Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nereden Başlamalıyım ? :(

Durum
    leonan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Nereden Başlamalıyım ? :(

3-4 aylıklar daha 15-30 günde 1 dakika vakit ayırıcaz hastaneye yani? Doğrumudur? Buda ahcc desteği aldıktan sonra 6 ay sürüyor sanırım.

Durum
    zuzu697 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı leonan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3-4 aylıklar daha 15-30 günde 1 dakika vakit ayırıcaz hastaneye yani? Doğrumudur? Buda ahcc desteği aldıktan sonra 6 ay sürüyor sanırım.
    Şey ben test yaptırdım yüksek tipli çıkmadı doktor sadece siğil yapan tip vardır dedi şuan siğil çıkıyor ahcc kullanmaya başlamayı düşünüyorum ama ya kullanırken çıkarsa diye korkuylrum ona olan inancımın gitmesinden

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

@zuzu, arya ismimin üstüne tıklayacaksın. Profilime girdikten sonra resmimin altında özel mesaj gönder butonu var ona tıklayıp yazabilirsin. Pc üzerinden yaparsan daha rahat olur. Deger türlü mobil üzerinden zorlanabılırsın.

Ben aslında burdaydım kuzu ama çok sık girmiyordum haftada 1-2 giriyordum ve ahcc icin yardım ettikten sonra insanlara bir süre getiremedik, ve sahte ahcc'ciler ya da ahcc satmaya çalışanlar türedi, ben de kim oldugunu bilmediğim insanlardan ahcc alınıp, kullanılıp, kötü bir şey olursa bu siteden almış oldukları icin sitenin imajına zarar vermesin diye üyeliği kapattım aslında işin özü bu.
    Ama bakalım, ahcc ile ilgili çok güzel gelişmeler var çok çok yakında açıklayacağım. Sadece beni bekle

Bu arada siğil konusu benim de öyle ölmüştür ilk zamanlar sık tekrarlıyordu sonra daha az derken, zamanla bitiyor bundan emin ol. 3 yıl boyunca hpv li kalıp da atlatabilirsin, kendine iyi bakarsan da atlatıyorsun 2-3 yılda, ama ahcc atlatmanı ve direkt negatif olmanı çok hızlandırıyor, değişik bir olayı var t hücrelerini çoğaltıyor, bunu detaylı anlatmıştım.

Durum
    Admin

@zuzu ahcc kullanırken de ilk ay veya aylar siğil çıkabilir, sitede bi arkadaş vardı ahcc konusunda yardımcı oldugumuz sana yemin ediyorum 4. aya kadar siğil çıkardı. 5. ayda azaldı. toplam 7buçuk ay kullandı ama 6. aydan sonra hiç çıkmadı,ve sonra negatif oldu

2.ayın sonuna kadar siğil çıkarmak normal ahcc kullanırken cunku vücudun ahcc'yi yeni tanıyor, yeni yeni etkisini alıyorsun.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @zuzu ahcc kullanırken de ilk ay veya aylar siğil çıkabilir, sitede bi arkadaş vardı ahcc konusunda yardımcı oldugumuz sana yemin ediyorum 4. aya kadar siğil çıkardı. 5. ayda azaldı. toplam 7buçuk ay kullandı ama 6. aydan sonra hiç çıkmadı,ve sonra negatif oldu

2.ayın sonuna kadar siğil çıkarmak normal ahcc kullanırken cunku vücudun ahcc'yi yeni tanıyor, yeni yeni etkisini alıyorsun.
    Doğru diyorsun kuzum aslında ama işte insan gerçekten yılıyor bazen böyle.. yurtdışından görüştüklerim var onlara gerirtmeye çalışıyorum yine sahte muhabbeti olmaz dimi? Şuan mobilden giriyorum yoğun çalışıyorum biraz hemşireyim ben PC’den girebildiğin an yazacağım sana sormam gereken şeyler var bu konu da en bilgililerden biri sensin çünkü çok bekledim girmeni bana umut olanda sensin

Durum
    Admin

@zuzu, bilemiyorum sahte de olabilir, ahcc nin ucuzları da var veya ismi ahcc olup içeriği gerçek ahcc gibi olmayan da var. Ay canım ya sana biraz umut olduysam ne mutlu, topla kendini güçlü ol sigil cıksa da pes etme, bir gün gelecek ''aaa sigilim cıkmıyor yaaa süper'' diyeceksin. Ahcc konusunda da beni beklemeni tavsiye ederim çok yakında açıklama yapacağım, sahte mi degil mi kaygısı taşımazsın forum sayesinde temin edenlerin %85i negatif oldu

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @zuzu, bilemiyorum sahte de olabilir, ahcc nin ucuzları da var veya ismi ahcc olup içeriği gerçek ahcc gibi olmayan da var. Ay canım ya sana biraz umut olduysam ne mutlu, topla kendini güçlü ol sigil cıksa da pes etme, bir gün gelecek ''aaa sigilim cıkmıyor yaaa süper'' diyeceksin. Ahcc konusunda da beni beklemeni tavsiye ederim çok yakında açıklama yapacağım, sahte mi degil mi kaygısı taşımazsın forum sayesinde temin edenlerin %85i negatif oldu
    Şuan aklım karıştı yani yurtdışından gelişte sahte gelme şansı da mı var ama marka aynı marka kuzum neye göre değişiyor ki bu? Time health 600 mg 120 kapsül almayı düşünüyordum sahte olacağını da düşünmedim yurtdışından geleceği için ama sen böyle deyince şimdi şüphe de kaldım

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Timehealth'in sahteleri var mı bilmiyorum ama Timehealth'in kendi sitesinden alırsan ya da Amazon'da Timehealth satıcısından alırsan sahte olmaz.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı daylon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Timehealth'in sahteleri var mı bilmiyorum ama Timehealth'in kendi sitesinden alırsan ya da Amazon'da Timehealth satıcısından alırsan sahte olmaz.
    time healthın kendi sitesinden Almanya’ya gider mi bilgin var mı?

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Gönderiyorum derse gider. Daha önceden baktığımda Almanya vardı seçeneklerde. Vergi de muhtemelen aynıdır. Sadece kargo biner 10-15 sterlin.

Bu Konu için Etiketler