvye rastlanmadi. Biraz rahatladim ama sonra ya dusuk tipli varsa vs diye tekrar korktum. Surekli inceledim, en ufak bir sey ciktiginda doktora gidiyor hayir o sigil degil iltihap vs diye geri gonderiliyordum. Ekimde ilk asimi oldum, bu zamana kadar profesore dahil bir suru cildiye ve kadin doguma gittim. Hicbir sey yok dediler. Ha bu arada taa ekimde acikcasi kotu ama ucuz bir hastanede kadin doguma gittigimde bir suru proflarin veya docentlerin sigil degil o kendi yapisi dedigi seye sigil boyle olur iste bak dedi sonra ben ismi cok gecen ve iyi oldugunu soyleyen kadin dogum dogumcuya gittim muayene oldum ve tertemiz kucucuk sigil olsa bile anlarim dedi. Su an 10 ay oldu en son 15 gun once docent bir doktora gittim yine cok iyi dedikleri. Arkama onume agzima kocaman buyutecle bakti ve bir sey olmadigini soyledi. Bir tane leke varmis genital bolgemde o da sigil degil ben dedi.
    Gecen gun de orta prmagimda minik cikinti oldu onu iyice sterilize edip kopardim ama sigil mi degil mi hicbir fikrim yok cunku tam nasirli yerin ustundeydi, ben sirkeyle iyice dezenfekte ettim.
    Simdi ben ne yapmaliyim sizce? Lutfen yardim edin bana, gittigim doktor sayisi sayamayacagimdan fazladir bu 10 ayda kesinlikle. Eskisi kadar olmasa da hala anksiyetem tututuyor.
    Cok uzun yazdim ama hep acilmasini bekledim forumun bana yardimci olur musunuz?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Artik birakmali miyim?

Kuzu sen deli misin?

Hiçbir şeyin yok hayatının tadını çıkar. Ama korunarak.

Bu Konu için Etiketler