Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hiçbir yöntem fayda etmiyor, ne yapmalıyım?

Durum
    Wheatbreeder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hiçbir yöntem fayda etmiyor, ne yapmalıyım?

Arkadaslar bu durum herhezde boyle mi? Yaktirma yada dondurmadan sonra hep daha fazla mi cikiyor?

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Yok benim azaldı benim zaten çok yoktu 4 Tane vardı sonra şuan 1 tane yakıldı en son 3 hafta önce

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Drwheat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu durum herhezde boyle mi? Yaktirma yada dondurmadan sonra hep daha fazla mi cikiyor?
    Benim kriyo olayim 4,5ay devam etti 15 gunde bir yapiyorduk duzenli olarak yaptirmaniz onemli fakat dediginiz gibi ilk zamanlarda fayda etmiyordu sonradan faydasini gormeye basladik

Durum
    Wheatbreeder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

teşekkürler cevaplar için. bende şuan 2 tane var dr randevusundan sonra duruma göre karar veririz sanırım. tabi çıktığınca aldırmak tedavi için olmazsa olmaz sanırım. çıkmadığını düşündüğünüzden nasıl bir takviye yaptınız? yada çıkmaya devam ettiğinde neler yapabilir bu işin psikolojik ve maddi duruma etkisi çok daha fazla olacaktır.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Drwheat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler cevaplar için. bende şuan 2 tane var dr randevusundan sonra duruma göre karar veririz sanırım. tabi çıktığınca aldırmak tedavi için olmazsa olmaz sanırım. çıkmadığını düşündüğünüzden nasıl bir takviye yaptınız? yada çıkmaya devam ettiğinde neler yapabilir bu işin psikolojik ve maddi duruma etkisi çok daha fazla olacaktır.
    Ben ahcc kullanmayan kisimdanim imutor ve vitamin takviyesi aldim cunku baya zayifladim o donemde beslenmeme de dikkat ettim bagisikligimi guclendirmek icin propolis kullandim...ucuk bile cikardigim donem oldu 3 sene uzerine yani bagisikligin dusutugu zamanlarda oldu ama sigil cikmadi suana kadar umarim cikmaz

Bu Konu için Etiketler