Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nereden Başlamalıyım ? :(

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Nereden Başlamalıyım ? :(

@daylon ne vergisi acaba bu konu da biraz beni aydınlatır mısın? Ben sadece ürün ücreti+kargo diye biliyorum

Durum
    Kıdemli Üye

Bana gelirken biri getirecek yine de vergi öder miyim daha önce hiç duymamıştım bunu bavulunda gelecek sonuçta

Durum
    leonan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bence arya'yı beklemeliyiz ahcc için , en azından ben öyle yapıyorum valla her cevabı her mesajı umut oluyor banada çok teşekkürler @arya

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

@Leonan, hahaha teşekkür ederim merak etme çok kısa bir süreç olur, 2-3 hafta filan sanırım Ben de net tarih almadım yetkili kişilerden, ama çok kısa sürede olacağını biliyorum en yakın zaman da hepiniz iyileşeceksiniz
    Beni beklemek istemeyen veya hali hazırda ahcc kullanan arkadaslara saygım sonsuz. Benim tek kabul etmeyeceğim şey ''hpvliyiz sitesinden aldım böyle böyle oldu gibi seyler''dir. O sebeple zaten burda ahcc satışına yer yok özellikle tanımadığım anonim kişiler tarafından.

Durum
    Kıdemli Üye

Kuzum olabildiğince çabuk ele geçirmeye çalışıyorum ben biraz ondan acele ediyorum niye bilmiyorum ama bu durum beni panikletiyor 2-3 hafta içinde bilgi verebilecek misin?

Durum
    Admin

Tabii ki, bilgi vermekten öteye gidebilirim

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı zuzu697 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @daylon ne vergisi acaba bu konu da biraz beni aydınlatır mısın? Ben sadece ürün ücreti+kargo diye biliyorum
    Öncelikle bir almayı dene Timehealth'in kendi sitesinden. Orada görürsün, vergisi ne kadar, kargosu ne kadar. İngiltere seçersen farklı vergi çıkar, Almanya seçersen farklı ama yakındır birbirine. Türkiye'ye girişte bavul içinde gelir, %90 bir problem çıkmaz 5-10 tane getirdiğiniz sürece. Ha oldu da çok küçük ihtimal olsa da çıktı diyelim. Faturayı bulundurun yanınızda. En kötü ihtimalle kdv'sini ödersiniz, alırsınız.

Yurtdışından getirtme şansın varsa öncelikle öyle al, daha ucuza gelir. Diğer şartlarda Arya ile iletişime geçmek en mantıklısı. Çünkü Türkiye'ye getiren şirket fahiş fiyat çekiyor.

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı leonan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hastaneye hiç bulaşmadan sirkeyle üstesinden gelebilirim sanırım , en azından ahcc temin edene kadar , zaten toplasan 7-8 tane anca var , 1 tanesi iri diğerleri ufak . Düşüncem bu yönde?
    Kardeşim hiç uğraşma sirkedir vs. Git temiz temiz yaktır yemin ederim uğraştığına değmiyo. Birde senin göremediğin ancak büyüteçle görülebilen siğiller olabiliyor o yüzden mutlaka ve mutlaka işinin ehli bir doktor bulup gidip muayne ol ne kadar doktordan kaçıp ertelersen atlatman o kadar zor ve uzun olur emin ol. Sadece 2 dakika sürecek bir işlem ağrı yok sızı yok günlük hayatına devam edebilirsin.

Durum
    Kıdemli Üye

@daylon teşekkür ederim ilgin ve verdiğin bilgi için

Durum
    Admin

@daylon, evet ya abay ilaç'ın fiyatını duydum da şok oldum. Milleti nasıl kazıklama bu böyle, tamam ahcc hiçbir zaman ucuz değildi hatta pahalı bir takviyeydi ama bu kadar da olmaz yani.

Bu Konu için Etiketler