Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avucumun içinde siğil ???

Durum
    Mrhns534 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Avucumun içinde siğil ???

Merhaba ben yaklaşık 1 senedir hpv liyim şuana kadar 2 defa yaktırdım özel bir cerrahi merkezinde ancak siğillerim tekrarladı ve avucumun içinde bir siğil çıktı. Nasıl başa çıkıcam bilmiyorum ahcc kullanmayı düşünüyorum bu konuda nasıl bir uygulama icra edebilirim ? Ve doktoruma gidip tekrardan yaktırmayı önerir misiniz tam penisimin baş sağ kısmında ve solda da çıkıyor gün geçtikçe tek tek artıyor ufak ufak. Cinsel ilişki sadece oral şekilde yaşıyorum kız arkadaşımla bu çok zarar verir mi ? Onun dışında çok nadir 3 ayda bir ilişki yaşiyorum. Hekimlere bu şekilde anlatamadığım için buraya rahatça yazmak istedim bu konuda kısaca bir bilgilendirirseniz çok sevinirim. Ve ahcc temin etmek istiyorum.

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Avucumun içinde siğil ???

Forumu detaylıca okuyun. Neredeyse doğru bir şey yapmıyorsunuz. Siğil çıktıkça gecikmeden yok ettireceksiniz, siğiller hpv'nin kaleleri gibi, onlar düşmeden bu savaşı kazanamazsınız. Ahcc ile ilgili forumu okuyun, yurtiçinde getiren firma fahiş bir fiyata satıyor, yurtdışında yaşayan bir tanıdığınız vasıtasıyla alacaksınız. Nasıl uygulayacağınızı, nereden alacağınızı da okuyarak öğreneceksiniz. Forumda en az 100 kere konusu geçmiştir.

Cinsel ilişkilerinize gelince, umarım hem oral hem vajinal ilişkiyi kondom takılıyken yapıyorsunuzdur ki o bile çok riskli. Belki penis kökünde, belki testislerde virüs yerleşmiş durumda. Bu arada ağız, boğaz, gırtlak bölgesi müdahalesi en sıkıntılı bölge. Yani partnerizde hem gırtlak kanserine hem de rahim ağzı kanserine davet çıkarıyor olabilirsiniz.

Bu Konu için Etiketler